Skoči na vsebino

Mazda 6 2014 Revolution par vpra?anj.


Priporočeno sporočilo

Razlogi:

 

  • ne morem "poblendati"
Zakaj ne mores poblendati? Saj to gre BP... (rocico potegnes k sebi) ne glede na to, kaksen rezim imas nastavljen...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, nerodno sem napisal. Seveda lahko poblendam. Vendar to najprej pomeni izklop samodejnih dolgih lu?i (en polo?aj) in nato ?e poteg k sebi, da poblendam. Po blendanju moram samodejne dolge lu?i zopet vklju?iti (ro?ica proti armaturi).

 

Kakorkoli; okusi, zahteve in/ali navade so razli?ni - ta sistem meni nekako ne le?i, zato ga skoraj ne uporabljam.


@Alex: za za?etek naj Mazda prevede vsaj uporabni?ki vmesnik v sloven??ino.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, nerodno sem napisal. Seveda lahko poblendam. Vendar to najprej pomeni izklop samodejnih dolgih lu?i (en polo?aj) in nato ?e poteg k sebi, da poblendam. Po blendanju moram samodejne dolge lu?i zopet vklju?iti (ro?ica proti armaturi).

 

Kakorkoli; okusi, zahteve in/ali navade so razli?ni - ta sistem meni nekako ne le?i, zato ga skoraj ne uporabljam.

 

Pomoje ni tako... ampak samo poblendas s potegom rocice k sebi ... Seveda ne takrat, ko so dolge luci prizgane... Takrat itak nimas komu blendati :) ... 

 

 

@Alex: za za?etek naj Mazda prevede vsaj uporabni?ki vmesnik v sloven??ino.

 
To bi pa res ze lahko... Ker navodila so malo cudna... ker so ti izrazi, ki se pojavljajo, prevedeni v slovenscino ... :)
 
CX-5_Kratek_pregled_8FY4-EE-17E-SI_L_Edi
 
 
CX-5_Navodila_za_uporabo_8FY4-EE-17E-SI_

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo smo ?e za?li, ampak kako pa to deluje voznikom Audija in BMWja na AC, kjer je ro?na interakcija stalno prisotna?  :rolleyes:

Zna biti da deluje v kombinaciji z radarskim tempomatom, ko zazna avto ?e blenda :):)

 

No pa brez heca, Citroena moram pohvaliti da je to PRVI avto, ki vklopi lu?i ko senzor za de? vklopi brisalce, in hkrati pograjati ker nima nastavljive ob?utljivosti senzorja za de?.....namre? ima druga?no mnenje o intenziteti padavin kot jaz.....

 

Meni je ta debata zanimiva, ker primerjam kako vsaka znamka dobesedno po svoje vozi razvoj teh bombon?kov. Nmre? ?e bomo kdaj do?iveli samovoze?e avte to pomeni, da bo imel vsak svoj standard....

 

Mogo?e ena tema, kjer bi primerjali tempomat, branje znakov itd in take zadeve

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Pomoje ni tako... ampak samo poblendas s potegom rocice k sebi ... Seveda ne takrat, ko so dolge luci prizgane... Takrat itak nimas komu blendati

Res nimam komu blendati, a v?asih si rad na kratko osvetlim cesto (morebitni pe?ci), sploh ?e je vozilo (pred menoj ali nasproti voze?e) ?e/?e dovolj dale?, a hkrati dovolj blizu, da bi ga stalno pri?ane dolge lu?i motile.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res nimam komu blendati, a v?asih si rad na kratko osvetlim cesto (morebitni pe?ci), sploh ?e je vozilo (pred menoj ali nasproti voze?e) ?e/?e dovolj dale?, a hkrati dovolj blizu, da bi ga stalno pri?ane dolge lu?i motile.

Izgleda se ne razumeva... Tisti stavek, da nimas komu blendati je zato, ker takrat ko imas dolge prizgane v nobenem orimeru ne mores ?poblendati?, ker dolge ze gorijo... Hotel sem razloziti to, da blnedas lahko v vsakem primeru... ni vazno, kako imas nastavljeno... torej tudi ko imas nastavljeno, da avtomatika skrbi za priziganje in ugasanje dolgih luci... lahko s potegom rocice k sebi vedno poblendas...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letos ze 4x, v aprilu vsaj 2x :), ce bom sel v Francijo pa vsak mesec...

Jaz mam vsaj 2x mesecno po 900km, ki jih prevozim ponoci, pa se nikol si nisem mislil, da bi bilo lepo da mi avtomatika prizge dolge al pa brisalce...

Mal ste sam odvisni od teh gadgetov, pol se pa isce kao nek izgovor

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam vsaj 2x mesecno po 900km, ki jih prevozim ponoci, pa se nikol si nisem mislil, da bi bilo lepo da mi avtomatika prizge dolge al pa brisalce...

Mal ste sam odvisni od teh gadgetov, pol se pa isce kao nek izgovor

Probat moras Labi. Pride prav. Dresira tudi kamionarje, katerih luci, reflektorji itd svetijo preko ograj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kamionarji sedijo vi?je...

Voznika osebnega avta ne motijo nasproti voze?i z dolgimi lu?mi...kamionarja pa...

Govorim o reflektorjih in vsem kar se obesa na kabine

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Jaz imam tudi ON... Sicer pa enostavno probas in slisis, kaj ti bolj ustreza ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ma? ON se vklju?i surround zvok, tako deluje tudi centralni zvo?nik na armaturki. Meni deluje tak bolj globok in mi je v?e?. Nekateri pa pravjo da je to umeten zvok pa ga raj? izklju?ijo - pol ma? pa? stereo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.