Skoči na vsebino

Konec Mazde6?


phoinix

Priporočeno sporočilo

V90 se tudi ni ognil plasti?nim obrobam (ampak za ta avto to ni novost)


pa klima je tud digitalna :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz stalno/dnevno vozim na tempomat. Nastavim na 95km/h in 10 km ne tikam. Zato je bil pogoj pri naslednjem avtu aktivni tempomat.

 

Pa drugi se mi smejijo, da upirablam na regionalki tepm. Kaj sem kej ?uden?! Pa malo mi manjka do 40.

Jaz ga vedno in povsod. Je pa radarski tempomat zelo strikten; ko ti dr?i minimalno razdaljo je v SLO dovolj, da ti vsi ska?ejo vmes, tebi pa tempomat zavira... in ostane? zadaj. Z gasom ga tu lahko ?povozi??, ampak potem je skoraj bolje ?e na sam vozi?...

Tale debata o ukinjanju srednjega razreda karavanov pri Mazdi je v stilu "fake news", ki se kar raz?irijo brez zanesljivih virov in dejstev o tem, kaj je res.

?e je prodajalec v BTC fake news, ko sem ga vpra?al za naro?ilo... potem ne vem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi prodajalci bolj kot ne ugibajo o vsem tem. Verjemite, da nimajo oz. imajo malo ve? informacij o vseh stvareh kot mi.

Ve?inoma dobijo info. tik pred zdajci, ko je stvar res potrjena.

Drugo so samo ?pekulacije in prodajanje fake news naprej.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sorry za off-znamko, ampak je podobno, sem v petek ?el vpra?ati kako ka?e z alhambro, in prodajalec ki me ne nateguje, je rekel, nimamo popolnoma nobene informacije, to ponavadi pomeni da je tudi ne bo...torej konec razvoja.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer gre za rumeni Autobild, a vseeno: https://www.autobild.de/bilder/bildergalerie-mazda6-2019--12739987.html#bild1

 

Sicer mo?no dvomim, da bo V6, morda v USA, pri nas ne. Saj ?e 2.5 turbo ne uspejo spraviti v Evropo.

V6 bi bil zakon. To bi bil ?ele pravi benzinar, ki bi ga ?e jaz imel rad. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si zadost velik ljubitelj Mazde se vse da in si da? naredit M6 po svojih ?eljah.

Tale si je omislil M6 V8.

https://youtu.be/vnycx4YqmqE

https://www.carsguide.com.au/oversteer/the-rear-drive-v8-powered-mazda-6-bogans-would-love-74280

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Video je bil dolgo na Youtube, sedaj pa je kon?no znana tudi celotna zgodba. Edino prav, da se je odlo?il za RWD, saj je bojda ?e serijski 2.5 T na mokrem v prvih dveh prestavah nevozen, ima namre? ?e ve? navora kot dizel.

 

Upam, da so video videli tudi mazdini in?enirji ter da bo prihodnja 6 imela motorizacijo na vi?jem nivoju, ne pa sedanja ?alost 145 - 190 konjev. Kot zgleda naj si ogledajo kio stinger (RWD + spodobno mo?ni motorji), ?e ?e ne ravno V8. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sorry za off-znamko, ampak je podobno, sem v petek ?el vpra?ati kako ka?e z alhambro, in prodajalec ki me ne nateguje, je rekel, nimamo popolnoma nobene informacije, to ponavadi pomeni da je tudi ne bo...torej konec razvoja.

 

Ze razmisljas o menjavi? :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ze razmisljas o menjavi? :)

spomladi bo za prera?unat zato me zanima kam gre pot avtobusa. francoz bo 100.000km, treba bo nove letne, nove zimske....skoraj 3 leta bo takrat mimo verjame? ali ne, no pa tudi iz garancije gre. Sedaj sigurno ne, bo pa takrat tudi kak leto star zame :), leasing pa?, obrne?.

Sem pa naredil test s pasjim boxom, Tarraco je ve?ji od francoza, res presene?en. no saj je dalj?i 15cm ob kraj?i medosni. placa je ogromno.

Pa da ne zaidem s temo....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O morda pa tudi jure presedla na SUV :ne vem:

nekako te tudiu trend sili v to....za enak denar dobiti nove zadeve v trendovskem avtu....cajta je ?e veliko. Pes ?e ni 2 leti star ?e raste....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nekako te tudiu trend sili v to....za enak denar dobiti nove zadeve v trendovskem avtu....cajta je ?e veliko. Pes ?e ni 2 leti star ?e raste....

Te pa ima? prevelikega pesa, ?e mora? avto stalno zaradi njega menjavati  :jupiii:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te pa ima? prevelikega pesa, ?e mora? avto stalno zaradi njega menjavati  :jupiii:

ne menjavam zaradi njega, merim pa :)

smo ?e ?li iz teme (naj se magar premakne), prav vsi novinarji ga dajejo v superlative (presene?eni).

 

https://www.youtube.com/watch?v=ng_FfD9CRBs&t=456s

 

od 01:30 glej - o prostoru in dizajnu. In navajen Seata je res velik preskok ko se notri vsede?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne menjavam zaradi njega, merim pa :)

smo ?e ?li iz teme (naj se magar premakne), prav vsi novinarji ga dajejo v superlative (presene?eni).

 

https://www.youtube.com/watch?v=ng_FfD9CRBs&t=456s

 

od 01:30 glej - o prostoru in dizajnu. In navajen Seata je res velik preskok ko se notri vsede?

Saj ?e primerja? z Kodiakom je res lepotec, ker tudi Tiguan mora biti vsaj R-Line, da se ga ne ustra?i? na cesti.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse sami grdi primerki avta oz. kupujejo jih ali tisti, ki so od vedno imeli precenjena ljudska vozila, ponavadi od golfa 3 naprej, ali pa tisti, ki jim je za obliko vseeno, pa bi radi bili "fensi" in moderni, ?eprav bodo vozili otroke z njim v vrtec z obveznim telefonom na u?esu in tudi tokrat so to taki, ki bi kupili ljudsko vozilo,pa ?eprav so jih ?e enkrat nategnili z dizel motorji.Jim ?e ni bilo dovolj. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, kaj ?e? re?t, da sem se zaj****, ker sem naro?il alambro?

Ma pomojem ne, ker Tarraco ni tako primeren za ve?jo dru?inico...

Ne absolutno ne. Vas je se 5 po vrhu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.