Skoči na vsebino

Mazda 5 2011-


Markopk

Priporočeno sporočilo

Ej...to je dober dru?inski avto z drsnimi vrati..meni je dobro slu?il 6.let imal sem mazda 5 2.0 benzin TX plus oprema

Odvisno kaj gleda?..?benz ali dizel....odvisno koliko km.naredi?..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?a petka lepo slu?i sedem-?lanski dru?ini. Seveda ima vle?no kljuko, ker za sedem ?lanov je pa malo majhen prtlja?nik... Druga?e pa super avto: prakti?en in uporaben. Pa Mazgin dvo-litrski turbo dizel je trpe?en, nezahteven in zmogljiv, da sedem potnikov in po?itni?ko prikolico (1300 kg) zvle?e tudi po Rebrnicah gor s hitrostjo 100 km/h...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Jst sem kupil lansko leto 5ko tx plus 12 letnik, 1.6d. 106tkm, zdej jih ma 142 tkm pa je vse ok do zdej. Mogoc je mal svoh, ksn chip tuning na 145 bi prov prsu kdaj. Pele se super, mam 17ke gor. Nad 130 je ze kr glasno notr. Ce te se kej zanima pa vpra?i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aki J.J. a to si bil ti danes s tamalim Nacetom pri A-cosmosu v BTC-ju? Pst, ?e vedno lahko nov avto vzame? :lol:

 

No, da te potola?im, tud men je crknil kompresor ... to je neka nalezljiva zadeva. Imam samo to sre?o, da za mojega je na zalogi in bo v torek zamenjan... cena pa, hmmm raje bom malo hlipal v kotu.

 

#facepalm

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, preve? sem hvalil. 5 ur po oddaji posta mi je crknil kompresor za klimo. Cena. Lepa, ?tirimestna. Hvala ti vsemogi?ni Murphy, res hvala!

Seveda da je stirimestna stevilka, ce si pa sel na uradni servis vprasati za ceno. 

 

Kompresor se da tudi obnoviti v primeru, da je sla kaksna sklopka recimo. 

 

Nov kompresor pa dobis za dobrih 300e

https://www.autodoc.si/rezervni-deli/kompresor_posamezni_deli-10454/mazda/5/5-cw/5607-1-6-cd

 

V primeru, da pa isces se cenejso vrjanto imas pa rabljeno na ebayu

https://www.ebay.com/itm/2012-MAZDA-3-BL-1560cc-Diesel-Sanden-AIR-CON-A-C-Compressor-PUMP-8V6N19D629AA/362308120517?epid=1234526644&hash=item545b3f2fc5:g:ZFEAAOSwI4xa6G00

 

Lahko pa tudi ta oglas poklices glede na to da ima ford focus 1.6 tdci isti kompresor

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12778918

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, preve? sem hvalil. 5 ur po oddaji posta mi je crknil kompresor za klimo. Cena. Lepa, ?tirimestna. Hvala ti vsemogi?ni Murphy, res hvala!

A je iz zlata? Za Alhambro ke bil 200? nov

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda da je stirimestna stevilka, ce si pa sel na uradni servis vprasati za ceno.

 

Kompresor se da tudi obnoviti v primeru, da je sla kaksna sklopka recimo.

 

Nov kompresor pa dobis za dobrih 300e

https://www.autodoc.si/rezervni-deli/kompresor_posamezni_deli-10454/mazda/5/5-cw/5607-1-6-cd

 

V primeru, da pa isces se cenejso vrjanto imas pa rabljeno na ebayu

https://www.ebay.com/itm/2012-MAZDA-3-BL-1560cc-Diesel-Sanden-AIR-CON-A-C-Compressor-PUMP-8V6N19D629AA/362308120517?epid=1234526644&hash=item545b3f2fc5:g:ZFEAAOSwI4xa6G00

 

Lahko pa tudi ta oglas poklices glede na to da ima ford focus 1.6 tdci isti kompresor

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12778918

Ej nisem vedel za to stran z avtodeli. Super, pogledam. Drga? sm tut razmi?lu o tem, da bi od trojke dal notr, sam mi je Majes reku, da ne gre, da je drug tip. Sj ?e dobr vem, je motor itak PSA tko da po logiki bi mogl it tut od drugih notr, sam baje ni tko.

