Skoči na vsebino

Mazda 6 GG 2006 Transponder


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

V enem izmed klju?ev mi je o?itno odpovedal ?ip za oddaljeno odklepanje/zaklepanje. Odklepa sicer ne v?ge pa brez problema.Na rezervnem vse super dela. 

 

Predvidevam da je po nekem ?udnem slu?aju ?lo vezje na klju?u. Seveda sem zamenjal baterijo lu?ke svetijo ko pritisne? knof samo zgodi se ni?. 

 

Tudi po postopku reprogramiranja klju?a se ne zgodi ni?. Rezervnega mi ECU zazna. 

 

Zdej me pa zanima kje lohk dobim nadomestno vezje ki ne stane leve ledvice? Aliexpress in Ebay sta polna zadev med 10-15?. Mogo?e kdo ve kater ID ?ipa je? 4D36 ampak celo teh ima? ve?. 313.8Mhz, 315Mhz in pa 433Mhz.

 

No ?e moj googlefu ni v k* potem ima moj 313.8Mhz in id ?ipa nej bi bil 41780.

 

Res nebi dal ve?krat po 15? za klju? oz. sam ?ip :P

post-6864-0-69415100-1509983921_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem pa zna biti da imas aftermarket a.k.a kitajsko ohisje :)

 

Ma glede nato da sem avto kupil od prvega lastnika relativno kmalu po prvem nakupu in da sta oba klju?a identi?na dvomim. Sicer pa je vseeno do sedaj je delalo super, in me zanima samo frekvenca da si kupim kitajski aftermarket crap :P

 

Sicer eden od dveh mi dela OK, bi se dal pre?vet ?e rezervni nima daljinskega odklepanja ampak za 15? z Kitajske ne bom umru :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok moj GoogleFu ni tok ?voh. Uspel sem doktorirat in ugotovil da je v Mazdi 6 l:2006 Visteon 41521 sistem za daljinsko centralno. 

 

Frekvenca je 433MHz z 4D63 ?ipom.

 

No, klju? z ?ipom naro?en, zdej pa sam ?e po?akam da kitaj?ek priplava do evrope z mojim klju?em. Verjetno se bom vrgel v stro?ke in zrezal tudi klju? tako da bom imel 3. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V sloven??ini? :D

Merilnik frekven?nega spektra signala. Na zaslonu poka?e razporeditev signala v frekven?nem prostoru.

 

Vtakne? kos ?nore v vhod da deluje kot antena, nastavi? podro?je v katerem pri?akuje? signal, da? zraven daljinca in stisne? tipko. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • pa u miamiju bodo modri,.. to bo tolk čudn gledat
    • Ja tudi ta mi je zanimiv Mam že 4 Speed Champione, Countach, DB5, Skyline pa F8 Tributo  
    • Mclaren mi je dober ker dobiš poleg še mini figurico, ki je tukaj ni (!!!!!) in pa dejansko so gume ravne - ker na temu tehniku so kot za nek buggy, čeprou je formula (???!!!) Pa fuuul je nalepk za nalimat in zadnji del ni sestavljiv (pač un v kosu motor na poteg je in je samo 1 kos). 1 uro sem sestavljal, od tega verjetno 15 minut limov nalepke da so bile v ravnini. Za 30 eur veri nice in lep je! Mclaren je pa 80 ampak ima skoraj 3krat več koščkov. Lahko pa tole uzameš, ker je trenutno v akciji s promo kodo @g.Wankel -  /i/115337387/550/550 LEGO Speed Champions 76919 McLaren Formula 1 Race Car 2023 | mimovrste=) WWW.MIMOVRSTE.COM ODREZANE CENE – 20% popusta na izbrane kocke znamke LEGO® s promo kodo 24MDL4SI206 (velja od 15. 4. do 28. 4. 2024 oz. do odprodaje zalog)! Otroci, stari 9 let in več, se lahko veselijo...  
    • Hud! Bi vzel Marlboro Mclarna, ampak me motijo zadnje gume
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.