Skoči na vsebino

Mazda 6 diski


Priporočeno sporočilo

peljem do mehanika se pozanimam in naro?im ,.. ma kdo katalo?ke  za m6 2014 2.2d za sprednje diske in obloge ?

Daj mi na privat po?lji ?tevilko ?asije ker so 3 opcije odvisno os ?tevilke ?asije so razli?ne katolo?ke.

Na autodocu so Ate 58?/disk

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja zanimivo zakaj je pri 3.gen M6 pet razli?nih katalo?kih za diske. Ena razlaga je da je Mazda menjala dobavitelje, ena da so vidli da neki ni ok in so dali novej?i updatan del in s tem nova katalo?ka.

Mislim pa da vse katalo?ke pa?ejo, samo ne bom pa rekel da 100%, to ve sam Mazda ;)

 

Aja glede TRW nimam pripomb, vse kar sem montiral je blo ok. Glede Bosch pa bi odsvetoval sem montiral kolegu na Citronko bosch komplet in ni blo dobro, od cviljenja do tresenja po cca 1000km, pol sva dala Brembo in je blo ok.

post-5522-0-57306300-1561834264_thumb.jpg

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to da ne neki na ful zaviram in na slio se resno spogledujem z twr diski in oblogami milsim da bi moral prit skzi za ene 120e za vse

 

37? na disk

43? pa obloge

Ne ?parat pri bremzah, gumah in volanu... To so stvari, ki morajo biti ok.

 

Pa ne me narobe razumeti, da TWR ni ok, ker ne poznam dovolj dobro tega.

 

?elim samo re?t, da ?e nekdo tukaj re?e da so ATE bolj?i in je to recimo par 10 eur dra?je, da? malo ve? in ima? potem mir.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem ravno vceraj narocil za fotrovo 6ko (mk2) komplet diski+ploscice spredaj in zadaj za 180e (textar). Ce bi vzel vse ATE bi bila cena 260e, ker so sprednje ploscice vec, kot seenkrat drazje napram textar. No ce bi za sebe kupoval bi bilo vse ATE, ampak fotr je rekel naj vzamem neko dobro znamko za soliden denar :).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jaz imam zdaj kon?no tudi ATE komplet ?e zadaj. Ma ne vem, men so to top zavore in od tresenja nikoli ni ne duha ne sluha. Sem se pa v preteklosti s tem ukvarjal predvsem na KIA Clarus in tudi na priv generaciji ?estke, dokler nisem vse skupaj menjal za bolj?e proizvajalce in potem je bilo OK. 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem na moji 6-ti 2018

Menjal dva krat pod garancijo, tretjic sem se odlocil da menjas z zimermann ploscicami in diski z luknjicami, od takrat imam mir. Cena diskov in ploscic je bila skupaj 220?.

A to samo spredaj al komplet ? Ma? kak link?

 

edit:  na?el .. 162e za komplet(spredaj)

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se to zdi ful drago za samo sprednje diske in ploscice. Jest sem dal 180 za komplet spredaj in zadaj textar. Je res da je druga generacija, ampak ni take razlike v ceni.

Mislim, dacje zimermann iz drugega filma-ve?ja kvaliteta.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nevem no. Jest imam sedaj gor zimmerman se od prejsnega lastnika pa nisem neki bas zadovoljen. Komplet bremze spredaj in zadaj so bile namontirane pri 160k km, avto sem pa kupil pri 170k km ... sepravi sem ga dobil s prakticno novimi bremzami. Lahko pa da sem samo jaz navajen na ATE  :ne vem: . Na autodocu je komplet zimmerman (spredja in zadaj) 190?. Je pa res, da sem spregledal da si kupil naluknjane diske... No vazno je da bremza tako, kot se zagre

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem na moji 6-ti 2018

Menjal dva krat pod garancijo, tretjic sem se odlocil da menjas z zimermann ploscicami in diski z luknjicami, od takrat imam mir. Cena diskov in ploscic je bila skupaj 220?.

 

To ima? ?e zadnji facelift in dizla s 320 mm zavorami?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK, od MY 2018 naj bi res bilo bolje in celo 320 mm pri dizlu...kar kon?no izgleda spodobno pri 19 col plati??ih. :) Skoraj 100 kg ve? je pa? potrebno ustaviti enako spodobno, kljub temu, da se je skyactiv tehnologija lani s tem izneverila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.