Skoči na vsebino

Poraba Skyactiv G - bencin


323 BA

Priporočeno sporočilo

Ne, nikakor ne. :)

 

In da ne bo pomote; Juresa imam v spominu kot dobrosr?no bitje. :prstgor:

Se strinjam, po njegovi zaslugi (fajn nasveti) sem videl kar nekaj ?udovitih prelazov v Dolomitih pa tudi sicer mi je neko? naredil uslugo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tolk kil ve? zaradi izolacije je mo?no le, ?e so dodali izolacijo proti radioaktivnem sevanju.

 Debelejsa stekla kar nekaj nanesejo.... Poleg tega sem enkrat na enem nemskem forumu bral, da je en sel CX-5 kompletno dodatno oblozit z neko peno za boljso izolacijo in na koncu je preracunal, da je vgradil okoli 30 kg dodatnega materiala... ;)

A je masa vozila enaka v prometni in homologaciji?

 

Meni v homologaciji pi?e 1500kg. V prometni pa ne vem

Ja.. pri meni je enak podatek...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem pogledal, koliko imajo star?i porabo na cx-3 G120. Na bc-ju je 6.8L/100km pa delajo me?ane relacije in verjetno bolj kratke (tudi ac). Ni slabo za 2.0 in 120 konjev.

 

Zdaj natankal in izra?unal pe?: 7,0L/100km.  

Relacije AC in skakanje 50:50.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.