Skoči na vsebino

Dobrodošli na Mazda forum Slovenija!

Prijavi se ali se registriraj za dostop do vseh funkcij foruma. Z registracijo bo omogočeno sodelovanje v debatah, deljenje svojih izkušenj in uporaba zasebnih sporočil z ostalimi uporabniki foruma.

Close
Slika

Prodaja Mazda6 Sport Combi CD143 GT

• Please log in to reply
18 odgovorov v tej temi

#1 Odsoten   RokS

RokS

No-Vinko

• Člani
  • Izpostavljeno
    • ID uporabnika: 8902
  • 13 Sporočil:
  • Model avtomobila: mazda 6 Sport Combi CD143 GT

Objavljeno: 12 April 2018 - 08:24

Zdravo,

evo prodajam mazdo 6 karavan, 143 GT, letnik 2006, ki jo lahko vidite tudi na avtonetu: 

https://www.avto.net... Combi CD143 GT

Avto mi služi več kot odlično, kilometri so (po mnenju mehanika) realni. Avto je bil redno servisiran pri dolgoletnem družinskem mehaniku. Ker avta nisem nameraval prodati sem že opravil velik servis (na 304.000 km), porihtati sem dal šobe, zamenjal pa sem tudi akumulator. Avto je po mojem mnenju lepo ohranjen in negovan. Potrebno je preveriti le še stanje stikal za odpiranje stekel na voznikovi strani, ker dela le za voznikovo steklo. Ostala stekla delujejo normalno pri svojem gumbu.

Avto ima vlečno kljuko, celoletno vinjeto in pa datum naslednjega tehničnega v decembru 2018. Mislim, da to dovolj pove o tem, da je avto pripravljen za nove in nove kilometre...

Zadnja cena je ob ogledu.

Če koga zanima, ali pozna koga, ki bi ga zanimalo... Ceno pa sem tudi malce spustil, očitno Mazde niso ravno zaželena izbira...

Lep pozdrav vsem,

Rok

051/208-755

Pripete datoteke

#2 Odsoten   RokS

RokS

No-Vinko

• Člani
  • Izpostavljeno
  • 13 Sporočil:

Objavljeno: 25 April 2018 - 07:23

Kaj se ti avti res tako slabo prodajajo??? Ne razumem, res ne....vozne lastnosti, oprema, izgled,.... vse je lepše in boljše kot pri primerljivih nemcih ipd.

• uporabniku Slash13 je všeč

#3 Odsoten   Freak

Freak

Trotlfahrer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 8783
  • 132 Sporočil:

Objavljeno: 27 April 2018 - 06:30

Pomojem so morebitni kupci slišali preveč zgodb o slabih dizelskih motorjih in rji... res škoda :( 

#4 Odsoten   jonathan2

jonathan2

Trotlfahrer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 1086
  • 188 Sporočil:
  • Spol:Moški
  • Model avtomobila: Mazda 6, 2.0i TE Plus (2008)

Objavljeno: 27 April 2018 - 07:09

Link za oglas ti ne dela

#5 Odsoten   RokS

RokS

No-Vinko

• Člani
  • Izpostavljeno
  • 13 Sporočil:

Objavljeno: 27 April 2018 - 07:18

Ne vem glede rje, moja je zaenkrat nima nič...motor pa prav tako deluje super, izjema so bile sobe, ki pa so porihtane.

Link do oglasa je: https://www.avto.net...asp?id=13031586

#6 Odsoten   J.J.

J.J.

Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 5897
  • 711 Sporočil:
  • Model avtomobila: M6 SPC Mirai in M5 TX

Objavljeno: 27 April 2018 - 19:26

Kaj se ti avti res tako slabo prodajajo??? Ne razumem, res ne....vozne lastnosti, oprema, izgled,.... vse je lepše in boljše kot pri primerljivih nemcih ipd.

Leta 2013 sem prodajal enako, letnik 2007, le z manj opreme - TX, imela je 243tkm, notri kot nova, zunaj tudi lepo ohranjena, servisna knjiga online od začetka do konca na pooblaščenih servisih. Za prodajo sem rabil pol leta, šla je za 5300 potem. Se mi ka kovca, ko vidim tole, ki se prodaja. Če bo na voljo čez pol leta, ko bom spet rabil nekaj takega za 3 jurje, bi jo takoj vzel. RF motor je sicer ok, ima svoje muhe, tudi DPF je pri tem modelu svojevrstna stvar, ampak dela pa ko urca, če redno rihtaš. In z veseljem bi jo imel. Hkrati pa pohvale za notranjost. Res, usnje pri teh kilometrih je samo WOW, stoj in glej! Uspešno prodajo želim!

• uporabniku RokS je všeč

#7 Odsoten   Scr3am

Scr3am

Super Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 7623
  • 2351 Sporočil:
  • Model avtomobila: Mazda 6 2.5 GTA
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 27 April 2018 - 20:21

Usnje je res v odlicnem stanju... Se pozna kvaliteta ne pa v drugi generaciji

#8 Odsoten   RokS

RokS

No-Vinko

• Člani
  • Izpostavljeno
  • 13 Sporočil:

Objavljeno: 28 April 2018 - 09:21

Res je notranjost lepa in kvalitetna. Kakor kaze bo pa pol leta se sigurno na voljo ☺

#9 Odsoten   J.J.

J.J.

