Skoči na vsebino

Nakup Mazda 5 2.0 CD 143PS


Klobasa

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni, kupijem enoprostorca in v o?ji izbor sem vzel tudi Mazdo5. Na kaj bit posebej pozoren pri ogledu? Avto ima 228.000 prevo?enih, vztrajnik je bil menjan pri 130.000, velik servis pri 180.000. Rje baje ni ni?. Katere hibe ima ta motor 2.0CD 143 PS? ?e imajo ti te?ave s ?obami in karterjem? Kupujem ta do 4 tiso?ake.

 

Lep pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri teh km mislim da lahko samo se servisiras in vozis..., vse tiste malenkosti so ze mimo, edina neznanka ostaja dpf, tukaj pa samo finger crosses.

 

A je ta avto slucajno crn in letnik 2005?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tezko recem, ker se ne vidi detajlov ampak obstaja moznost da bi bila to moja prva mazda, vsaj sodec po tem kdaj je bil menjan vztrajnik in veliki servis....

 

Edit - ne more biti ima rdece luci zadaj, moja je bila GTA z belimi lucmo, ta je pa GT oprema

 

Avto probaj pa bos videl, za ta denar je sigurno vredna....verjetno koncna cena 3k?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da 3.000?. ?eprav mi je prodajalec zatrdil, da je njegov o?e 1.lastnik. Avto se nahaja v Slovenski Bistrici. Malo me skrbi glede oljne ?rpalke in ?ob. Koliko sem zasledil so bile okrog tega te?ave.

Zamenjava podlozk in ciscenje sita je majhen strosek ce ze ni bilo narejeno, ampak ce bi kaj bilo bi ze bilo...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo kar v redu dizel. Navor pa to...

Jst mam sicer 5ko 2012 1.6dv 115km pa bi blo lahko tut ve? ?e sm iskren. Tm chipanje na 145 bi blo prov fajn po ob?utku.. Tko da kaj bi delal z bencinarjem v 5ki se sam spra?ujem. Pomojem se kr ustrelim zarad premalo navora.

 

Poslano z mojega STF-L09 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa to sem jest govoru da je 1.8 motor v petki katastrofa. Ze v 6ki je nepremicnina pa je folk reku, da ima tak motor v petki pa da je cist dovolj... :D Ze da si sam v avtu se vse skupi komi premika kaj sele, da imas celo familijo pa en kup prtljage :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa to sem jest govoru da je 1.8 motor v petki katastrofa. Ze v 6ki je nepremicnina pa je folk reku, da ga ima tak motor v petki pa da je cist dovolj... :D Ze da si sam v avtu se vse skupi komi premika kaj sele, da imas celo familijo pa en kup prtljage :)

Ne predstavljam si, da moram ?altat v ?etrto v kak?nem dolgem klancu na avtocesti.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Divjaki.

Na?in vo?nje je potrebno prilagoditi motorizaciji, ki jo ima? na voljo pa ni te?av.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Čestitke, vsi prisotni!   Očitno smo zelo napreden forum z vizionarskimi člani!   To, kar smo tu premlevali pred nekaj leti, je zdaj zmlel še Bruselj...   Sicer počasi, a nam sledijo...
    • Sabine je faca. Fizik po izobrazbi in stvari predela v detajle in poda dokaj realna mnenja, ki so osnova za nadaljne debate, vsaj po mojem tehnično realnem pogledu na svet. Drugo je pa, če večina ljudi to razume. Po moje bolj slabo kaže...   Na žalost je fizika edina stvar na svetu, ki jo ne moreš obrniti in vedno prekriža lepe načrte (butastih) politikov in tudi drugih sanjačev. Dejstvo je pa, da se je treba premikati naprej, drugače obstanemo. Samo ne pa tako na glavo in tako, da napišemo na nek papir kaj bo leta 2035 ali karkoli so se že zmenili na neki večerji...
    • So meni enkrat ponujali MOL aplikacijo, pa sem mu lepo razložil (pred celo vrsto, ki je še stala zadaj) : če mi da 1000 litrov po en evro, grem takoj domov po sod in gotovino in pridem iskat in se včlanim v vse klube, ki jih bo želel. Dokler pa mi ponuja 1€ prihranka na 1000 litrov, naj mi pa ne hodi s pristopno izjavo za KNB...   Od takrat naprej mi ne ponuja ničesar več. Kar mu rečem, to mi zaračuna in konec.           KNB = klub naivnih bedakov
    • Moram eno spit, da ne zaspim pri takem vremenu... 🤗😉 Pa dobro jutro... 😊
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.