Skoči na vsebino

Mazda3 G120, zatikanje menjalnika


Priporočeno sporočilo

  • 1 mesec kasneje...

Bom nadaljeval tole o menjalniku. 

Bi si lahko kdo iz MB ali bli?nje okolice vzel kak?ne pol ure ?asa in dovolil kraj?o nekajkilometrsko vo?njo z njegovim vozilom, da primerjamo delovanje menjalnikov. Seveda sledi tudi vo?nja z mojim avtom. 

Res me zanima ali preve? dlakocepim in predvsem ali je vse ok.   

Avto je Mazda 3 G120. 

Lahko tudi preko ZS. 

 

Hvala in lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Je mogo?e komu znana razlika med menjalnikoma v M3 G120 in M3 G165? Gre za enaka menjalnika?

Sicer sem na?el prestavna razmerja za oba motorja in so enaka (vsaj v tistem testu so bila vpisana kot enaka), razlika pa je v razmerjih diferenciala.  

Zanima me ali slednje dr?i?

Hvala in lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom nadaljeval tole o menjalniku.

Bi si lahko kdo iz MB ali bli?nje okolice vzel kak?ne pol ure ?asa in dovolil kraj?o nekajkilometrsko vo?njo z njegovim vozilom, da primerjamo delovanje menjalnikov. Seveda sledi tudi vo?nja z mojim avtom.

Res me zanima ali preve? dlakocepim in predvsem ali je vse ok.

Avto je Mazda 3 G120.

Lahko tudi preko ZS.

 

Hvala in lp

?e ?e nisi nikogar dobil za probo glede zatikanja lahko pride? do ?entjurja (50km) pa poskusimo. Meni deluje ok,kot putr?ek kot je nekdo omenil.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.