Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Mi je postar v postnem nabiralniku pustil listek o prispeli priporoceni posiljki. Obrnem cel purchase history, da bi ugotovil kaj je to za en paket prisel iz kitajski in ugotovim, da noben paket nima takega tracking numberja. No nakoncu ugotovim, da je bil mazdin vpoklic :D.

Iceman meni so pa poslali se na stari naslov... Je pa res, da sem stalno prebivalisce spremenil sele februarja. Se dobro da sem vkljucil preusmeritve in so ze iz poste takoj poslali na moj novi naslov in ne na stari :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi moj letnik je na seznamu, a to pomeni, da moram zdej na servis peljat pod nujno? A po?to po?iljaju tudi tretjemu lastniku?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje posto posiljajo na naslove, ki jih dobijo iz kaksnega registra osebnih vozil od ustreznega organa... Vsaj tako je bilo enkrat pred leti omenjeno nekje,...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sploh nevem ce bom sel menjat glede na to da morajo celo armaturko razstaviti, da demontirajo airbag. Glede na to kaksni salabajzeri so mi ni ravno do tega da dobim polovico zaticev polomljenih, vse umazano in pa popraskano...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Zdej sm tut jst dobil to po?to, za te airbag spro?ilce... In ?e zdej to peljem na mazdo v btc in mi po tem servisu za?ne vibrirat armaturna, lahko to reklamira? in morjo odpravit potem?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

14 dna nazaj so se kolegu na toyoti med voznjo pri 50 na uro sprozili - oba prva, pravi da je dobil pulz, ki bi ga lahko ubil ce ne ze vrece, obenem je tudi na levega zapeljal in se ena steca da nobenega ni bilo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz sem dobil vpoklic za airbage.Se tudi bojim, da ko bodo kaj ?arali, da se bodo pohavili kak?ni ?ri?ki.

Ce je za voznikovega ni neke panike, ce je pa za sovoznikovega je pa kar nekaj podiranja. Jest tega vpoklica nisem opravil in ga tudi nebom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom povedal saamo eno, ?e se ?e pojavi kak ?ri?ek ki gre vam toliko na ?ivce pa niti ?e niste dali zamenjat polnila ki je v odpoklicu. JE TA ?RI?EK RES VREDEN ?IVLJENJA? Meni so to v btc zamenjali

v celih 24min. Pa je na koncu ?e pravilno deloval ob nesre?i. Seveda se pa vsak zase odlo?i bo ali ne bo peljal, upam da ne samo po to?i zvoniti bo prepozno.

Lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom povedal saamo eno, ?e se ?e pojavi kak ?ri?ek ki gre vam toliko na ?ivce pa niti ?e niste dali zamenjat polnila ki je v odpoklicu. JE TA ?RI?EK RES VREDEN ?IVLJENJA? Meni so to v btc zamenjali

v celih 24min. Pa je na koncu ?e pravilno deloval ob nesre?i. Seveda se pa vsak zase odlo?i bo ali ne bo peljal, upam da ne samo po to?i zvoniti bo prepozno.

Lp

?ri?ek ni lep, tako kot tvoj avto ni ve? lep....:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri mazdi 6 mk2 je vpoklic za sprozilec airbaga in se bo v vsakem primeru sprozil. Pravijo da ce je avto izpostavljen neki hudi vlagi se "lahko" zgodi, da sprozilec ob sprozitvi airbaga poskoduje sovoznika. Sprozi se pa v vsakem primeru. Je pa zanimivo, da imajo vedno vpoklic za airbag pa vedno rabijo 10 let preden uradno dajo ven. Izjema je tretja generacija.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni so tudi poslali vpoklic. Imam pa 1.gen 6-ko, letnik 2003...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.