Skoči na vsebino

Mazda 3 G165


fico182

Priporočeno sporočilo

Veliko od teh, ki stalno pisejo, da je olje po 25? in vec, imajo avte izven garancije ... in ce dajo kot referenco Pelkota ali neke druge nepooblascene servise, potem res ne more biti izgovor garancija ... 

 

Se mi zdi, da nekateri ne razumejo, da tudi znanje stane... Resda pri rednem servisu ne rabi toliko znanja... ko pa je nekaj narobe, pa je fino,d a ve, kaj dela ... oz. da ve, kje lahko dobi dodatno znanje... in to tudi nekaj stane ...

 

 

 

Enostavno zato, ker ne poznam nobenega Citroen servisa in ne mislim iskati okoli in sprasevati po forumih, kateri je OK ... Pac enkrat letno ga peljemo k Pelkotu in to je to ... 

 

Aja... jaz za redni servis pomoje se nikoli nisem dal vec kot 200? - na pooblascenem servisu ... razen ce je bilo treba narediti se kaj dodatnega... recimo licarska dela ce sem ga kam naslonil, zavore...  ali kaj podobnega ...

 

Sem pa tudi prej recimo Xedosa vozil takrat se v Gamo (preden jih je A-Cosmos kupil) ... ceprav je bil ze zdalec izven garancije ...

 

Ce je treba kar naprej nekaj sraufat pa popravljat, pa verjamem, da potem lahko pride drago ... ampak ce je avto redno vzdrzevan in ce se ne zaletavas prevec pogosto, potem je ponavadi dovolj servis enkrat letno... ali pa na 15 do 20K km, ce se dela vec kilometrov ...  

 

nevem... ocitno imam sreco, da mi avto ne crkuje ... in so dovolj redni servisi :) Meni veliko pomeni, da servisu zaupam... in za to sem pripravljen tudi dati mogoce malo vec, kot na nepooblascencu ali pod kozolcem... Sam pa nimam niti znanja, niti volje ali casa, da bi sam sraufal ...

 

K si napisal, da ne poznas nobenega citroen servisa... jerovsek grosuplje je top. Iz lastnih jn tujih izkusenj. Sem nekaj casa vozil k popoldancu,zdaj pa s5 k jerovsku. In to 9let staro xsaro picasso...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ja....vsak ima svoje mnenje in isku?nje z servisi poobla??enimi.jaz vozim mojo Mazdurino na poobla??eni servis Avto plus Mazda kp..dokler je v garanciji..zadovoljen v vseh pogledih .res da poznam tam dolo?ene ljudi in mehanike.pol po istekli garanciji pa bom peljal na?emu mojstru Dr.pelkutu.Medvode.pa mi ni te?ko iz obale peljat k njemu .tudi prej?no Mazdo 5 mi je on potem servisiral.res pa je da so na nekaterih servisih ?elebajzerji..pol je pa jeba..to je moje mnenje...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A v ostariji tudi prinesete s seboj svoj zrezek in krompir da ga tam samo pripravijo... pa svojo pijaco... in kavo v zrnju... v stacuni je precej ceneje kot v ostariji... ;) ... pa potem gledate kuharja, ko to pripravlja... da vas ne nategne in odreze kaksen koscek zase? ;)

Haha carsko

 

Lahko prineses svoje olje v restavraciji

:-)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja z zanimanjem se prebiral komentarje na to temo, moje mnenje pa je naslednje. Ljudje si pa? nismo enaki in vsak ima svoje poglede na neko zadevo. Moje izku?nje pa so naslednje. M6 imam 10.leto in sem jo vedno servisiral na poobla??enih servisih. Prvih 8 let sem opravljal servise pri AS Skoren?ek v Velenju, kjer sem M6 tudi kupil (pa ?eprav imam do servisa A-Cosmos v ?i?ki dobrih 500m) in bil zelo zadovoljen. Cene rednih servisov so bile od 180-300? (na vsake 2 leti zamenjan klima filter, druga?e vse njihovo). Vedno me je ?akal po predhodnem dogovoru nadomestni avto brezpla?no. Lansko leto sem opravil prvi? redni letni servis pri A-Cosmos BTC in bil prav tako zelo zadovoljen, cena pa je bila 178? (vse njihovo, olje, oljni filter, ?e nekaj malenkosti in delo). Avto imam kasko zavarovan vsa leta (pa ?eprav delam zelo malo kilometrov)in ga bom imel tudi v naprej pa ?eprav bo ?el v prodajo predvidoma spomladi 2019. Fico182 - me pa zelo zanima tvoja bodo?a nova M3 predvsem zaradi motorja (G165), ker takih testnih ni in ga bi bilo u?itek malo sprobati, ?e si iz LJ oziroma okolice. Sam sicer pri?akujem novo M3 (predvidoma spomladi 2019), ?e bo pri?la v doglednem ?asu, ker to skrivanje me ?e po?asi deluje neu?akanega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ja....vsak ima svoje mnenje in isku?nje z servisi poobla??enimi.jaz vozim mojo Mazdurino na poobla??eni servis Avto plus Mazda kp..dokler je v garanciji..zadovoljen v vseh pogledih .res da poznam tam dolo?ene ljudi in mehanike.pol po istekli garanciji pa bom peljal na?emu mojstru Dr.pelkutu.Medvode.pa mi ni te?ko iz obale peljat k njemu .tudi prej?no Mazdo 5 mi je on potem servisiral.res pa je da so na nekaterih servisih ?elebajzerji..pol je pa jeba..to je moje mnenje...lp

