Skoči na vsebino

Katera varovalka za plus pri kontaktu


Priporočeno sporočilo

imej v mislih, ?e bo? priklapljal kako kitajsko zadevo na to varovalko...?e jo slu?ajno skuri in avto ne bo v?gal... da ve? kje iskat napako  :)  Druga?e pa ponavadi ima? +15  oz.  elektriko pod kontaktom na v?igalniku za cigarete pr?igat .... man je rizika da avto ne bo  v?gal ?e jo skuri ....lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

imej v mislih, ?e bo? priklapljal kako kitajsko zadevo na to varovalko...?e jo slu?ajno skuri in avto ne bo v?gal... da ve? kje iskat napako  :)  Druga?e pa ponavadi ima? +15  oz.  elektriko pod kontaktom na v?igalniku za cigarete pr?igat .... man je rizika da avto ne bo  v?gal ?e jo skuri ....lp

Sem imel v mislih tudi to da ?e gre kaj narobe in sem kupil bypass z dvojnimi varovalkami. Tako da ima FUEL PCM svojo original varovalko 20, nad njo gre naprej 15 do releja in pol od releja naprej do dnevnih lu?i je ?e ena (steklenka) varovalka.

Tak da mislim da ne bi smelo skurit one 20 varovalke, mam pa itak v avtu vedno rezervne.

post-5522-0-61821400-1541398623_thumb.jpg

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je za stalni kontakt ob kljucu, glej pa da vgradi? ?e rele za izklop ob zasencenih. 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je za stalni kontakt ob kljucu, glej pa da vgradi? ?e rele za izklop ob zasencenih.

 

Sem napiso da je rele vmes, ki izklapla dnevne lu?i ko se vklopijo normalne lu?i.

Pravtako sem zamenjal oem modul za lu?i, ki da pravo funkcijo avtomatskih lu?i in stikala prek senzorja za svetlobo na M6 l2008.

Se pravi ko dam kontakt se vklopijo dnevne lu?i, ?e je stikalo za lu?i na auto in senzor za svetlobo zazna da je tema se dnevne lu?i izklopijo in se vklopijo normalne ksenonke.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slucajno ves, katero katolosko ima ta modul?

 

GS1D67890A

 

GS1E67890A (Mislim, da je ta taprava pa nisem 100%)

 

GS1F67890A

 

GS1G67890A

 

P.S a pa so se pri nas sploh prodajale z dnevnimi lucmi (DRL)?

 

 

Tako je ja sem nabavil GS1E67890A

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se eno vprasanje :D. Ta modul se skriva uzadi za glowbox-om oz. sovoznikovem predalu? Sprasujem zato, ker bom jest isto po vsej vrjetnosti menjal ta modul in rocno vklapljal luci, ker to sedaj mi je totalno mimo. Sedaj sem se ze navadil in prizigam in ugasam avto s pozicijskami.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi ce prav razumem zamenjas modul zmontiras DRL in na poziciji auto za luci deluje kot treba? A pri tem svetijo luci tudi zadaj? Kok ? to pride vseskupaj.

Lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap. Pred FL je imel tak modul, da je AUTO funkcija prilagajala samo notranjo osvetlitev. Pri FL modelu je pa AUTO funkcija prilagajala tudi kratke luci. Sredi belega dne si moral rocno vklopiti kratke luci, ce si imel nastimano na AUTO. Ponoci so se pa luci avtomatsko prizgale. Ta modul je pac osnova, ce zelis DRL. V njegovem primeru k bo vse naredil sam bo strosek samo modul in pa dnevne luci. Zadnje luci vrjetno ne svetijo. Se ze veselim teme o DIY :prstgor:

 

Me pa zanima kaksne dnevne luci bos vzel in kam jih bos montiral. Vrjetno pod meglenko v tisto horizontalno re?o ? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sem ?e vse zmontiral za vikend.

Bom pa v kratkem malo bolj opisal postopek mogo?e bo koga zanimalo.

 

Scr3am ja modul za lu?i je v sredinski konzoli pod kontrolami za klimo, ti bom napisal najla?nji na?in za menjavo, da ne razdiras sredinske konzole, 10min dela.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi ce prav razumem zamenjas modul zmontiras DRL in na poziciji auto za luci deluje kot treba? A pri tem svetijo luci tudi zadaj? Kok ? to pride vseskupaj.

Lp

Tako je modul+drl+rele pa deluje vse na automatsko. Zadnje lu?i svetijo ko se vklopijo normalne ksenonke.

Vse skupaj me je pri?lo cca. 50? to?no cifro bi mogo pogledat kok je bil rele in bypas za varovalke, DRL je bil gratis.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sem ?e vse zmontiral za vikend.

Bom pa v kratkem malo bolj opisal postopek mogo?e bo koga zanimalo.

Scr3am ja modul za lu?i je v sredinski konzoli pod kontrolami za klimo, ti bom napisal najla?nji na?in za menjavo, da ne razdiras sredinske konzole, 10min dela.

Odstranim sovoznikov predal in na levi strani odsraufam dva 10mm vijaka in modul potisnem pod plastiko in tisto preprogo. Vsaj tako se mi je zdelo najlazji :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odstranim sovoznikov predal in na levi strani odsraufam dva 10mm vijaka in modul potisnem pod plastiko in tisto preprogo. Vsaj tako se mi je zdelo najlazji :)

Tako je pod plastiko potisne? navzol ob preprogi. Je pa samo 1 vijak 10mm.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.