?aki J.J. a to si bil ti danes s tamalim Nacetom pri A-cosmosu v BTC-ju? Pst, ?e vedno lahko nov avto vzame?

 

No, da te potola?im, tud men je crknil kompresor ... to je neka nalezljiva zadeva. Imam samo to sre?o, da za mojega je na zalogi in bo v torek zamenjan... cena pa, hmmm raje bom malo hlipal v kotu.

 

#facepalm

Boss ja, zgleda da sva se midva menila. Hja, kupit ni problem, odplacat je ve?ji morm pa res pridt na kak meet da ?e kako re?emo. Dej poglej zase na tej autodoc strani. Cene so res ugodne.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Normalno, da je od trojke druga?en kot od petke. Koliko kubi?nih metrov prostornine mora hladiti kompresor od trojke in koliko od petke?

 

;)

 

?e ne razume?, o ?em govorim: petka ima skoraj dvakrat ve?jo kabino od trojke, kar pomeni, da mora biti tudi kompresor klime zmogljivej?i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Normalno, da je od trojke druga?en kot od petke. Koliko kubi?nih metrov prostornine mora hladiti kompresor od trojke in koliko od petke?

 

;)

 

?e ne razume?, o ?em govorim: petka ima skoraj dvakrat ve?jo kabino od trojke, kar pomeni, da mora biti tudi kompresor klime zmogljivej?i.

Ja, res je.. Nism tega razmi?ljal.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda 3 1.6 hdi in oa mazda 5 1.6 Hdi od 2010 dalje imasta isti kompresor in isto katalosko stevilko. Tudi ce gres gledat kompresor za mazdo 5 imas uspodi napisan, da pase tudi na mazdo 3 ali obratno. Vsaj tako pravi internet :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da tega ne bom nikoli razumel...

 

Kako imata lahko dva tako razli?na avtomobila enake motorje. Saj po ravnem to ?e gre, kaj pa ko se cesta obrne navzgor? V enem ?tirje potniki, v drugem pa sedem. In zdaj bo enak motor kos tako razli?nim zahtevam. ?e bolj je to opazno, ko se cesta obrne navzdol. Pri enem da? v drugo prestavo in motor avto lepo po?asi spusti po bregu navzdol. Pri drugem da? v prvo in me?ka? zavoro ves ?as, ker druga?e ti ventile skozi izpuh ven po?ene - razen, ?e je DPF dovolj nov, da jih zadr?i...

 

In v vozilo tipa enoprostorec postavit manj kot dvolitrski motor je... Bedno...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda 3 1.6 hdi in oa mazda 5 1.6 Hdi od 2010 dalje imasta isti kompresor in isto katalosko stevilko. Tudi ce gres gledat kompresor za mazdo 5 imas uspodi napisan, da pase tudi na mazdo 3 ali obratno. Vsaj tako pravi internet :)

Ma oba sta kot da sta zlata. Autodoc potrdil pla?ilo, ?akam paket
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Autodoc je top. Super cene, imas online chat kjer preveris kompatibilnost z vin stevilko, hitra dostava, garancija itd. Jest vse narocam preko autodoca :)

Super, hvala za info. V kolikem ?asu pa kej pride paket do tebe od potrditve pla?ila?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cist odvisno kdaj paket odpremijo. Vcasih ga odpremijo v 1-2 dni od narocila, vcasih pa 2-3 dni. Kakorkoli jaz sem vec ali manj vse dobil v roku enega tedna.

Ravno sedaj gledam zadnje narocilo in sicer 12.6 je bilo narocilo oddano in placano s paypalom 19.6 je bilo ze pri meni :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni je za amortizerje trajalo tudi ve? kot 1 teden, da sem dobil, druga?e pa brez pripomb razen dobavnega roka.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.