Skoči na vsebino

avtomatska nastavitev vi?ine ?arometov


Priporočeno sporočilo

Velja za uporabnike ki imajo serijsko xenon ?aromete.

Seveda  pride tako popravilo tudi v po?tev za druge znamke vozil.

Ker je pal?ka, ki je povezana med prednjo premo in senzorjem kar draga  (v originalu jo lahko kupi? samo skupaj v kompletu s senzorjem  300? + ) sem malo pobrskal in se lotil popravila oz. izdelavi te pal?ke. Za 1x deluje kot mora, vidim pa en plus v te izvedbi, saj v primeru da avto zni?ate  se lahko zaradi navojne palce  vse skupaj malo prilagodi , da lu?i ?e vedno dose?ejo  tisto dol?ino  snopa ki sveti na cesto pa ?e poceni je :)

izdelava me je stala celih  30 minut dela  in pa na okroglih 10?.

Je pa imela moja Mazda 6 ?e fiksirano z vezicam ta senzor  pa sem se lotil izdelave.

 

potrebujemo:

 

2x kotni zglob (noro?il pri condrad M5)

1x navojna palca M5 -zadostuje ?e dalj?i vijak M5

p.s. ?e bolje  je izdelava z M6 navojem ker so tudi pritrdilne luknje za tak vijak,vendar jih v Condradu nimajo , jih pa izdelujejo velik km-jev iz LJ za vi?jo ceno zato sem vzel  manj?ega. 

 

Za  izdelavo mislim da ni potrebe po nekih navodilih. Pomembna pa je  dol?ina te pal?ke. 

post-363-0-55820400-1542615096_thumb.jpg

sestavljeno  in nastavljeno na pribli?no dol?ino

post-363-0-37887700-1542615168_thumb.jpg

zmontirano na vozilu in sledi to?nej?a nastavitev dol?ine pal?ke(bojo pomerili na tehni?nih pregledih)

post-363-0-82992600-1542615108_thumb.jpg

 

ni neke hude znanosti pa vseeno kar delate delate na lastno odgovornost. :) 

 

 

 

 

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sj bo zarjavelo pa bo ve? kot stilsko :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.