Skoči na vsebino

Zvočna izolacija avta


Aless

Priporočeno sporočilo

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To so bili ocitno poskusi... ki se niso najbolje obnesli... Sicer pa tisti tipi v videu s Teslo so tudi ena velika tesla :) ... glede na obnasanje...  :P

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, dans sem mel ?as in vreme je lepo in sem se spravil izolirat zadnje boke avta.

Delonpoteka po?asi ker je polno nepravilnih oblik in lukenj kjer je treba rezat plo??e in upasat.

Pod v prtlja?niku in prtlja?na vrata pridejo drugi? na vrsto, dans ni ve? ?asa za avto, so ?e druge stvari.

post-5522-0-94636400-1537011961_thumb.jpg

post-5522-0-01720100-1537012007_thumb.jpg

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Gre. Sem 2012 izbiral med tedanjo 6ko pa Avensisom. Slednji je 2 nivoja vi?je z udobjem, mi je kr mal ?al, da ga nisem takrat vzel.

ne vem no, meni se zdijo na cesti nepremi?nine... pa 6-ka je ?pportni avto, citroeni in pe?oji so komfort.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem no, meni se zdijo na cesti nepremi?nine... pa 6-ka je ?pportni avto, citroeni in pe?oji so komfort.

Mogo?e zato, ker jih vozjo umirjeni fotri ki kupujejo brezizrazne avtomobile in se jim nikamor ne mudi. Ja, 6ka je bistveno bolj ?portna na cesti ?eprav na ra?un udobja, zato sem jo pa vzel.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot si rekel mazda ima samo "sportni" izgled. To je to. O legi na cesti se pa da dost razpravljat. Meni je imela prva generacija vrhunsko lego, kar pa nemorem rect za drugo generacijo. Nevem pa kako je s tretjo. Kar se pa zvocne izolacije tice pa sploh nebi zacel. Ce se pozimi peljes po snegu neves ali se peljes z avtom ali z boeing 737.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Zvočna izolacija avta

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.