Skoči na vsebino

Multimedija


Priporočeno sporočilo

V avtu imam enega Kitajc 2din,multimedija. O?itno ga bo kmalu vzel hudi? saj se mi dogaja da:

- se potem ko je delovalo bp, ne pri?ge oz se ampak se zatakne pri prikazu logotipa

- sredi predvajanja pesmi zmrzne, potem v?asih pomaga da ga izklju?im in ponovno za?enem

- v?asih pa samo zamrzne, potem pomaga ponovno flashanje firmwera

 

 

A kdo to popravlja? Nov je cca 350eur.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sinpogledal za kak novejsi fw al delas se s starim?

Pa se nekaj probaj vse kartice ven pobrat in usbje. Da eliminiras slabo kartico. Pri nalaganju med drugim tudi gos kartico bere.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom probal. Eno imam ?e ven, bom ?e drugo. Mislim da nekaj muske je na disku. Sem ?e mislil, da je vro?ina problem (kak slab lot ali kej) al pa ventilator fu?, pa se je danes zjutraj ob prvem v?igu avta ravno tako usulo. :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni fora v kartici. Danes zjutraj je bil spet 'stuck at logo'. Ni pa popolni freeze, Fora je, da moram po?akat ene par minut, potem se zbudi nalo?i in zadeva ?pila. Kot da bi bil tako po?asen, da se boot namesto 20 sekund izvaja 5 minut. 

 

Lahko da je kaj na tem, ker v?asih se ko predvaja MP3je zgodi, da ko izberem recimo nastavitve, ali kakr?nokoli komando, zmrzne za par sekund, potem gre predvajanje spet dalje. Neki ga ba?e o?itno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Gledam kot alternativo ,da dam notri original radio , ker je dost ugodno, pa? jbg, zgubim kamerco za rikverc:

https://goo.gl/fFynzC

 

1) A so kake omejitve, je treba kako kodo vpisat, al je sam plug and play?

 

2) Kako na tole priklopim gor AMP? A se da kje dobit shemo od konektorja?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na original radiju ni kode vsaj na 2008 M6, zna pa bit razlika v konektorju z Bose in navadnim radijem.

Ne spomnim se vec tocno, samo vem da ko sem kupoval android radijo da sem iskal z podporo bose ozvocenja.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst mam Eonon 4jedrni, 2gb ram, android7.1

Laufa zaenkrat super deluje hitro, delajo komande volana,delujejo vse aplikacije s play marketa, dobra stvar je splitscreen lahko mas 2 aplikaciji naenkrat odprte na ekranu. Edino hladen start traja kakih 30s da se zazene, hot start se pa lahk poljubno nastavi in je v bistvu v spanju in takrat je vklop v sekundi.

Skratka zadovoljen!

Aja, pa glavni razlog da sem se odlocil za eonon je bla podpora, za razliko od alie kitajcev kjer ne mores pricakovat neke podpore. Eonon lahko prek chata v zivo vprasas in ti takoj odgovorijo, in poskusajo pomagat pr kakih tezavah. No pa se carine ni pr eononu.

Radijo pa si lahk pogledas v moji temi

www.mazda-si.net/topic/14888-aless-m3-m6/

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se lahko s pametnim telefonom povezes na avtoradio (screen mirroring)?

Dela screen mirroring, sam ga redko uporabljam ker je itak ze android na radiju.

Drgac pa dela tudi muzika a2dp s kontrolami prek volana.

Aja no moram pa se pohvalit prostorocno telefoniranje dela bolje od original mazda

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, tole sem pomoje gledal ja.

 

Jst mam Eonon 4jedrni, 2gb ram, android7.1
Laufa zaenkrat super deluje hitro, delajo komande volana,delujejo vse aplikacije s play marketa, dobra stvar je splitscreen lahko mas 2 aplikaciji naenkrat odprte na ekranu. Edino hladen start traja kakih 30s da se zazene, hot start se pa lahk poljubno nastavi in je v bistvu v spanju in takrat je vklop v sekundi.
Skratka zadovoljen!
Aja, pa glavni razlog da sem se odlocil za eonon je bla podpora, za razliko od alie kitajcev kjer ne mores pricakovat neke podpore. Eonon lahko prek chata v zivo vprasas in ti takoj odgovorijo, in poskusajo pomagat pr kakih tezavah. No pa se carine ni pr eononu.
Radijo pa si lahk pogledas v moji temi
www.mazda-si.net/topic/14888-aless-m3-m6/

 

Kaj pa pomeno vklop v spanju? Da ti malce hibernira in potem seveda nekaj kuri akumulator? Je to sprejemljivo za ?ez no?? :)

Druga?e pa dobro zgleda. Ista oblika in UI, je sedaj tudi ?e okta core s 4gb rama. Se pravi s pol manj rama dela ok?