Gelipter, a tebe malo ?rka Z matra, v slovni?nem smislu (izku?nje, S servisi, iztekli, te?ko)?  :rolleyes: Nisem nek ma?ek, ampak tole so res kiksi za Slovenca.  :P

 

Kar se Kr?i?nika, doslej zanje ?e nisem zasledil slabega mnenja, tako da ...  :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po mojih Izku?njah BTC poskrbi lepo za svoje stare stranke, za pri?leke pa zna biti isto drago kot drugje. Sestri?ni so po Ferku in BTC komaj v MS odpravili napako, vse ostalo so pa zakasirali tudi po normalnih cenah, ne tako kot v MB in pri BTC.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali bo potem deloval tudi sistem prepoznave znakov (ker pise, da deluje skupaj samo z navigacijo)? Imel bom revolution opremo.

Da...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se jaz malo crnega humorja?

Ko bos stal zraven serviserja ga vprasaj :) :)

 

Velik uporabnikov je ze samih nadgrajevalo verzijo ampak to bi ti res predlagal da naredi servis. Res da so to bile zacetne tezave s tem sistemom ko je sistem ven prisel ampak so bile. Nkol ne ves

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena od mo?nosti je tudi pri nakupu se obrnit na g. Davida Petrov?i?a (mo? moje nekdanje sodelavke), mislim da je pri Interclass Mazdi in sem zanj sli?al ?e precej pohval. Probaj! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne morem verjet, da lahko odrasli ljudje iz enega normalnega vpra?anja naredite take off topice. Pa? ljudje smo si razli?ni in imamo razli?ne poglede na stvari in razli?ne ?elje. ?e ho?e biti zraven, ko se dela servis, zakaj ne bi bil? ?e mehanika to moti, mu bo povedal. Tudi sam sem serviser (sicer ?ist za druge zadeve) in me ne moti, ?e je stranka zraven. V?asih je celo fajn, da mu razlo?im , zakaj je kaka stvar fu? oz gre proti koncu. Mene malce moti, da pridem iskat avto in mi re?ejo, ja smo na?li ?e to in ono in mi zamenjajo ne da bi me prej vpra?ali oz povedali za dodaten stro?ek. (pred leti, reden servis za civica me je na koncu pri?el pri Seli?u 500?  :blink:  :blink: ).

 

Nazaj na temo. Tast je vozil prvo generacijo mazde 6 h Kr?i?niku, pa razen visoke cene ni imel nobenih pripomb (za mazdo6 1.8 bencin , je dal za reden servis ve? kot jaz za novej?i model, 2.0 bencin v BTC-ju). Tko,da se probi prej zmenit za ceno olja oz da ti pove okvirno ceno servisa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne morem verjet, da lahko odrasli ljudje iz enega normalnega vpra?anja naredite take off topice. Pa? ljudje smo si razli?ni in imamo razli?ne poglede na stvari in razli?ne ?elje. ?e ho?e biti zraven, ko se dela servis, zakaj ne bi bil? ?e mehanika to moti, mu bo povedal. Tudi sam sem serviser (sicer ?ist za druge zadeve) in me ne moti, ?e je stranka zraven. V?asih je celo fajn, da mu razlo?im , zakaj je kaka stvar fu? oz gre proti koncu. Mene malce moti, da pridem iskat avto in mi re?ejo, ja smo na?li ?e to in ono in mi zamenjajo ne da bi me prej vpra?ali oz povedali za dodaten stro?ek. (pred leti, reden servis za civica me je na koncu pri?el pri Seli?u 500?  :blink:  :blink: ).

 

Nazaj na temo. Tast je vozil prvo generacijo mazde 6 h Kr?i?niku, pa razen visoke cene ni imel nobenih pripomb (za mazdo6 1.8 bencin , je dal za reden servis ve? kot jaz za novej?i model, 2.0 bencin v BTC-ju). Tko,da se probi prej zmenit za ceno olja oz da ti pove okvirno ceno servisa.

Hvala za normalen post, se popolnoma strinjam z napisanim.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Verjetno smo ga že videli a vseeno je potrebno paziti če bo spet sneg Bei Facebook anmelden WWW.FACEBOOK.COM Melde dich bei Facebook an, um dich mit deinen Freunden, deiner Familie und Personen, die du kennst, zu verbinden und Inhalte zu teilen. Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Hja, tisti v rdečem je pac vzpostavljal reševalni pas.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.