Skoči na vsebino

NOVA MAZDA 3 (2019)


koroska18

Priporočeno sporočilo

Za Evropo jih o?itno bolj malo briga, 4 vratne limuzine se prodajajo v Aziji, Rusiji in USA/Kanadi. ?e celo samo kot limuzine, na teh trgih niti karavana ni (z izjemo Japonske, Malezije in Avstralije). Prodaja hatchbaka v Evropi je bila o?itno pljunek v morje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje pa bodo narejene M3 za evropski trg? V Mehiki?

 

Sli?al sem tudi, da naj bi prej?nje generacije M3 z bencinskimi motorji bile narejene v Mehiki, razli?ice z dizelskimi motorji pa na Japonskem? Lahko to kdo potrdi ali ovr?e?

 

LP! 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za Evropo jih o?itno bolj malo briga, 4 vratne limuzine se prodajajo v Aziji, Rusiji in USA/Kanadi. ?e celo samo kot limuzine, na teh trgih niti karavana ni (z izjemo Japonske, Malezije in Avstralije). Prodaja hatchbaka v Evropi je bila o?itno pljunek v morje.

 

?udno res, Mazda v Evropi proda letno ?etrt milijona vozil - ?e jim to ni dovolj potem res ne vem kak?en je pol apetit. Skupaj letno namre? po celem svetu spravijo v promet 1,5 milijona vozil. Torej je nekje okoli 17% prodaje v Evropi ali v denarju okoli 5milijard USD.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Denar, pardon strosek, je sveta vladar

Ker cenenavtov z vsakim modelom pa rastejo....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Podatki o novem Skyactiv-X, ki bo debitiral prav v novi Mazdi3, so bili vsaj do zdaj precej ?nepomembni?. V slova?kem katalogu bo imel 133 kW (180 KM) in 222 Nm navora. Ve se tudi, da bo motor na vrhu opreme in na voljo tako z ro?nim kot samodejnim menjalnikom in tudi s ?tirikolesnim pogonom v kombi limuzinski verziji.

S tem motorjem bo Mazda3 stala na Slova?kem od 23.190 evrov naprej s pogonom spredaj in ro?nim menjalnikom. S ?tirikolesnim pogonom in samodejnim menjalnikom bo Slovake stala 29.290 evrov. Cene modelov so pri nas v povpre?ju dobrega tiso?aka cenej?e, tako da si lahko ustvarimo tudi idejo, koliko bo Mazda3 stala pri nas.

Skyactiv-X je revolucionaren motor, ki druga?e pripravlja zmes goriva in zraka v motorju, poraba pa naj bi bila manj?a za 20 do 30 odstotkov.

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slovenski cenik za novo M3 HB je ?e zunaj: cene so od 19.990 ? (G122 ro?na klima) do 32.190? (X181 AT 4WD in vso opremo), dizli (D116) so od 22.090? do 25.790? +kovinska barva. Je pa ?e osnovna kar dobro opremljena razen klime.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj. Tale ekonomski cvet je res prinesel nore cene avtomobilov. O?itno bom tole serijo izpustil. 

Decembra 2013 sem dobil prvo Emotion v Sloveniji za 12.800euri (?e vedno super slu?i).

 

No ja, Mazda,

se vidimo v naslednji krizi :))

 

 

 

 

Ps.: 

Jaz bi pla?al za ro?no klimo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje ga imajo zaenkrat samo trgovci... Na spletni strani sploh Mazde3 ni v izboru ...

 

Mazda_Slovenija-20190211-091722.jpg

 

 

Skupen cenik pa je tudi brez trojke ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naslednji mesec naj bi za?eli s prodajo pa taka ignoranca. Namesto, da bi hypal zadevo so tiho kot mi?i - izgleda nekako tako, kot da jih je rahlo sram oziroma se celo bojijo, da bodo celo kaj prodali.

 

Vse ostale znamke stopnjujejo predprodajno mrzlico in jo spodbujajo pred prihodom novega modela, Mazda pa ne, ampak celo nasprotno, vse skupaj dobesedno ohlajajo in najbolj sme?no je to, da jim mi tukaj na forumu, kjer nimamo finan?no ni? od tega, delamo najve? reklame za njihove modele. Lahko bi nas zaposlili za njihov PR oziroma marketing.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Moram eno spit, da ne zaspim pri takem vremenu... 🤗😉 Pa dobro jutro... 😊
    • Vse to kar si ti nastel imam jaz zavarovano razlicne kombinacije. Pa ni bilo nikoli problemov z uveljavljanjem. Tudi takrat, ko sem bil sam kriv. No uradno nisem bil .  
    • Ja to pa je res, toča nikomer ne prizanese, pri nas je bila po 30 letih prvič in avto se je v zastonj garaži prav fino imel... 🤗 Jp, 3ka ima pa kasko, ker je noč in dan pod milim nebom  Pa porihtana je že u nulo.... 👌👍😉
    • Sej vsak se sam odloča... ampak tukaj si lahko zelo previden pa pride do spleta okoliščin, kjer nisi kriv pa ne moreš dokazat, da nisi. Potem foušijo je tud težko preprečit, da se ti ne podpiše na lak, kot tudi nerode na parkirišču me. Divje živali tudi niso na vrvicah, še manj pa vremenske neprilike.   Jaz osebno raje dam tistih 500-600€ na leto pa vedno upam, da mi jih ne bo trebu uporabit in sploh nisem slabe volje tudi če plačujem "v prazno". V bistvu sem celo presrečen, da ničesar ni. Ko pa pride toča pa mi tud ni treba bilo odpret denarnice, kar je pa svojevrstno zadovoljstvo.😜
    • Zaskrbljena gospodinja.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.