Skoči na vsebino

NOVA MAZDA 3 (2019)


koroska18

Priporočeno sporočilo

Ma kaj pi?ete, kot da bi Subari pa Mitsubishi delala zgolj take avte. Zgolj s takimi pomoje tudi niso pre?iveli?? Saj imajo v ponudbi ?e kaj oz so imeli?

 

Mazda in premium..Ne vem no, ne bi rekel. Do tja manjka ?e veliko. Vklju?no s ceno in seveda s ponudbo, pa ?e kaj bi se na?lo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo po 150km so tak?ni ob?utki,nekaj tudi v primerjavi z mojo trojko ki je stara eno leto. Nekje je treba za?eti,jaz bom z ob?utki za volanom in samo vo?njo. Da bo jasno ,vozil sem normalno kot poteka promet dopoldan z nekaj prehitevanji ne divja?kimi ampak dinami?no brez cincanja! Poraba za tako vo?njo vseeno odli?na (5-5.5)V primerjavi z mojo 0.5 do 1lit.manj?a! Enak stil vo?nje! Pospe?ki slab?i ampak nemote?e. Predvsem je zelo tiha in sli?i? samo rahlo motor,pa ne zato da bi bil glasen. Pri moji je ravno obratno ker sli?i? gume in pi? zraka. Nastavitve polo?aja za volanom 5. Ob?utek na volanu v stikom z cesto je slab?i,nima? toliko ob?utka volan-cesta,sploh ?ez ovinke. Menjalnik malo tr?i ampak lepo in natan?no deluje. Pri moji isto a mehkej?i(eni sicer imajo probleme!)Lega je odli?na,ni nekih pripomb. Preizkusil sem tudi ta dva nedelujo?a in delujo?a bata,se zelo malo pozna in le malo ?uti. Pri izklopu ni?,pri vklopu pa malo zavibrira volan ampak res malo,?e nebi gledal na zaslonu kdaj dela in kdaj ne sploh nebi opazil.?e toliko manj na slabi cesti! Meni nemote?e. Strop ?rne barve mi je vredu. Nazaj je kar vredu pogled ko vozi? naprej,vzratno pa je nujna kamera,upam da jo imajo vse! Na slabi cesti lepo po?ira neravnine,po malih luknjah pa kar ska?e in slab?e od moje!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to kak?ne so razlike in ob?utki glede same vo?nje bi se te?ko odlo?il da bi zamenjal sedanji avto,sploh ?e pomislim da je nekje 2500 e dra?ji z enako opremo. Sigurno nisem vsega napisal,lahko me pa kaj vpra?ate ?e vas zanima. Nekaj je pa pisal tudi Alex in company na testu v Kopru pred 2 mescema. S servisem pri Selmar Celje pa zelo zadovoljen,pa ?e skoraj neumazan avto so mi oprali,pohvale vredno. Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo ?e nekaj slikic. Na AC nisem bil ker nimajo vinjete, Jr pa na normalni cesti pri 120 zelo tiha v primerjavi z Picasojem in 3008. Ima zelo dobro izolacijo, pogovarja? se lahko prav normalno glasno brez te?av. Lp

post-10126-0-74458500-1562852861_thumb.jpg

post-10126-0-43957100-1562852882_thumb.jpg

post-10126-0-99397200-1562852912_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"Slab?i" ali le druga?en?

 

Misli? v smislu ve? popravkov z volanom pri ovinkih ali kako?

 

 

 

Druga?e, ja, fajn opis. ;)

Dobro se vozi ampak volan je bolj pesreden in nima? tako finega ob?utka in infotmacij s podlago,ni pa popravkov ?ez ovinek in ni drugih problemov pri stabilnosti. Nekateri sploh nebi kaj opazili razlike ker smo si vozniki pa? razli?ni. Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se trese ob izlopu dveh cilindrov? Moji testni pogoji: tempomat, 4. prestava, ravna cesta 50 km/h.

 

(Alex, vem, da to niso obrati, ki bi jih prenesel dizel ;) )

 

Edit: si ?e odgovoril, sva pisala isto?asno.

Na to temo bi dodal ?e to, da ko pri dveh cilindrih na hitro pospe?i? se kako sekundo ne zgane nikamor, je pa res da taka vo?nja pride v po?tev pri dolgi koloni in enakomernem prometu, da predvsem var?uje? gorivo in tu je verjetno ta razlika pri porabi 1.litra napram moje. Notranji dizajn nove trojke je res super ?e bolj zato ker je imela usnje, toda malo sem za?vical v hrbet zaradi tega ali pa zaradi klimatizacije. Motijo me prezra?evalne ?obe pred so voznikom in voznikom, ker nimajo posebej kole??ka za zapiranje in odpiranje tako da ko osmeri? loputo v levo je zaprto v desno odprto in ne more? usmeriti zra?ni tok kamor bi hotel, samo gor in dol ga lahko. Zoom zoom.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

: (

 

 

 

Mazda Recalls 262,000 Vehicles Because They Could Stall

 

https://www.consumerreports.org/car-recalls-defects/mazda-recalls-vehicles-because-they-could-stall/

 

Vehicles recalled: 262,200 Mazda cars and SUVs, including:
? 2018-2019 Mazda CX-5 SUVs built from Oct. 3, 2017 through Apr. 23, 2019.
? 2018-2019 Mazda6 cars built from Jan. 15, 2018 through Apr. 22, 2019.
? 2019 Mazda3 sedans and hatchbacks built from Sept. 25, 2018 through May 11, 2019.

 

The problem: The engines in these vehicles have software that allows the engine to occasionally deactivate two out of four cylinders in order to save fuel. When those two cylinders reactivate, a software issue may cause an engine component called a rocker arm to make contact with other parts of the engine when it should not. This may cause the engine to run rough or stall.

 

The fix: Dealers will perform a software update at no charge to owners.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa tista jeba z vijaki na zadnji premi pri novi trojki? ?paraj pa ?paraj pa ?etudi kolesa dol padejo... :P

 

https://www.theguardian.com/business/2019/jul/05/wheels-could-fall-off-safety-fears-prompt-mazda-3-recall-in-australia

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da je moja prej?ne generacije vredi,ali pa tudi ne! A kdo kaj ve ?e so bili kaki vpoklici za M3 -G 120?

 

Letnik 2014 je imel kup napak (kot ve?ina avtov prvega modelskega leta) - pokvarjeni touch screeni, pokvarjen HUD in ?e kup drugih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.