 

Jaz sem pa gledal firmo IDOING, kjer tudi lahko brez carine dobi? v slo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce preko a2dp sepravi preko BT poslusas glasbo ali ti kaj pokvari kvaliteto zvoka. Meni jo zelo in ni za nic drugega kot pa samo za prostorocno telefoniranje.

Ne ni? ne pokvari kvalitete zvoka.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, tole sem pomoje gledal ja.

 

 

 

Kaj pa pomeno vklop v spanju? Da ti malce hibernira in potem seveda nekaj kuri akumulator? Je to sprejemljivo za ?ez no?? :)

Druga?e pa dobro zgleda. Ista oblika in UI, je sedaj tudi ?e okta core s 4gb rama. Se pravi s pol manj rama dela ok?

 

Jaz sem pa gledal firmo IDOING, kjer tudi lahko brez carine dobi? v slo.

Ja ja v spanju je neke vrste standby kot pri Windowsih, porablja pa akumulator, moral bi zmerit kok ?re v spanju.

Jst mam spanje nastavljeno na 1uro, ce grem v trgovino da se ne boota vedno znova, sicer pa tudi teh 30s ni tok grozno. ?ez no? ne bi po nepotrebnem obremenjeval akuja.

Oktacore z gb rama je zihr ?e bolj?e, sam meni do zdaj vse dela teko?e od filmov do navigacije, tudi ko mam splitscreen se nic ne zatika.

Ce dobis tega octacore brez carine za normalno ceno bi ga blo za vzet.

Meni je odkar ga imam prvaliga!

O pa se kako jo....samo moras malo met obcutka zvok

Nisem audiofil, ne opazim razlike med usb mp3 in ad2p

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko ti pokazem ( na jbl ozvocenju) kjer je razlika ocitna. Ne gre se za medij, gre se za prenos - Manjsa kot je hitrost prenosa podatkov brezzicno slabse je (logicno). Torej mp3 in BT nimata nobene veze, mp3 lahko primerjas s CDjem ali podobno

 

Isti komad (source) s telefona preko BT ali preko kabla, velika razlika.

 

Isto je radio, mas postajo na FM das na DAB , velika razlika, potem pa jo das preko aplikacije carplaya (interneta) in kabla - kot da bi dal okacevalnik in equalizer vmes.

 

Isto je youtub....slabsa lnija, vec je kockasto...

Zanimivo da nisi audiofil, zunanji sum pa slisis :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja saj verjamem da je razlika, sam je kvaliteta zvoka zadovoljiva bi rekel da enaka kot navadn fm radijo.

Poslusam pa muziko vecino prek usb in youtube, zame zadost vredu zvok za v avto.

Zunanji ?umi pa so mi mote?i ja.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • res škoda, da VW tako poceni razrodaja ugled. E-Golf je bil svoj čas med boljšimi EV-ji po izdelavi, saj je kvaliteta temeljila na klasičnem Golfu. Je bil pa žal zato predrag in ne tako uspešen kot bi lahko bil.   Zato je pa VW šel z EV-ji v svojo ločeno smer pocenskosti in po moje se bo nasankal kot se že dolgo ni nihče od avto proizvajalcev.
    • No, vidiš, naš ZOE ima tako notranjost:  
    • V bistvu sem hotel pohvaliti Pugija, ki je res dober za tak manjši avto in po pravici povedano ne bi imel čist nič proti ga imet za mestni prevoz. Ne bom rekel, da je na istem nivoju kot Mazda 6, ampak je zelo blizu in prvič lahko rečem, da sem vozil tak mali avto, ki je dajal tak občutek kvalitete.
    • Ne, nikjer ne trdim tega. Dopuščam pa možnost, da je ... #youtubefolks pač.   Ne moreš pa enega primerka posplošiti na celo populacijo, kot tu radi počnete. Verjetno se nekemu Renault servisu v UK ni dalo ukvarjati s popravilom, ker niti ni imel ustreznega orodja, in je pač na predračun našopal vse, kar mu je prišlo na pamet - skupaj s pribitkom na storitve, ki bi jih opravili zunanji izvajalci.
    • U fak... sem čist pozabil, da ima Zoe.   Pa sej to ni sam Zoe.... vsi EV-ji stari nekaj let so plastični skreti, kar se tiče notranjosti vključno z BMW i3, ki je cel plastik fantastik ipd. Celo Tesla ni dosti boljša pri starejših modelih. To je bilo zato, ker je bila konkurenca majhna in se je dalo šparat na kvaliteti materialov.   Zdaj je pa konkurenca hujša in se prav vidi, da so začeli igrat na karto kvalitete. Tale Pugi e-2008 se vozi res lepo, Zoe pa k lojterski voz, kjer je ropotalo in škripalo domala vse, a avto še ni mel 50kkm prevoženih. Plastika pa hahah... če bi takole nadaljevali je pa res vsak Kitajc boljši.       Pa veš, da je blo clo res.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.