Skoči na vsebino

Novejša Mazda za snemanje v Ljubljani


DomyMonty

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav.

 

Sem Dominik Montani? in sem zaposlen v produkcijski hi?i TRIXTR (http://trixtr.com/). Jutri v Ljubljani snemamo reklamo za Mazdo in bi potrebovali novej?o Mazdo (CX-5, CX-3, Serija 6, Serija 3). Va? avto bi igral vlogo, da zapolni prazni parkirno mesto in bi tam stal od cca 6.00 pa do 10.00. Seveda se bo dalo dogovoriti za pla?ilo. Snemanje pa bo ?e jutri 17.11. 2018. So pa malo bolj zgodne ure.

 

Za dodatne informacije, ?e ste zainteresirani me prosim kontakirajte na mail dominik@trixtr.com in prilo?ite sliko vozila.

 

Upam da s to objavo ne smetim preve? po Va?em forumu.  :rolleyes:

 

Lep pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest, tvoja je res fotogenicna :)

 

Saj me je ze direktno kontaktiral ... a sem ta vikend bolj na tesnem s casom :) ... Bom mu sporocil popoldan, ce bo se aktualno :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Novejša Mazda za snemanje v Ljubljani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.