Skoči na vsebino

Avtoličar za Mazdo 6


Priporočeno sporočilo

  • 1 mesec kasneje...

Glede na oglede in odgovore ka?e, da je takega mojstra res te?ko najti   :P

Sam sem imel z enim kleparjem slabo izku?njo s kvaliteto opravljenega dela, poleg tega mi je pa ?e pokvaril senzor za vzvratno parkiranje, kljub temu, da sem ga na ta senzor opozoril.  Za piko na i mi je najprej oponesel, da je senzor pri njemu delal,  ko pa sem vztrajal, da je okvara nastala pri njemu, me je poslal k avtoelektri?arju. Da ne govorim o barvi, ki je vidno druga?na ter o spoju odbija?a in blatnika, ki je strigel pol centimetra.  Skratka, katastrofa na celi ?rti. 

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mojo novo ?estico rde?e barve je nekdo kresnil spredaj na parkingu.... Sem peljal na AC Cosmos na Celov?ko zrihtat preko zavarovalnice. So mi zamenjali odbija?, po?trihali v NULO... Je pa res, da poceni ni bilo. So mi pokazali ra?un:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cakaj kaj so sedaj menjali odbijac ali strihali? Oboje ne more biti....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mojo novo ?estico rde?e barve je nekdo kresnil spredaj na parkingu.... Sem peljal na AC Cosmos na Celov?ko zrihtat preko zavarovalnice. So mi zamenjali odbija?, po?trihali v NULO... Je pa res, da poceni ni bilo. So mi pokazali ra?un:)

?e je soul rde?a je najdra?ja barva za mazde.Sestavljena je iz treh barv, osnovna -temeljna, ki je rde?a metalna, nato drugi sloj, ki je rde?e-oran?na in top clear lak.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa do pri meni so vecinima dobavljal ze tipskega brez farbanja. Ocitno je sedaj ze drugace.

Ko govorimo o novemu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj zato je bilo toliko odstopanj z barvo, ker je nov odbijac prisel cist drugacen

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap, vsi deli pridejo nepostrihani. Zna biti, da kaksne manjse dele lahko narocis ze postrihane, ampak praviloma bi moral naknadno strihat in delat prelive. Se pa strinjam in lahko narocis tudi odbijac in doplacas, da ga potem dobis ze postrihanega, ampak to ni to. Sploh pri teli soul red barvi :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Mojo novo ?estico rde?e barve je nekdo kresnil spredaj na parkingu.... Sem peljal na AC Cosmos na Celov?ko zrihtat preko zavarovalnice. So mi zamenjali odbija?, po?trihali v NULO... Je pa res, da poceni ni bilo. So mi pokazali ra?un:)

 

Verjamem , da ni bilo poceni. Sam sem bil tudi pri njih, dobil ponudbo (da te kap) , potem sem dobil  opcijo, kjer so mi zrihtali za 1/4 Cosmosove cene in to dobro. Pa ?e so mi rekli  na Cosmosu, da je cena s popustom .

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Verjamem , da ni bilo poceni. Sam sem bil tudi pri njih, dobil ponudbo (da te kap) , potem sem dobil  opcijo, kjer so mi zrihtali za 1/4 Cosmosove cene in to dobro. Pa ?e so mi rekli  na Cosmosu, da je cena s popustom .

Moram nardit update tegale... menjali so mi tudi zadnji odbija?:) ujemanje barve - KATASTROFA. ?akam, da me butne naslednji, da peljem popravit nekam, kjer znajo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce si popravljal preko zavarovalnice pojdi nazaj na zavarovalnico in povej, da nisi zadovoljen in naj ne placajo. Ponavadi se serviserji userjejo in popravijo.

Sploh kadar so argumenti na tvoji strani, v tem primeru bo zlahka hitro dokazal zgre?eno novo barvo.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Avtoličar za Mazdo 6
  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.