Skoči na vsebino

Servis - li?arsko popravilo


Priporočeno sporočilo

Zdravo,

 

Na parkiri??u mi je nekdo rahlo butnil mojo novo mazdico  <_< Skratka bil sem na zavarovalnici (Sava), kjer so poslikal in sem dobil tisto poro?ilo, da mi priznajo parkiri??e pa kaj je treba narest.

 

Sedaj pa me zanima kam lahko peljem oz. ali priporo?ate kateri servis v LJ in blji?ni okolici. Isto?asno me zanima ali moram to opraviti zaradi garancije na uradnem servisu ali lahko sam izberem kje bi popravljal?

Po?kodba je dokaj mala, malo zvit pleh in malo se lu??i barva. Glede na to da je avto not pa seveda fino boli  :rolleyes:

 

PS: ?e tole spada kam drugam naj moderator prestavi objavo na primernej?e mesto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

 

 

Sedaj pa me zanima kam lahko peljem oz. ali priporo?ate kateri servis v LJ in blji?ni okolici.

 

Hmm, mene tud to zanima.

 

Meni je tud en na parkiri??u kr fajn po?rajfal mojo mazdo. 

 

Kam jo zdej pelat, poobla??encu od zavarovalnice ali ima kdo kak?en bolj?i predlog?

 

Lj ali Ce z okolico. Hvala za kakr?en koli namig!

 

ps. mislite da bo dost sam klepar ali bo treba cele panele zamenjat?

 

 

 

 

post-9217-0-17508400-1517941098_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz vozim k An?etu in vem, da vztraja da se dobi nov del ?e je treba (jaz in Labi sva dobila nova vrata za rajso vzdol?), ?e pa ne gre se pa popravlja v drugem planu.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

?ivjo, jst sm malo "premaknil" tole servisiranje po?kodbe ker je bilo divje obdobje in nisem imel ?asa bit brez avta. 

 

Jaz vozim k An?etu in vem, da vztraja da se dobi nov del ?e je treba (jaz in Labi sva dobila nova vrata za rajso vzdol?), ?e pa ne gre se pa popravlja v drugem planu.

 

 

H kateremu An?etu pa? A kdo ve a comos sodeluje direkt s savo ali ne? Mislim a bi lahko oni "sforisirali" nov del namesto, da se cel kos pleha ?triha na novo? Samo bojim se, da nebi direkt zadeli odtenka barve  :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

H katermu an?etu da ni to slu?ajno k?n ?lembergar ?

1 post vi?je..........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Je AC Tomc ?e aktualen? Spletna stran ne deluje, prav tako ne email naslov...

old school - tisto, kjer mora? ?loveka poklicati in z njim govoriti :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kul :) a obstaja kje seznam kdo ima s savo pogodbo za mazdo npr? Sem malo googlal preden sem tu vpra?al in zvedel za An?eta ampak nisem ni? na?el

Jaz sem pri Savi, in sem imel dva ?kodna primera v zadnjem letu, enkrat to?a in drugi? 1 cm ris na voznikovih vratih kot posledico parkirnega prostora (nekdo je res grdo odprl vrata). V primeru risa je bila barva po?kodovana do te mere da je bilo potrebno barvanje.

V obeh primerih sem peljal na Mazdo A Cosmos v ?i?ko, so pogodbeni servis z Savo. V naprej sem zate?il, da ?e ne odo zadeli odtenka (perla barva), da bom vozil nazaj dokler ne bo ok. No, v primeru to?e kot v primeru barvanja jim dam 10 od 10 to?k. V mojem primeru vse brezhibno, niti na soncu se ne vidi, da je bilo barvano. Upam da so imeli ostalo podobno isku?njo.

V obeh primerih sem se pogovarjal z Bla?em.

 

LP!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.