Skoči na vsebino

Prevoz počitniške prikolice mazda 6 145 bencin 2013 letnik


David86

Priporočeno sporočilo

David, brez skrbi. Avto ima? dovolj mo?an, po pameti je treba, pa malce bolj previdno, sploh ?e si za?etnik. Itak ne podira? rekordov. Tako da ne vem, zakaj se pol foruma sekira okoli tega.

Slivka je nekaj stvari lepo povedal, ?eprav je nekaj stvari letelo na prikolice, kjer pa nevemo ali ima? novo , rabljeno itd...

 

Jaz imam staro prikolico /(sicer zelo dobro o?uvano) skoraj 25 let, pa ni nobenega problema. Res pa da ni Adrija no in je malce te?ja za svojo velikost. La?ja kot je, bolj je tudi vleka spro??ena, tako pa? je. 

 

Ampak pomoje ni nobene panike. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj res: kaj to ima? svojo prikolico ali si jo misli? sposoditi? Ker imam doma par dodatnih ogledal za tako vleko. ?e si misli? prikolico zgolj enkrat sposoditi, ti posodim ogledala, da jih ne kupuje? za tisto eno vo?njo...

Pozdravljen

hvala za ponudbo ogledal, vendar sem prisel do zakljucka tudi po mnenju nekaterih "strokovnjakov" da bom najprej zamenjal avto za kaj mocnejsega oz za avto kateri ima vec navora, saj ne se z dvemi majhnimi otroki ne mislim zajebavat se z avtom ce se mi bo po moznosti pregreval tko da bom se malo pocakal s prikolico....imam pa v planu kupiti novo oz staro do 5 let.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen

hvala za ponudbo ogledal, vendar sem prisel do zakljucka tudi po mnenju nekaterih "strokovnjakov" da bom najprej zamenjal avto za kaj mocnejsega oz za avto kateri ima vec navora, saj ne se z dvemi majhnimi otroki ne mislim zajebavat se z avtom ce se mi bo po moznosti pregreval tko da bom se malo pocakal s prikolico....imam pa v planu kupiti novo oz staro do 5 let.

Alora mora? kupit dizla, najbolje 175 konjskega in bo? imel mir glede prikolice.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

175 konjski dizel se bo ob nepazljivosti pregrel prej, kot 150 konjski, ker imata oba enak hladilnik.

Za vleko prikolice v hrib se potrebuje motor z dovolj veliko mo?jo in ne navorom. Za navor poskrbi menjalnik. ?ofer pa prestavi v tako prestavo, da vozi z obrati, pri katerih je mo? najve?ja. ?e seveda ?eli peljati najbolj hitro.

Vsekakor pa bo vsaka mazda s prikolico normalno prispela na cilj, ?e upo?tevamo mase zapisane v homologaciji.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen

hvala za ponudbo ogledal, vendar sem prisel do zakljucka tudi po mnenju nekaterih "strokovnjakov" da bom najprej zamenjal avto za kaj mocnejsega oz za avto kateri ima vec navora, saj ne se z dvemi majhnimi otroki ne mislim zajebavat se z avtom ce se mi bo po moznosti pregreval tko da bom se malo pocakal s prikolico....imam pa v planu kupiti novo oz staro do 5 let.

 

Koliko krat na leto pa gre? na dopust? Mislim, ?e si do zdaj imel bencinarja, si ga najbr? z razlogom. Najbr? v tvojih vo?njah prevladujejo kratke relacije. Kar pa dizela?u ne bo preve? pov?e?i...

 

Vsaka glava ima svojo pamet in vsaka pamet ima svoj prav. Jaz kupujem avto, ki mi lepo slu?i pri vsakodnevnih prevozih, ki pa je ravno ?e dovolj sposoben (pa ?eprav na limitu), da se odpeljemo na po?itnice. Da bi pa zdaj kupil neko besno makino, s katero bomo najve? petkrat na leto lepo ?li na po?itnice, potem pa to vozil vsak dan... ?koda ma?ine... Vsaj po moji pameti... Je pa res, da z ?eno ne komplicirava preve?. Sedemo v avto in gremo. ?e obstane, je pa itak asistenca. In glede na to, da imamo prikolico s seboj, imamo kje po?akati. Pa do zdaj z avtom nismo imeli nekih hudih te?av. Temperatura naraste, ko gremo v dolge in strme vzpone, v?asih celo do te mere, da avtomatika sama ugasne klimo, da razbremeni motor, pa enostavno malo zmanj?am tempo, se potegnem kolikor mogo?e desno in se ne oziram, ?e komu kaj ni prav. In v?asih izkoristim kak?en tovornjak za izgovor, da nisem jaz prvi v koloni... Pa ?e za odtenek druga?ne pogoje imava od tebe. Midva nimava dveh majhnih otrok, ampak jih imava pet.

 

Skratka, ne kompliciraj. ?e misli? iti, se usedi za volan in pelji. ?e pa se bo? lotil komplicirati, bo? pa celo ?ivljenje doma preverjal, kaj narediti, ?e se zgodi, ?el pa na koncu ne bo? nikamor...

 

?e dvomi? v avto: na?a prikolica ima 1400 kg (pred ?tartom preveri homologacijo). Pridi do Nove Gorice, jaz jo privle?em dol do Nove Gorice, prikljukni in poskusi en krog kak?nih 200 km (Od Nove Gorice mimo Trsta do Kopra in ?ez ?rni Kal do Razdrtega ter mimo Ajdov??ine nazaj v Novo Gorico. Tistih 20 litrov bencina bo? ?e po?alval, pa bo? vsaj to?no vedel, pri ?em si... Poleg tega: na?a prikolica je za 6 ljudi in predelana na sedem postelj. Ti ne potrebuje? tako velike hi?e, ?e ima? samo dva otroka. Razen, ?e so na?rti...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko krat na leto pa gre? na dopust? Mislim, ?e si do zdaj imel bencinarja, si ga najbr? z razlogom. Najbr? v tvojih vo?njah prevladujejo kratke relacije. Kar pa dizela?u ne bo preve? pov?e?i...

 

Vsaka glava ima svojo pamet in vsaka pamet ima svoj prav. Jaz kupujem avto, ki mi lepo slu?i pri vsakodnevnih prevozih, ki pa je ravno ?e dovolj sposoben (pa ?eprav na limitu), da se odpeljemo na po?itnice. Da bi pa zdaj kupil neko besno makino, s katero bomo najve? petkrat na leto lepo ?li na po?itnice, potem pa to vozil vsak dan... ?koda ma?ine... Vsaj po moji pameti... Je pa res, da z ?eno ne komplicirava preve?. Sedemo v avto in gremo. ?e obstane, je pa itak asistenca. In glede na to, da imamo prikolico s seboj, imamo kje po?akati. Pa do zdaj z avtom nismo imeli nekih hudih te?av. Temperatura naraste, ko gremo v dolge in strme vzpone, v?asih celo do te mere, da avtomatika sama ugasne klimo, da razbremeni motor, pa enostavno malo zmanj?am tempo, se potegnem kolikor mogo?e desno in se ne oziram, ?e komu kaj ni prav. In v?asih izkoristim kak?en tovornjak za izgovor, da nisem jaz prvi v koloni... Pa ?e za odtenek druga?ne pogoje imava od tebe. Midva nimava dveh majhnih otrok, ampak jih imava pet.

 

Skratka, ne kompliciraj. ?e misli? iti, se usedi za volan in pelji. ?e pa se bo? lotil komplicirati, bo? pa celo ?ivljenje doma preverjal, kaj narediti, ?e se zgodi, ?el pa na koncu ne bo? nikamor...

 

?e dvomi? v avto: na?a prikolica ima 1400 kg (pred ?tartom preveri homologacijo). Pridi do Nove Gorice, jaz jo privle?em dol do Nove Gorice, prikljukni in poskusi en krog kak?nih 200 km (Od Nove Gorice mimo Trsta do Kopra in ?ez ?rni Kal do Razdrtega ter mimo Ajdov??ine nazaj v Novo Gorico. Tistih 20 litrov bencina bo? ?e po?alval, pa bo? vsaj to?no vedel, pri ?em si... Poleg tega: na?a prikolica je za 6 ljudi in predelana na sedem postelj. Ti ne potrebuje? tako velike hi?e, ?e ima? samo dva otroka. Razen, ?e so na?rti...

Se ?isto strinjam. Pa verjetno se prikolice tudi ne bo vleklo ?ez pol Evrope... Torej se malo la?je izbere termin potovanja , ko je najmanj?a gne?a na cestah in se pa? ne rine v neka mestna sredi??a,kjer bi bilo potrebno 500krat speljevati...