Ricer

• Člani
  • 711 Sporočil:

Objavljeno: 29 April 2018 - 08:42

Ja. Imel sem potem naslednjo generacijo. Model 6spc Mirai z delnim usnjem ki je kljub negi in mazanju popokalo pri 120tkm. Res so začeli varčevati pri usnju.. Me zanima kakega ima sedaj nova 6ka.

#10 Odsoten   Mraušk Mčk

Mraušk Mčk

Super Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 1420
  • 2149 Sporočil:
  • Zanima me:-
  • Model avtomobila: Tabornik

Objavljeno: 29 April 2018 - 18:49

Ja prav zanimiv kako se eni zavzemajo kako nizka je cena, ampak kupijo je pa ne. 

#11 Odsoten   J.J.

J.J.

Ricer

• Člani
  • 711 Sporočil:

Objavljeno: 29 April 2018 - 19:55

Ja prav zanimiv kako se eni zavzemajo kako nizka je cena, ampak kupijo je pa ne. 

Sej bi jo, če bi jo rabli. Sam je pa tko, da ko boš pa iskal tako naokoli, je pa nikjer ne bo za dobit. :)

#12 Odsoten   RokS

RokS

No-Vinko

• Člani
  • Izpostavljeno
  • 13 Sporočil:

Objavljeno: 29 April 2018 - 20:27

No dejstvo je, da se očitno ljudje ne zavedajo za kakšen avto se gre. Sam imam v lastništvu tudi novejšega passata in je z vidika voznje neprimerljivo. Tudi rja bo vw nacela ocitno mnogo prej...cena pa neprimerljiva

#13 Odsoten   Mraušk Mčk

Mraušk Mčk

Super Ricer

• Člani
  • 2149 Sporočil:

Objavljeno: 29 April 2018 - 22:23

Zavedajo ali ne 

No dejstvo je, da se očitno ljudje ne zavedajo za kakšen avto se gre.

Mogoče pa se in zato ne gre.

Šestico enakih kilometrov (bil 1. lastnik) in starosti sem prodal za bistveno manj denarja.

#14 Odsoten   RokS

RokS

No-Vinko

• Člani
  • Izpostavljeno
  • 13 Sporočil:

Objavljeno: 30 April 2018 - 05:22

Prodati za bistveno manj ni izpostavljen problem. Ce pa je v avto vlozenih cca 1.400 eur v zadnjih pol leta ga pa ne mores prodajati za 2.000 eur. Razen ce ti ni skoda avta in denarja.

#15 Odsoten   Mraušk Mčk

Mraušk Mčk

Super Ricer

• Člani
  • 2149 Sporočil:

Objavljeno: 30 April 2018 - 07:50

Ce pa je v avto vlozenih cca 1.400 eur v zadnjih pol leta ga pa ne mores prodajati za 2.000 eur. 

Aha, zato se prodaja ker je začelo crkovat. :jezicek:  (sorry, samo način razmišljanja kupcev).

Tud moja je imela novo original kuplungo in vztrajnik, pa zaradi tega nisem dobil vloženemu popravilu višje cene. 

Sem že bil v situaciji ko sem prodajal kaj za kar sem menil da je vredno mnogo več, ampak kupci niso istega mnenja. Vedno pa obstaja upanje da se najde pravi.

• uporabniku Boss je všeč

#16 Prisoten   jures

jures

divjak by default

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 2637
  • 26409 Sporočil:
  • Model avtomobila: Citroen GC4 Picasso HDi150
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 30 April 2018 - 08:01

Avto je vreden glede na leto in kmje, ne koliko si notri dal. To se je treba zavedati, imam tako situacijo z barchetto in moznost prodaje je majhna, a ker ne gre za panicno prodajo pocakas ce pride kdo naokoli ki to ceni. Gre pa seveda za drugacen avto, ki se ne prodaja ali uporablja masovno

#17 Odsoten   Boss

Boss

Insane Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 133
  • 21555 Sporočil:
  • Model avtomobila: Mazda 6 II CD GTA
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 30 April 2018 - 08:33

Avto je vreden glede na leto in kmje, ne koliko si notri dal.

To je vsa filozofija - žal ni druge. Tudi, če 5 jurjev daš notri avto ni potem vreden 5 jurjev. Tko pač je z rabljenjimi avti.

#18 Odsoten   RokS

RokS

No-Vinko

• Člani
  • Izpostavljeno
  • 13 Sporočil:

Objavljeno: 30 April 2018 - 08:39

Se absolutno strinjam z vami. Je pa bistveno da so bile stvari zrihtane.ne pricakujem da bom dobil to povrnjeno...

#19 Odsoten   Scr3am

Scr3am

Super Ricer

• Člani
    • ID uporabnika: 7623
  • 2351 Sporočil:
  • Model avtomobila: Mazda 6 2.5 GTA
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 30 April 2018 - 12:05

Nazalost se res gleda samo letnik in pa km. Moja je bila recimo letnik 2003 z osnovno opremo in 300.000 km pa je sla v enemu tednu za 3 jurje. Sem imel 5 kupcev a sem jo nakoncu prodal kolegu. Je pa res da so me vsi potencialni kupci poznali in so vedeli, kako sem skrbel za avto in kako je bil ohranjen/postiman :). Od kar sem jo prodal novi lastnik ni notri vlozil enega evra, medtem ko sem jest pri novi sestici (GH) zamenjal ze dva lezaja in pa pesto kolesa. Je bila pa na LPG kar seveda malo dvigne ceno :)

0 uporabnikov pregleduje to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov