Skoči na vsebino

Mazda 6 diski


Priporočeno sporočilo

Lp....meni je na prej?ni mazdi 5 dal mojster pelko gor zavorne diske Brembo in z.plo??ice Textar..mehke..dobra kombinacija..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ATE je najdrazja kombinacija od zgoraj nastetih znamk. Osebno bi izbral komplet istega proizvajalca :)

Mogo?e je dra?je nikakor pa ne bolj?e. Brembo bremze vgrajujejo v zmogljive ?portne avte. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e je dra?je nikakor pa ne bolj?e. Brembo bremze vgrajujejo v zmogljive ?portne avte. :)

Ja sam je precej?na razlika v kvaliteti med 200? pa re?mo 1200?(nevem dejanske cene) ;) to, da vgrajujejo brembo v ?portne avte ?e ne pomeni da so uni za 70? dobri(sta dva razli?na ranga),.. ne re?em pa da niso,.. milsim da za na? rang so vsi  bolj ali majn poznani isti ?morn,.. razn kaki ?unga lunga

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni osebno so bili najbolj?i in edini, ki se niso zvili in jih imam ?e sedaj na stari mazdi.

Va?no je samo to, da so plo??ice mehke in se obrabljajo pravilno.

V nasprotnem primeru, kot to velja za original mazdine plo??ice bo zvijalo diske zaradi pregrevanja in v stiku z vodo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tocno tako. Brembo diske dobis za 30e kar pa definitivno ne vgrajujejo v sportne avte. Za ferodo ploscice isto in sicer klasicne stanejo 40e med tem k so ferodo DS2000 (sportne) dost drazje. Skratka za nas normalne smrtnike mislim, da je ATE najboljsa izbira. Seveda je tudi textar in pa brembo ok kvaliteta.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst mam Zimmerman komplet diski+plo??ice na M3, prevo?enih 16000 km in so brez pripomb, zavirajo enako dobro kot prej original diski+ebc plo??ice (izpisek s tehnicnega ka?e sicer kak procent ve?jo u?inkovitost ampak je to zanemarljivo), za tak denar so dobre.

Tudi z Ate ne more? zgre?it so pa dra?je.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa naluknjane Zimmermann? Ima kdo?

 

Mam naluknjane Zimmerman na M3, so ok, brez pripomb vse super.

Na M6 imam pravtako naluknjane ampak druge znamke ker Zimmerman ne dela naluknjanih za M6 MPS.

Glede tega kolk grabijo je odvisno bolj od plo??ic kot od diskov, no pa tudi od oja?evalca in ?eljusti.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem na M2 menjaval, mi je kolega (potnik) priporo?al Zimmerman ali pa ATE, samo so po njegovem Zimmerman v bolj?em razmerju cena vs. kvaliteta.

Dal sem gor Brembo, diske in pakne.

 

Offtopic: Prej?nji teden sem zasledil, da je Brembo imel 10 obletnico aftermarket diskov in pakn, prej je delal nadomestno samo za svojo prvo vgradnjo.

 

Nebi pa dal ve? original Mazda (FoMoCo) oz. Ford, ker so bli pri 40 000km warp-ani oz. valoviti. Original so bli Lucas.

 

Ma Alfo bom dal zadaj komplet Brembo Xtra.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.