Skoči na vsebino

Mazda 6 nosilec motorja


Priporočeno sporočilo

Mogoce rabljen?

Si 100% da je nosilec. Ucasih pri speljevanju trese (kot da bi bil nosilec motorja) pa je ubistvu spodnja roka na podvozju fuc. Ce je nosilec olje spustu pa je fuc ja :)

Lp

PS: tehnicno gledan je nosilec motorja samo eden ker ostali trije so na menjalniku hihi

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale sam nisem ziher ali je levi al desni

 

https://www.silux.si/izdelki/motor/nosilci/4259227/nosilec-motorja-ru-3091-mazda-6-08-12?car=524227

 

Na avtodocu ga pa kao ni.

Aha, se strinjam jenko je tudi majdter za tevzadeve. Priporocam.

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta na siluxu je za bencinarja, saj ima uspodi tudi katalosko. Drgac ga pa na siluxu nimajo na zalogi niti pri dobavitelju in sploh nevejo kdaj bo na voljo ce sploh bo. Jest sem ga narocil en mesec nazaj in so me poklicali in povedali. Kasneje sem ga narocil na autodocu, ampak tam imajo nosilec samo za bencinarja. Saj sem sonyu poslal link kjer ga na ebayu dobu za 100e.

P.S. on pravi da so za original hoteli 350e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem ja sem tudi jaz ze to gledal, ampak naj bi bila taprava. Drgac pa tud ce isces pod mazda 6 gh engine mount ti najde en kup zadetkov, ampak nikjer ni kataloske.

 

https://www.ebay.com/itm/FOR-MAZDA-6-HATCHBACK-ESTATE-SALOON-08-13-FRONT-RIGHT-ENGINE-MOUNT-MOUNTING/171530638888?fits=Model%3A6&hash=item27f005d628:g:rTYAAOSw54xUWl5w&redirect=mobile

 

 

post-7623-0-23456800-1534872021_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sem tudi jest videl na enemu oglasu, ampak na ostalih pa pise da je to samo za bencinarja, saj ima dizel drugacnega in ravno tako ima drugacno katalosko stevilko in tudi nosilec. Jest sem recimo taksnega oz. s to katalosko stevilko narocil za oceta in so na spisku samo bencinarji. V mazda katalogu tudi pise da imajo bencinarji svoj nosilec in dizli svojega. :ne vem: lahko da bo pasal, amapk se prej raje pozanimaj.

 

post-7623-0-78010800-1534949025_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No omenjeni nosilec, kateri pise da pase na moje vozilo ocitno ne pase. Autodocu sem poslal vin stevilko in so preverili in so rekl, da pase. Ravno tako tri razlicne trgovine prodajajo isti izdelek na ebayu in ravno tako pise, da pase na moje vozilo, ampak ocitno ne pase. Sony ce zelis lahko nosilec primerjas s svojim in ce pase ti ga lahko prodam. V nasprotnem primeru ga bom brezplacno vrnil in mi bojo vrnili kupnino. Je pa tak kot je dal jures link iz ebaya oz. kot sem jaz dal link iz autodoca.

 

OEM nosilec

post-7623-0-28029000-1535111270_thumb.jpg

 

Njihov nosilec

 

post-7623-0-13347000-1535111305_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.