 

Jebemu,sj ne govorimo o Hyundai atosu , da nebi zmogel povle?i prikolice...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko krat na leto pa gre? na dopust? Mislim, ?e si do zdaj imel bencinarja, si ga najbr? z razlogom. Najbr? v tvojih vo?njah prevladujejo kratke relacije. Kar pa dizela?u ne bo preve? pov?e?i...

 

Vsaka glava ima svojo pamet in vsaka pamet ima svoj prav. Jaz kupujem avto, ki mi lepo slu?i pri vsakodnevnih prevozih, ki pa je ravno ?e dovolj sposoben (pa ?eprav na limitu), da se odpeljemo na po?itnice. Da bi pa zdaj kupil neko besno makino, s katero bomo najve? petkrat na leto lepo ?li na po?itnice, potem pa to vozil vsak dan... ?koda ma?ine... Vsaj po moji pameti... Je pa res, da z ?eno ne komplicirava preve?. Sedemo v avto in gremo. ?e obstane, je pa itak asistenca. In glede na to, da imamo prikolico s seboj, imamo kje po?akati. Pa do zdaj z avtom nismo imeli nekih hudih te?av. Temperatura naraste, ko gremo v dolge in strme vzpone, v?asih celo do te mere, da avtomatika sama ugasne klimo, da razbremeni motor, pa enostavno malo zmanj?am tempo, se potegnem kolikor mogo?e desno in se ne oziram, ?e komu kaj ni prav. In v?asih izkoristim kak?en tovornjak za izgovor, da nisem jaz prvi v koloni... Pa ?e za odtenek druga?ne pogoje imava od tebe. Midva nimava dveh majhnih otrok, ampak jih imava pet.

 

Skratka, ne kompliciraj. ?e misli? iti, se usedi za volan in pelji. ?e pa se bo? lotil komplicirati, bo? pa celo ?ivljenje doma preverjal, kaj narediti, ?e se zgodi, ?el pa na koncu ne bo? nikamor...

 

?e dvomi? v avto: na?a prikolica ima 1400 kg (pred ?tartom preveri homologacijo). Pridi do Nove Gorice, jaz jo privle?em dol do Nove Gorice, prikljukni in poskusi en krog kak?nih 200 km (Od Nove Gorice mimo Trsta do Kopra in ?ez ?rni Kal do Razdrtega ter mimo Ajdov??ine nazaj v Novo Gorico. Tistih 20 litrov bencina bo? ?e po?alval, pa bo? vsaj to?no vedel, pri ?em si... Poleg tega: na?a prikolica je za 6 ljudi in predelana na sedem postelj. Ti ne potrebuje? tako velike hi?e, ?e ima? samo dva otroka. Razen, ?e so na?rti...

ja ima? prav mogo?e res malo preve? kompliciram sem se po dolgem premisleku odlo?il da bom vseeno probal  z mojim sedanjim vozilom , najprej moram namontrirat kljuko pol pa grem mal stestirat . ;) Hvala za odgovor

ja ima? prav mogo?e res malo preve? kompliciram sem se po dolgem premisleku odlo?il da bom vseeno probal  z mojim sedanjim vozilom , najprej moram namontrirat kljuko pol pa grem mal stestirat . ;) Hvala za odgovor

druga?e imam v planu ene 3 -4 krat na leto tja prioti dalmaciji je pa res da naredim cca 10.000 km na leto zato tudi imam bencinarja .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 mesecev kasneje...
  • Jest je spremenil naslov v Prevoz počitniške prikolice mazda 6 145 bencin 2013 letnik

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • A kakšne postavke pregled in test elektro zadev pa še niso izumili?
    • Super stvar. Samo moraš pazit, da ne odpihneš sproti  tudi ogledal z avta. . Ker vemo, da ogledala niso neki glavni  adut mazd. 😊
    • To, da ti dela regeneracije na vsakih 300 kilometrov skoraj ne morem verjeti.  Ker na mazdininih 2.2 dizlih, skayactiv, so dpf filtri zasnovani tako, da se izvaja regeneracija vsakih 200-250 km, odvisno od vožnje. Nikakor pa ne več. 
    • Po moje je kar uspešno dodan večji zadek, v Video posnetkih ni tako velika videti. Meni je všeč. Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.