Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Meni so tudi poslali vpoklic. Imam pa 1.gen 6-ko, letnik 2003...

A to so ti sedaj poslali? Za tiste letnike je bil vpoklic za sovoznikov airbag ?e vsaj ene 5-6 let nazaj. Razen, ?e je bila tudi na vpoklicu vgrajena zani? roba. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to so ti sedaj poslali? Za tiste letnike je bil vpoklic za sovoznikov airbag ?e vsaj ene 5-6 let nazaj. Razen, ?e je bila tudi na vpoklicu vgrajena zani? roba.

Ja, prej?nji teden so mi poslali. Avto imam od leta 2009, pa sem sedaj prvi? dobil vpoklic... Kdo bi vedel...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep ni ampak lepo gode ha ha ha

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Sem danes slucajno na nekem nemskem forumu opazil, da lahko na Mazdini spletni strani preverimo, ce je kaksen vpoklic za nas avto... pa sem poiskal to se na slovenski strani in nasel, da lahko to naredimo tukaj >> https://www.mazda.si/lastniki/vpoklici/

 

Za moj avto vidim, da je na voljo en vpokic.. in sicer ima stevilko AK038A... kar je tisti vpoklic, ki velja za bencinske motorje, ki imajo sistem izkljapljanja cilindrov ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem danes slucajno na nekem nemskem forumu opazil, da lahko na Mazdini spletni strani preverimo, ce je kaksen vpoklic za nas avto... pa sem poiskal to se na slovenski strani in nasel, da lahko to naredimo tukaj >> https://www.mazda.si/lastniki/vpoklici/

 

Za moj avto vidim, da je na voljo en vpokic.. in sicer ima stevilko AK038A... kar je tisti vpoklic, ki velja za bencinske motorje, ki imajo sistem izkljapljanja cilindrov ... 

Mogo?e pa lavfa? na treh...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lol, ka js mam dejavu spet al ka, ?e mesec bluzim o problemih z DPF regeneracijami zej pa ugotovim, da mam vpkolic: AK016A - Intake Shutter Valve Concern

Sicer ni dierktno povezano in po googlu bi se lahk sam zgodil, da ti avto ugasne. Ma gremo se zment na servis, pa da vidimo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lol, ka js mam dejavu spet al ka, ?e mesec bluzim o problemih z DPF regeneracijami zej pa ugotovim, da mam vpkolic: AK016A - Intake Shutter Valve Concern

Sicer ni dierktno povezano in po googlu bi se lahk sam zgodil, da ti avto ugasne. Ma gremo se zment na servis, pa da vidimo.

Tudi jaz.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V petek naslednji peljem.

 

Amm a za ta reprogramming, a dam nazaj original SD kartico noter (sedaj imam posodobljeno, kupljeno na Ebay-u :P ) ali lahko pustim to noter.

 

Jao upam da ni kaj ve?jega, naslednjo nedeljo ?tartam na Kor?ulo :D

 

Bomo videli :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Ti se hecas ampak meni so se za cca 50km podalj?al. Bo pa o?itno treba ?pegle menjat, ker se dogaja da se ne odprejo vedno do konca.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Meni so oba motor?ka od ogledal zamenjali. Baje, da je bil vpoklic?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem tudi imel problem z ogledalom na voznikovi strani, da se vcasih ni zlozil do konca ... pa so menda menjali na obeh straneh, ko sem imel redni servis  ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.