Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

No pri men pa tkole:

 

Prej?nji teden na poti v slu?bo mi je moja CX-5 zgubila mo?, obrati nikamor gor, ob?utek kot bi vozil z ro?no, ampak ugasnil pa ni. Po ponovnem v?igu dela kot mora, lu?ke ni bilo, moj OBD garminmechanic ne poka?e nobene napake.
Naslednji dan dobim vpoklic, v?eraj tudi izveden v BTC Lj. Povem za te?avo, menijo da bi lahko to bilo to, ampak tudi njihova diagnostika ne poka?e ni?esar. ?e se bo te?ava ponovila bodo sneli sesalni kolektor z loputo, speskali vse skupaj v komori in to je to. Stro?ek lastnika okoli 250 EUR.
Kaj so v?eraj napravili - reprogramiranje ra?unalnika, sedaj zaradi te?av z loputo motor ne more ve? samovoljno ugasniti (so se Japonci ustra?ili, da bi bila veselica, ?e bi ugasnil recimo pri vo?nji po klancu navzdol, zato vpoklic - pojasnilo sprejemnika)
 
takle mamo
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 1 leto kasneje...

Zivjo, sem nov clan na forumu in tudi novi lastnik Mazde 6 🙂 prebiram vse mozne teme ze dalj casa in glede na to da imajo doticne mazde nekaj manjsih tezav, me zanima ce ima kdo kaksno informacijo kdaj so bili narejeni vpoklici za sesalne lopute (koda vpoklica: AK016A)? Spodaj prilagam tudi link sicer z avstralske strani.

Po preverjanju na mazdini strani po VIN stevilki imam odprt vpoklic za ta problem. 

 

Upam da sem vsaj priblizno zadel temo🙂 

Hvala za odgovore.

19568756-0-image-a-9_1570762318056.jpg
WWW.GOOGLE.COM

Mazda is recalling more than 35,000 cars sold brand new in Australia since 2012. A fault...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
pred 6 urami je gregc88 napisal:

http://www.avtomanija.com/default.asp?rb=3&id=19428

 

lastniki m3 , preverite če mate še vsa 4 kolesa na avtu

Joj kak stare novice pokaš,takih pri nas ta čas ni bilo uvoženih!😛

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
On 1/23/2021 at 6:36 PM, Freak said:

Oj, mene pa zanima, kako je sedaj to z vpoklici in tehničnimi pregledi. Imam še en vpoklic za obdelat, pa sem si rekel, da ga bom istočasno z rednim servisom, sam mi sedaj malce striže registracija in servis 😒

Pokliči na uradni servis, oni se odločijo kako težo ima tvoja zadeva. Po moje je redni servis nujna dejavnost, ki jo je potrebno izvesti znotraj garancije, prav tako vpoklic, če kritično vpliva na nekaj na vozilu. Jaz sem bil normalno na servisu btc lj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja in kaj ima veze tehnicni oz. registracija s servisom in vpoklicom ? Pac nardits tehnici in potem peljes na servis in vpoklic. Ali obratno. Tudi jaz imam ta vpoklic se odprt in ga nebom opravil dokler je avto v mojemu lastnistvu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Scr3am napisal:

Ja in kaj ima veze tehnicni oz. registracija s servisom in vpoklicom ? Pac nardits tehnici in potem peljes na servis in vpoklic. Ali obratno. Tudi jaz imam ta vpoklic se odprt in ga nebom opravil dokler je avto v mojemu lastnistvu.


Verjetno sprasuje zato, ker je lani februarja stopil v veljavo zakon, kjer te lahko na tehnicnem zavrnejo, ce nimas urejenih vpoklicev...

 

WWW.AMZS.SI

Kdor se ne bo odzval na obvezni vpoklic vozila, se ne bo smel voziti!

 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.