Skoči na vsebino

Uvoz avtomobila iz nem?ije


jonathan2

Priporočeno sporočilo

Za ameri?ke avte ne re?em...

 

Sem gledal mazde in ja malo cenej?e od ostalih a ravno dovolj, da se zdi kot dobra kup?ija. Potem pa pridejo razlage zakaj je avto tukaj in da je lastnik pravzaprav ?e nazaj v Ameriki, avto pa ?e v kontejnerju pri transportni slu?bi in da ga dobim na dom takoj, ko sprovedem transakcijo, neki tretji osebi (escrow), ki naj bi poskrbela, da ?e nisem zadovoljen z avtom dobim nazaj denar bla bla bla. Nekaj v temu smislu. Sem vpisal v google jedro besedila maila in dobl hitro potrditev, da gre za goljufijo z rezultati vse nazaj do 2007. Transportna firma ima na videz legitimno internetno stran, kot tudi escrow agencija. Sogovornik je vmes je ratal agresiven, da ?e no?em avta naj mu ne kratim ?asa, ker ima veliko ponudb in naj naka?em kar se da hitro ...

 

Lahko pa, da je tvoja mazda legit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni nujno, da so samo Lu?i, lahko so ?e tudi pasovi problemati?ni ?e nimajo E znaka, ter najte?ja stvar emisije motorja, ?e niso po EU standardih je pri nas nemogo?e.

 

?e pa ga uspejo pred tem registrirati v Nem?iji potem bo tudi pri nas ?lo.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
    • Sam, a EV-ji majo zdej posebne servisne delavnice? A ni tko, da greš z Zoe na Renault servis, ko je kaj narobe? In verjetno lahko upravičeno pričakuješ, da imajo orodje in da znajo popravit. Ker če to ni tako pol je pa tole šele loterija.   Mislim, ker če je tak kaos s servisi že zdajle, ko so EV-ji v veliki večini še dokaj mladi in redki ima na grbi 10 let - ne vem si težko predstavljam, da pridem z recimo 10 let starim avtom na servis pa mi rečejo naj ga v graben zapeljem, ker bo ceneje.
    • Moram naslednjič tega novejšega sprobat, čeprav mislim, da sem ga že pa se mi je takrat tako mudilo, da me ni zanimalo nič drugega kot samo ura.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.