Skoči na vsebino

Dobrodošli na Mazda forum Slovenija!

Prijavi se ali se registriraj za dostop do vseh funkcij foruma. Z registracijo bo omogočeno sodelovanje v debatah, deljenje svojih izkušenj in uporaba zasebnih sporočil z ostalimi uporabniki foruma.

Close
Slika

Prodaja Mazda6 Sport Combi CD143 GT

• Please log in to reply
V tej temi ni odgovorov

#1 Odsoten   RokS

RokS

No-Vinko

• Člani
  • Izpostavljeno
    • ID uporabnika: 8902
  • 7 Sporočil:
  • Model avtomobila: mazda 6 Sport Combi CD143 GT

Objavljeno: 12 April 2018 - 08:24

Zdravo,

evo prodajam mazdo 6 karavan, 143 GT, letnik 2006, ki jo lahko vidite tudi na avtonetu: 

https://www.avto.net... Combi CD143 GT

Avto mi služi več kot odlično, kilometri so (po mnenju mehanika) realni. Avto je bil redno servisiran pri dolgoletnem družinskem mehaniku. Ker avta nisem nameraval prodati sem že opravil velik servis (na 304.000 km), porihtati sem dal šobe, zamenjal pa sem tudi akumulator. Avto je po mojem mnenju lepo ohranjen in negovan. Potrebno je preveriti le še stanje stikal za odpiranje stekel na voznikovi strani, ker dela le za voznikovo steklo. Ostala stekla delujejo normalno pri svojem gumbu.

Avto ima vlečno kljuko, celoletno vinjeto in pa datum naslednjega tehničnega v decembru 2018. Mislim, da to dovolj pove o tem, da je avto pripravljen za nove in nove kilometre...

Zadnja cena je ob ogledu.

Če koga zanima, ali pozna koga, ki bi ga zanimalo... Ceno pa sem tudi malce spustil, očitno Mazde niso ravno zaželena izbira...

Lep pozdrav vsem,

Rok

051/208-755

Pripete datoteke

0 uporabnikov pregleduje to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov