Skoči na vsebino

Nakup Mazde 5 1,8i 2009 L.


Didy_ka

Priporočeno sporočilo

Lepo pozdravljeni :)

Smo pred nakupom Mazde5 in sicer tegale:

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14017494

 

Zanima me ali kdo pozna ta avto oziroma na kaj biti pozoren pri nakupu? Ker to bo namrec nasa prva Mazda in nebi radi kupovali macka v zaklju :)

Mogoce kaksne znane hibe motorja, podvozja, karoserije...? Prav tako me zanima ali mi lahko kdo po VIN stevilki pogleda zgodovino popravil na uradnih servisih? Se pa drugace avto prodaja v podjetju SBA d.o.o v Grosuplju. Naj bi bil avto od tam ali iz okolice.

Ce mi se kdo ve povedat za najbljizji Mazdin servis v blizini?

Hvala za kakrsne koli informacije in pomoc.

 

Lp Edita

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1.8 motorji so znali popiti olje ni pa nujno. Glede na to da ima 330k km in da je na plin je za preveriti koliko casa je ze notri lpg, ker na moji bivsi sestki je lpg unicil ventile po 130k km prevozenih na plin. Preveri tudi ali ima lpg mazanje ventilov in pa ce je bila naprava redno servisirana.Drgac ima pa avto verigo in naj nebi bilo nekih bajnih problemov z motorjem. Mogoce se preveriti karoserijo, da ni kaj prevec rjasta, ampak po slikah sodec zgleda kar vredu. Kar se pa tice zgodovine avta pa gres preprosto z VIN stevilko do mazdinega servisa in ti naceloma to preverijo brezplacno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ufff, LPG pa 330kkm... tole bo? te?ko sam preveril ali je z motorjem vse OK. ?e LPG nima mazanja roke stran, tudi ?e ga ima je dobro preverit a motor lepo te?e, se ne zaganja, ni usedlin na pokrov?ku olja na motorju. Preveri a kaj kadi, a zvezno pospe?uje, ne bi bilo pa slabo, da ga dobita v roku tako LPG mojster kot kak mehanik, samo to je verjetno skoraj nemogo?e izvest pred nakupom.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.