Skoči na vsebino

NOVA MAZDA 3 (2019)


koroska18

Priporočeno sporočilo

Poraba je 6.1-6.5 po ra?unalniku...tankam od prvega tanka 100 oktansko...tvoja?

?isto odvisno kak?ne imam vo?nje in tudi mal odvisno kdo vozi;najve?krat na cel tank 6.5 do max 7.o,od tega 90% vo?nje do 5 do 15 km. Ko pa gre malo na sprehod za dlje ?asa 30,50 ali ve? km pa AC je pa nekje 5.5 do 6.0. Tankam pa 95 okt. Nimam kaj,zadovoljen sem in nimam neke druge variante za moje relacije,ker prevozim premalo,tak da je to to. Jutri je star 1.leto,jaz pa neverjetnih 53 ..... Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je tale ?lanek dober. Golf vs Mazda3 vs Ford Focus

 

https://www.autoexpress.co.uk/mazda/3/107211/mazda-3-vs-ford-focus-vs-volkswagen-golf

 

 

1. mesto

The Volkswagen Golf isn?t just the best model in this class, it?s also one of the best cars you can buy. That?s because the VW is a brilliant all-rounder; it?s great to drive, comfortable, spacious, good value, efficient and full of tech. The engine is quiet and performs well, and the infotainment system is full-featured and modern. While its rivals are a bit more fun, neither offers as wide a range of abilities as the Golf.

 

2. mesto

Mazda?s latest 3 is competitive. It has a much-improved interior and is as good to drive as the Focus. Those are both true achievements, so it?s a shame it?s slightly let down by the engine, which doesn?t have the flexibility of its rivals? motors. Still, enthusiasts will prefer its revvier nature. The Mazda is also less practical than its test competitors, but it makes up for that with a very impressive standard kit list.

 

3.mesto

The difference between first and third place here is small. The Focus might be in last position, but it?s still one of the best all-round cars you can buy; it?s just that this is a highly competitive class. The Ford?s joyful handling,  good practicality, efficiency and affordability are strong points, but the hatchback falls just behind the Mazda here for standard equipment, interior quality and rear-seat space.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda: We Can Build A Powerful Engine For A Hot 3 Hatch, But Won?t

https://www.motor1.com/news/359964/mazda3-build-powerful-hot-hatch/

 

obup kam gre svet..

"Hatchbacks don't get the love they used to due to the growing popularity of crossovers. Maybe a Mazdaspeed CX-3 would be more appropriate."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda je imela koncept, ki je bil usmerjen povsem drugam kot konkurenca. Vendar so o?itno spoznali, da so ?li narobno smer, ali pa so se zaplezali....sedaj pa lovijo trend, vendar so zelo pozni, mogo?e prepozni.

 

Primer: ?e bi res ukinili 6-ko (dvomim), kaj lahko kupi????

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je ?e prav tako. Pomoje smer ni napa?na. Napa?na so 1.0 motorji, s 3 valji, longlife intervalom servisa, ter GPF filtri. To je napa?no. 

 

Oni pa itak plujejo vedno malce zase in ?e ?e pogleda? avto, ni za vsak jajc svoj gumb, svoja funkcija, ali pa funkcije sploh ni. Tako pa? je. Scrkljani smo :)))) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je ?e prav tako. Pomoje smer ni napa?na. Napa?na so 1.0 motorji, s 3 valji, longlife intervalom servisa, ter GPF filtri. To je napa?no. 

 

Oni pa itak plujejo vedno malce zase in ?e ?e pogleda? avto, ni za vsak jajc svoj gumb, svoja funkcija, ali pa funkcije sploh ni. Tako pa? je. Scrkljani smo :)))) 

Not my point, ?e bo? v naslednjih letih lahko kupil samo mazdo 3, cx-30 in cx-50....jo bo??

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Am, trenutno jo ne bi. Ne vem kaj bo ?ez x let. Lahko da me ?e 2x vmes ?tihne, pa se bom res premislil :-)

 

P..S

Neki sem gledal tarraco zdej, zgleda tak sexy model, sicer precej velik, ampak mogo?e bi tut to ?lo :P  :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja saj ?e ga sedaj gleda? ga bo? dobil enkrat drugo leto.....na pumpi me je en obupno spra?eval kako sem dobil ta model...sem se prav odlo?il.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:) Po dveh letih je ?e vsak vsaj 10 jurjev zgubil :D

Ja pa ne za predrezervacije :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.