Skoči na vsebino

NOVA MAZDA 3 (2019)


koroska18

Priporočeno sporočilo

Vem da me boste sku....ampak novi C5 airceoss 180KM avtomatik je 30k moj point je primerjava cene in razredov.

 

Ce je m3 30k je logicno vzeti m6 ali kaj drugega

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13895817

Naslednji mesec naj bi za?eli s prodajo pa taka ignoranca. Namesto, da bi hypal zadevo so tiho kot mi?i - izgleda nekako tako, kot da jih je rahlo sram oziroma se celo bojijo, da bodo celo kaj prodali.

 

Vse ostale znamke stopnjujejo predprodajno mrzlico in jo spodbujajo pred prihodom novega modela, Mazda pa ne, ampak celo nasprotno, vse skupaj dobesedno ohlajajo in najbolj sme?no je to, da jim mi tukaj na forumu, kjer nimamo finan?no ni? od tega, delamo najve? reklame za njihove modele. Lahko bi nas zaposlili za njihov PR oziroma marketing.

Jaz pa mislim da je problem ravno obraten. Ni problem v avtu ampak v tem da so tako samozavestno napovedovali revolucijo z skyactive X, realnost je pa povsem drugacna oz realna....innkako sedaj se soo?iti s tem....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne preve? pri?akovati od teh novih motorjev... nekaj manj?a poraba zna bit ampak neke revolucije ziher ne bo. Prej zna bit z enakim na?inom vo?nje enaka. Podobno je z skyactiv dizel motorji, veliko reklame za zelo majhno razliko v porabi.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res Jures, A ima Citroen ?e kak?en normalen avto al samo te bebaste SUV-e. ?e celo C5 oznako so zlorabili za SUV :o

 

Citroen je ?e ena znamka, ki se je ?ist povampirila in po novem izdelujejo samo ?e ?katle - ?koda, pa vedno so mi bili v?e?. No vsaj Peugeot se ni tolk pokvaril, ?e ?e ostanemo pri Francozih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res Jures, A ima Citroen ?e kak?en normalen avto al samo te bebaste SUV-e. ?e celo C5 oznako so zlorabili za SUV :o

 

Citroen je ?e ena znamka, ki se je ?ist povampirila in po novem izdelujejo samo ?e ?katle - ?koda, pa vedno so mi bili v?e?. No vsaj Peugeot se ni tolk pokvaril, ?e ?e ostanemo pri Francozih.

To je trend.....kaj ?e?, tudi meni ni v?e?. ?eprav mi je pa tale model v?e?....kupil verjetno ne bi, mal spremljam kaj bo s tole mazdo 3, pa zaenkrat ni ni?...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem da me boste sku....ampak novi C5 airceoss 180KM avtomatik je 30k moj point je primerjava cene in razredov.

 

Je ?e res po svoje - v ?lahti je novi C3 aircross 120 KM diesel pa lahko povzamem, da je zunaj glasen kot traktor, znotraj pa tudi ni ne vem kaj ; sama trda plastka ga je in tista tablica namesto vseh gumbov ... ok kakor komu odgovarja ampak vsaj ventilacija in klima bi lahko imela ?e gumbe ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja bo treba ?e malo po?akat...pa da vidimo ceno in te nove motorje ...X.res se vle?e ...ne vem za KAJJJJJ...????..tudi mene to jezi..jebemliga lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja bo treba ?e malo po?akat...pa da vidimo ceno in te nove motorje ...X.res se vle?e ...ne vem za KAJJJJJ...????..tudi mene to jezi..jebemliga lp

Meni pa gre ?as kar hitro saj sem pred pol leta kupil novo trojko in bom to novo verjetno kar presko?il. Sem pa zelo zadovoljen z njo,pa po kritikah na novo ?e toliko bolj. Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na avstralskih in ameri?kih spletnih straneh se ?e pojavljajo testi nove trojke. 

Na kratko: 

Pravijo, da je notranjost bolj premium - nasplo?no bolj?i materiali. O sami vo?nji in motorjih pa raje mol?ijo. 

Ocene so okoli 3/5. Baje da ford kraljujejo z novim focusom. 

 

Skrbi me, da so storili podobno kot civic, ki ima z novim turbo motorjem  zelo slabo izkori??enih 130 konjev. 

 

Uglavnem, z visoko mazdino ceno bom o?itno tudi jaz pogledoval k drugim znamkam. 


//bonus// razfukavanje CX3 na los testu: 

https://www.youtube.com/watch?v=mZRWiKIERic

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To so pa? SUV-i, Ve? ali manj so bolj nestabilni kot druge oblike vozil Tudi enoprostorci imajo ni?je te?i??e in so temu primerno bolj stabilni, sploh pri takih ekstremnih dogodkih, kot je sprememba smeri vo?nje. S hitrostjo se pri SUV-ih to samo ?e poslab?uje.

 

Pol pa ljudje kupujejo SUV-e zaradi varnosti - haha, smeha polna hi?a.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se pa te cene pri novih Mazdah sploh ne zdijo pretirane...recimo oprema gt pa skyactive x 181km za 23 jurjev...?e primerjamo revolution g120 ali pa g165, ki je bila jurja dra?ja od g120 potem dejansko sploh ni neke razlike...dobrega jurja pa verjetno ima kak?en kos opreme ve? kot revolution...ne vem meni se zdi, da niso nekaj pretiravali kot naprimer pri novem focusu, kjer za 25 jurjev! s solidno opremo dobi? litrski 3 valjni mlin?ek  :lol: . Me zanima kak?ne motorje in cene bo imel novi 308, zanimiv bi bil predvsem 308SW gt, kjer je bila cena sedanjega cca. 25 jurjev...sem ga imel v o?jem izboru pa mi je bil preve? podoben 508sw, ki sem ga imel  :zvizga: ...?ez nekaj mesecev, ko bom imel pa servis pa si bom novo mazdo dodobra ogledal  :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne to sem govoril za model brez AWD in AUT, ne potrebujem tega, kdor pa potrebuje bo pa? dopla?al

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, ampak GT X ni 23, ampak 29.

Slova?ka cena je 23.190 EUR, pri nas bo tu nekje...zato sem napisal  :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje mnenje je da Mazda ne bi naredila slab motor skayactive X

da ima slab?i izkoristek mo? poraba in itd...ker tega si ne sme dovolit..zardi konkurence

Pol so ves svoj ugled in trud vrgli nekam...v 3 krasne .sem siguren da so naredili dobr motor in Avto skupaj..dajmo po?akat da pride v SLO ..probamo testiramo..pa bomo vidli kako se obnesejo X motorji in avto ..to je moje mnenje....?e ne bo ok in po mojih pri?akovanjih ..bo treba razmi?ljat o drugi znamki Avta ...ko se bo ?lo v nakup..novega...spet vpra?anje kaj kupit..katero znamko in itd..pol bo spet JEBA..upma da se je MAZDA potrudla in nas ni razo?arala...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.