Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Jest je dobil za drugo generacijo. Zato pa pravim, da mi je zanimivo, da je dobil glede na to da imajo to hibo ze od prve generacije naprej pa ni bilo nobenih vpoklicov.

 

 

To je bilo za tretjo generacijo ... letos spomladi ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vzvod na zadnji celjusti k upravlja z rocno zarusta in potem rocna nagaja ali pa celjust zasteka, ker jo skos neki spona. Ko zategnes rocno in k jo odtegnes tist vzvod oz. federcek zasteka in ne spusti popolnoma diska in posledicno lahko neenakomerno obrabis ali skuris ploscice, diske... Poleg tega potrebujes tudi novo celjust.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vzvod na zadnji celjusti k upravlja z rocno zarusta in potem rocna nagaja ali pa celjust zasteka, ker jo skos neki spona. Ko zategnes rocno in k jo odtegnes tist vzvod oz. federcek zasteka in ne spusti popolnoma diska in posledicno lahko neenakomerno obrabis ali skuris ploscice, diske... Poleg tega potrebujes tudi novo celjust.

To?no to je proble. ?ele ?etrti?, ko mi je za?tekala sem rekel mojstru (bila je na razli?nih servisih), da pogledajo tudi ro?no(zajlo...)

In res je bila kriva zajla od ro?ne, ki je zarjavela in ni lepo potovala. To je bil tudi glavni vzrok, da sem nabavil novo 6-ko.:)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Mazdzini uradni spletni strani imajo se vedno oznaceno, da nudijo servis in nadomestne dele, nimajo pa vec prodaje in testnih vozenj ... >> https://www.mazda.si/iskanje-trgovca/#/search/location/

 

Trgovska_mreza-20181210-072311.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno se mu pogodba izteka in je ne bodo iz kakrsnegakoli razloga podaljsali ... ali pa kaj podobnega... Zato ga tudi ne navajajo vec kot uradnega... in zato tudi ni vec prodaje in testnih vozenj ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima? gh model?

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Model je SH, 2.2 SKYACTIVE diesel, 12/2012, 104.000 km

Bil danes na servisu v BTC zaradi vpoklica, zamenjali so mi vakum ?rpalko (?eprav je po zagotovilu prijaznega g. Majesa niti ne bi bilo treba (ampak jo na zahtevo Mazde morajo), reprogramirali so mi PCM in kontrolirali injektorje. Vse bp. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi je vpoklic tudi za gh modele. Morm poklicat Majesa jutri. Po po?ti nisem dobil ni?esar.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Aja moja je 3/2012 oz pomoje narejena 2011.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Aja, sam gh ni skyactive

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.