Skoči na vsebino

Nakup rabljene CX-5


mazi27

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

Odlocam se za nakup Mazde cx5 letnik 13/14, bencinar 165 km. Zanima me ce so kaksne posebnosti na katere moram biti pazljiv.

 

Kako je z menjavo verige pri koliko km se menja.cena ipd.

 

Na nemskih straneh sem zasledil 2 razlicici in aicer 160 konjsko in 165 konjsko kaj je razlika?

 

Hvala za odgovore

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

160 KS je pred faceliftom, 165 KS pa po faceliftu...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni

 

Odlocam se za nakup Mazde cx5 letnik 13/14, bencinar 165 km. Zanima me ce so kaksne posebnosti na katere moram biti pazljiv.

 

 

 

V SLO jo bo? kar te?ko dobil.

Jaz sem kupil bencinarja letnik 2012 v februarju 2018. Spremljam ponudbo na avto. net

Od februarja dalje ni bilo nobene ponudbe bencinarja 2012-2015.

V SLO je bilo malo prodanih CX-5 z bencinskim motorjem, povpra?evanje po bencinarjih pa se je zadnje ?ase precej pove?alo

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...jaz imam mazdo CX5 165 ks.benzin let 2015.Avto je super redni servisi in gre? zoom zoom

Edino ji manka nekaj ks..zato treba uporabljat ro?ni odli?en menjalnik..poraba solidna za ta dru?inski avto..motor je ok...dela odli?no. .lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Malo gledam nem?ke CX-5. Za njihov trg imajo druga?ne pakete opreme kot za na?. Prime, Center, Exclusive in Sport Line. Nikjer ne najdem podatka, kateri paket opreme ima radarski tempomat? Exclusive Line = Revolution oprema? Nem??ina mi je bolj tuj jezik :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor vem, je radarski tempomat na voljo samo pri opremi Sport Line... ampak kot doplacilo ... 

 

Tuakj je recimo tako navedeno v ceniku >> http://www.mazda-autohaus-schmitz.de/userdata/10806/files/mazdapreisliste.pdf

 

skitched-20181128-125027.jpg

 

Tudi tukaj je podobno navedeno >> https://www.neuwagen-kaufen.info/wp-content/uploads/2018/05/Mazda-CX-5-Preisliste-Stand-22.05.2018.pdf

 

skitched-20181128-125144.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ga gre? sam gor iskat, te bo pri?lo manj, razen ?e leti? z letalom nekam dale? na sever in spi? nekaj dni v 5* hotelu.

 

Seveda pa je odvisno ali gre za avto, ki ga lahko sam kupi? ali pa ne (avkcija, na kateri sodelujejo samo podjetja, tam gre za ve?je odkupe in so cene na avto ugodnej?e).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Amper prodaja podobno.... in je zaupanja vreden...

 

http://www.mazda-si.net/topic/15202-p-mazda-cx-5/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pa zanimivo pri tej ?rni ki sem jo gledal da je cena v enem tednu odkar jo gledam posko?ila za 1000? in kilometri so padli za 5000

kilometre je vretn dau na sto jurjev zato da iskalnik najde kdor obkljuka do sto jurjev .... in se kdor da nad sto jurjev...

glede cene pa... moj trenutni avto sem opazoval dva meseca... cena je vsak teden nihala gor dol do 2 jurja razlike ...to kr probavajo , ker eni tud kupujo na podlagi cene, ?e? da ?e je drag bo ziher dober, ni pa vedno tako... no ko je bla cena zelo nizka sem iz ?istega firbca sel pogledat ....in potem sem ga kar kupil :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja sem ga klical danes in me je minlo da bi jo vzel....mi je rekel" ve? kaj gospon to se je zgodila napaka , za tebe je ona bolj ugodna cena "

Seveda naglas je bil onaj na?

Kupuje? avto ali njega,daj malo vpra?i za kontakt od prej?nega lastnika,pa njega vpra?aj kako in kaj se je godilo z avtom pa bo? videl. Za te "uradne"kilometre je avto vredu,ker 10000k ni ni? za ta disel! Veliko sre?e pri nakupu. Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupuje? avto ali njega,daj malo vpra?i za kontakt od prej?nega lastnika,pa njega vpra?aj kako in kaj se je godilo z avtom pa bo? videl. Za te "uradne"kilometre je avto vredu,ker 10000k ni ni? za ta disel! Veliko sre?e pri nakupu. Lp

Saj v tem je problem , kupujem avto ampak pri tem prodajalcu sem ?e po telefonu dobil ob?utek da ni po?ten tako da ko dobi? tak ob?utek pol ne kupi? avta tam.

Sem pa danes gledal eno drugo , avto je super pa? Mazda kot Mazda ?.saj sem ?e prej vozil Mazdo 5. Ampak me je pa zmotilo to da avto nima dnevnih lu?i to pomeni da bojo skoz gorele xsenonke????

Na uradni Mazda strani pa je cena z vsem kar potrebuje? za monta?o slabih 500 ?  :o  :o in to brez dela???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.