Skoči na vsebino

Mazda 6 (2005/10) - lu?ka za "klju?" utripa...


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

zanima me ali je normalno (lahko da sem po 5 letih lastni?tva to ?ele sedaj opazil, ko sem ravno na dopustu in pani?arim) da rde?a lu?ka za "klju?", torej avtomobil?ek s klju?em v sebi (rde?a na armaturki) konstantno utripa na vsako sekundo dve, ko je avto ugasnjen in zaklenjen. Ali je to normalno ali bi morala biti "tema"?

 

Hvala

 

 

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok. Torej samo pani?arim :D Ravno parkiral avto in bo tam ostal kar nekaj dni. Fotr je na novi 6ki naredil enako in ga za 10 dni parkiral, a ni opazil da je med tla?enjem preko sovoznikovega zica pred tem na trajektu prizgal z glavo lucko na stropu, katere nikoli seveda ne priziga in sredi dneva tega ni opazil. Zadeva je tako spraznila akumulator da se je unicila ena "lamela" oz en del pa? in je moral komplet vse zamenjat :/

 

Hvlaa za info

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok. Torej samo pani?arim :D Ravno parkiral avto in bo tam ostal kar nekaj dni. Fotr je na novi 6ki naredil enako in ga za 10 dni parkiral, a ni opazil da je med tla?enjem preko sovoznikovega zica pred tem na trajektu prizgal z glavo lucko na stropu, katere nikoli seveda ne priziga in sredi dneva tega ni opazil. Zadeva je tako spraznila akumulator da se je unicila ena "lamela" oz en del pa? in je moral komplet vse zamenjat :/

 

Hvlaa za info

 

Zaradi takih mo?nih prigod sem ?arnice vseh notranjih lu?k zamenjal z LED diodami

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaradi takih mo?nih prigod sem ?arnice vseh notranjih lu?k zamenjal z LED diodami

 

LP

Pri novejsih se notranje luci ugasnejo po priblizno dobre pol ure... zato je treba recimo pri nadgradnji infotainmenta vsake toliko casa pritisniti pedal zavore... da se ne ugasne sredi nadgradnje...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.