Skoči na vsebino

OMV MaxxMotion Performance Diesel


Strela

Priporočeno sporočilo

  • 1 mesec kasneje...

Zadnji tank sem imel to gorivo.Poraba pribli?no liter/100 km manj?a in performance avta absolutno bolj?e.Opazil sem, da je motor ti?ji, ob pospe?evanju manj kadi. ?e zraven pri?tejemo ?e, da zdr?i do - 40 je to zmaga.Cena je 10 centov dra?ja a se zdi, da z ni?jo porabo to prinese? noter.

Tokrat sem tankal navaden dizel in moram priznati, da sem kar malo razo?aran sedaj in bom naslednji tank spet tankal, "ta bolj?ega', ker itak bi ga zaradi smu?anja in ni?jih temperatur.Po moje zna bit, da tudi dpf manj zabija in je zato manj problemov z njim.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pa veste katero je to gorivo, ali so vsa dizel goriva na OMV-u ta? Ker jaz tankam na OMV pri Postojni na obe pumpe in niti zaposleni ne vejo za to gorivo kot sem pra?al a je to novo gorivo iz reklame. Pi?tolja je ista, mislim da pi?e samo OMV diesel, ?rne barve kot je bila. Spremembe pri porabi in v zvoku motorja nisem opazil. Aplikacija mi vodi evidencu o porabi, ceni...

:policaj: error driver 6 604015435943476473710351.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnji tank sem imel to gorivo.Poraba pribli?no liter/100 km manj?a in performance avta absolutno bolj?e.Opazil sem, da je motor ti?ji, ob pospe?evanju manj kadi. ?e zraven pri?tejemo ?e, da zdr?i do - 40 je to zmaga.Cena je 10 centov dra?ja a se zdi, da z ni?jo porabo to prinese? noter.

Tokrat sem tankal navaden dizel in moram priznati, da sem kar malo razo?aran sedaj in bom naslednji tank spet tankal, "ta bolj?ega', ker itak bi ga zaradi smu?anja in ni?jih temperatur.Po moje zna bit, da tudi dpf manj zabija in je zato manj problemov z njim.

Tole se pa bere kot reklama iz TopShop-a :D:)

Kako pa veste katero je to gorivo, ali so vsa dizel goriva na OMV-u ta? Ker jaz tankam na OMV pri Postojni na obe pumpe in niti zaposleni ne vejo za to gorivo kot sem pra?al a je to novo gorivo iz reklame. Pi?tolja je ista, mislim da pi?e samo OMV diesel, ?rne barve kot je bila. Spremembe pri porabi in v zvoku motorja nisem opazil. Aplikacija mi vodi evidencu o porabi, ceni...

Nimajo ga povsod... >> https://www.omv.si/portal/01/si/omv_si/omv-slovenia/goriva/omv-maxxmotion/maxxmotion-diesel

 

Najbolj?e zimsko dizelsko gorivo OMV MaxxMotion Diesel je na voljo od 1. decembra 2017 dalje na 15 bencinskih servisih OMV ob avtocestnem kri?u:

 

KOPER BONIFIKA

KOPER SEMEDELA

BERTOKI

FERNETI?I JUG

FERNETI?I SEVER

RADOVLJICA SEVER

RADOVLJICA JUG

LUKOVICA

GROSUPLJE CIKAVA

LOPATA JUG

DOBRENJE ZAHOD

DOBRENJE VZHOD

DRAVSKO POLJE JUG

DRAVSKO POLJE SEVER

GRABONO?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole se pa bere kot reklama iz TopShop-a :D:)

 

Nimajo ga povsod... >> https://www.omv.si/portal/01/si/omv_si/omv-slovenia/goriva/omv-maxxmotion/maxxmotion-diesel

Najbolj?e zimsko dizelsko gorivo OMV MaxxMotion Diesel je na voljo od 1. decembra 2017 dalje na 15 bencinskih servisih OMV ob avtocestnem kri?u:

KOPER BONIFIKA

KOPER SEMEDELA

BERTOKI

FERNETI?I JUG

FERNETI?I SEVER

RADOVLJICA SEVER

RADOVLJICA JUG

LUKOVICA

GROSUPLJE CIKAVA

LOPATA JUG

DOBRENJE ZAHOD

DOBRENJE VZHOD

DRAVSKO POLJE JUG

DRAVSKO POLJE SEVER

GRABONO?

he, he... samo res.Kot, da so me pla?ali za reklamo. :whatever: Zdaj vidim, da je vse tisto iz top ?opa res.Resni?no deluje. :aaaaa:

