Skoči na vsebino

Konec Mazde6?


phoinix

Priporočeno sporočilo

Ko sem bil na servisu pri Cosmosu sem se pogovarjal s prodajalcem. Baje ?estice, v lastni konfiguraciji, ne gre ve? naro?iti. Japonci prodajajo le ?e zalogo. Linija karavana se zapira na ra?un SUV vozil. Ali bo to res konec, ni ?e potrjeno, defenitivno se pa vse obra?a v smer SUV. Ford na enak na?in ukinja Mondea.

 

Ameri?ke sanje so zgleda pri nas tudi za?ivele. Neprakti?no, dra?je vozilo, ki se izdaja za "mestnega terenca". Prav ?alosten sem zaradi takega trenda pri ljudeh. ?eprav sedi? 10 cm vi?je nisi ni? bolj varen. CX-5 je na ?asiji trojke. Po prodaji pa zamenjuje pa ravno prostorno, stabilno in ekonomi?no ?estico. 

 

Bolan trend...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e gre res v to smer (o?itno), kaj jim bo potem skyactive-x? Za ?minko v SUVju? Tam ne more piti 5 pa ?e se ubije?.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmh, ne ?tekam te politike, kao se grejo zmanj?anje izpustov eko.... In pol delajo samo ?e visoke cigle ki imajo vi?jo porabo,...sva?ta.

No mogo?e bo pa SkyX res revolucijonaren in bodo Suvji pili 3L.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem bil tudi v dilemi. Ali ?estica ali CX-5. Na koncu je zmagala slednja :ne vem:

 

Jaz sem to ze pri prejsnji menjavi (2013) razmisljal... pa je takrat prevagalo to, da je imela sestica ze radarski tempomat, CX-5 pa takrat se ne ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem to ze pri prejsnji menjavi (2013) razmisljal... pa je takrat prevagalo to, da je imela sestica ze radarski tempomat, CX-5 pa takrat se ne ... 

to je pri meni pretehtalo francoz namesto novega ?panca :). Pa bi po?akal samo so rekli da ne bo, na zdaj pa je.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svasta, si ne morem predstavljat da bi mel ali ne imel avta zaradi enega kosa opremr.. Pa se to nepomembnega

probaj!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ljudje smo si razlicni... Sam recimo imam rad taksno opremo, ki jo dnevno uporabljam... mi je pa vec ali manj vseeno za kaksno sminko (recimo siroke nizkoprofilne "valarje", "fency smensi blink blink" feltne, spojlerje,... )... Ne recem, da avto fajn izgleda, ce ima kaksne taksne dodatke... ni pa to prioriteta in tudi nevem kaksnih velikih zneskov evrckov nisem za to pripravljen dat :) ... 

 

Pred leti sem bil tudi mnenja, da verjetno ne bom nikoli vozil avtomobila z avtomatskim menjalnikom :) ... Danes sem drugacnega mnenja :) ... Pa prilagodljivi LED zarometi so tudi zakon  :jupiii:...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej sem, ampak kot pravi jest, mi je vseen za to, za siroke gume, felne, bling bling...

Men je pa fajn na AC, bolj star - bolj star....?aki da pride? 40+

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej sem, ampak kot pravi jest, mi je vseen za to, za siroke gume, felne, bling bling...

Stre?no okno oz. panoramska streha, ampak Mazde najbr? le-te niti nimajo na izbiro. :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prilagodljivi led ?arometi so fini za voznika...za nasproti voze?ega pa ne.

Se vedno je veliko bolje, kot precej razsirjeni ?xenon kiti? ;) In na cesti ne opazim, da bi me nasproti vozeci z LED lucmi kaj bolj slepili kot tisti s standardnimi ali xenon lucmi...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz stalno/dnevno vozim na tempomat. Nastavim na 95km/h in 10 km ne tikam. Zato je bil pogoj pri naslednjem avtu aktivni tempomat.

 

Pa drugi se mi smejijo, da upirablam na regionalki tepm. Kaj sem kej ?uden?! Pa malo mi manjka do 40.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zna bit, da se res to zgodi. Itak na ful pomembnih trgih ?e sedaj ni karavana(rusija, usa).

Po moje bo po?asi m6 karavan zgodovina...in s tem bodo tudi nekateri njihovi kupci zgodovina.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prilagodljivi led ?arometi so fini za voznika...za nasproti voze?ega pa ne.

Menim,da ne ve? zakaj gre,ravno ti ?arometi so odli?ni glede tega da ne zaslepijo nasproti voze?ega voznika,ker osvetlijo samo desni del cesti??a! Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa avtoceste...?e se nasproti peljem in nisem v osebnem avtu?

Sem dosti na cesti in so moderni avti pono?i bolj mote?i kot stare kante na kolesih.

Tudi dnevne led lu?i so ble??e?e in mote?e podnevi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa avtoceste...?e se nasproti peljem in nisem v osebnem avtu?

Sem dosti na cesti in so moderni avti pono?i bolj mote?i kot stare kante na kolesih.

Tudi dnevne led lu?i so ble??e?e in mote?e podnevi.

Vsekakor je vse bolj?e iz varnosti,ker si bolje viden in bolj?e vidi?,druga so pomankljivosti ki so pa odvisne od ve? stvari kot so nepravilne nastavitve in raze predelave pa ?e kaj. Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se vedno je veliko bolje, kot precej razsirjeni ?xenon kiti? ;) In na cesti ne opazim, da bi me nasproti vozeci z LED lucmi kaj bolj slepili kot tisti s standardnimi ali xenon lucmi...

Xenon kitov, ki slepijo, je na cesti vse manj. Nadome??ajo jih led lu?i ki slepijo, pa imajo certifkat.

 

Edit:

Niso dobre tiste lu?i ki spravijo iz sebe veliko lumnov, pa? pa tiste ki imajo cut off line tako kot se zagre. Lu?i ki sipljejo svetlobo v tri krasne niso mote?e samo za preostale prisotne, sipanje svetlobe povzro?a slab?o vidljivost tudi uporabniku takih lu?i.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Xenon kitov, ki slepijo, je na cesti vse manj. Nadome??ajo jih led lu?i ki slepijo, pa imajo certifkat.

 

Edit:

Niso dobre tiste lu?i ki spravijo iz sebe veliko lumnov, pa? pa tiste ki imajo cut off line tako kot se zagre. Lu?i ki sipljejo svetlobo v tri krasne niso mote?e samo za preostale prisotne, sipanje svetlobe povzro?a slab?o vidljivost tudi uporabniku takih lu?i.

Pa ?e kaj? Francoske rumene so zakon. Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.