Ne, sami preizkusite in boste sami ugotovili, ?e vam je v?e?. :prstgor:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, kje dobite razliko en liter na 100 km. Nam Mazda 5 v povpre?ju kuri okoli 5,8 brez kak?ne bistvene razlike, kje tankamo. ?e najbolj se pozna, kje se vozimo. ?e gremo k ta??i in naredimo 200 km po avtocesti v eno smer in nato ?e toliko nazaj, se poraba spusti skoraj na 5 litrov na sto km. ?e pa se pozimi znajdemo v sne?nem mete?u v teh na?ih hribih in vozimo z verigami, se poraba dvigne proti 9 litrom na sto km. Pa ne glede na to, a tankamo na Ravbarkomandi, v Ro?ni dolini pri Novi Gorici ali pa na avtocesti pri Radovljici...

 

Edina razlika, ki sem jo opazil, je razlika med Petrolovo in OMW nafto pozimi pri hladnih zagonih v resni?no mrzlih jutrih. To je pa tudi vse.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, kje dobite razliko en liter na 100 km. Nam Mazda 5 v povpre?ju kuri okoli 5,8 brez kak?ne bistvene razlike, kje tankamo. ?e najbolj se pozna, kje se vozimo. ?e gremo k ta??i in naredimo 200 km po avtocesti v eno smer in nato ?e toliko nazaj, se poraba spusti skoraj na 5 litrov na sto km. ?e pa se pozimi znajdemo v sne?nem mete?u v teh na?ih hribih in vozimo z verigami, se poraba dvigne proti 9 litrom na sto km. Pa ne glede na to, a tankamo na Ravbarkomandi, v Ro?ni dolini pri Novi Gorici ali pa na avtocesti pri Radovljici...

 

Edina razlika, ki sem jo opazil, je razlika med Petrolovo in OMW nafto pozimi pri hladnih zagonih v resni?no mrzlih jutrih. To je pa tudi vse.

Mi tukaj govorimo o supernafti maxxmotion in ne o nafti iz Petrola ali pa omv navadni.

Navadna je pa? navadna in je verjetno isti

?morn povsod! To je pa special Edition varianta. In ja, se pozna precej pri porabi, mo?i in pospe?kih.

Samo ni na voljo povsod po Sloveniji. Tu na obali je na vsaki pumpi na voljo.

Jaz vem zase, da jo bom ?e tankal. Mogo?e ne vsakokrat ampak ob?asno pa ja.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tankam na OMW Ro?na dolina, ki je skoraj v mestu, pa na OMW Ravbarkomanda, ki je na avtocesti, pa zadnje sem tankal na OMW pri Radovljici, ravno tako na avtocesti. Pa nikjer ni bilo nobene razlike. ?e pa ?e, je bila bolj simboli?na... ?e bi se res poznalo, da je tista na avtocestah toliko bolj?a, bi imel od Radovljice do Nove Gorice (150 km avtoceste) porabo 4 litre namesto 5 litrov na 100 km. Pa tega ni bilo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tankam na OMW Ro?na dolina, ki je skoraj v mestu, pa na OMW Ravbarkomanda, ki je na avtocesti, pa zadnje sem tankal na OMW pri Radovljici, ravno tako na avtocesti. Pa nikjer ni bilo nobene razlike. ?e pa ?e, je bila bolj simboli?na... ?e bi se res poznalo, da je tista na avtocestah toliko bolj?a, bi imel od Radovljice do Nove Gorice (150 km avtoceste) porabo 4 litre namesto 5 litrov na 100 km. Pa tega ni bilo...

 

 

Ampak verjetno nisi tankal OMV MaxxMotion Performance Dizel :) 

 

Od teh crpalk, ki si jih omenil, ga imajo menda samo v Radovljici ... 

 

Nimajo ga povsod... >> https://www.omv.si/p...xxmotion-diesel

Najbolj?e zimsko dizelsko gorivo OMV MaxxMotion Diesel je na voljo od 1. decembra 2017 dalje na 15 bencinskih servisih OMV ob avtocestnem kri?u:

KOPER BONIFIKA

KOPER SEMEDELA

BERTOKI

FERNETI?I JUG

FERNETI?I SEVER

RADOVLJICA SEVER

RADOVLJICA JUG

LUKOVICA

GROSUPLJE CIKAVA

LOPATA JUG

DOBRENJE ZAHOD

DOBRENJE VZHOD

DRAVSKO POLJE JUG

DRAVSKO POLJE SEVER

GRABONO?

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka a ti sarkazma res ne prepoznas? Men je avto kar sam vozil do Beograda, potem sem pa moral prevzeti volan ko je zmanjkalo Maxxxxmotion super performance goriva

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.