Skoči na vsebino

Te?ave mazda 6 2.2 skyactiv letnik 2015


Priporočeno sporočilo

Tako se je za?elo in to teden dni po opravljenem servisu IMG_20181225_111156.jpg

Cakaj malo o cem ti to sedaj?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedej ima 158000,olje je bilo menjano pri 150000 pred 5 mesci na poobla??enem servisu

 

Tole si napisal in potem 1 teden po opravljenem servisu?

 

Torej si vmes ga imel nase kakem servisu pod kozolcem ali je to slika izpred 5 meaecev?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok jaz sem se izgubil :)

Ocitno je tukaj zadaj veliko vec skritega

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedej ima 158000,olje je bilo menjano pri 150000 pred 5 mesci na poobla??enem servisu

Tole si napisal in potem 1 teden po opravljenem servisu?

Torej si vmes ga imel nase kakem servisu pod kozolcem ali je to slika izpred 5 meaecev?

. Avto je bil na original servisu, teden dni po tistem mi je ?el mikro jermen, pred tem mi je sistem javljal napako i elop sistema in so mi na servisu svetovali naj menjam akumulator ker je kao v slabem stanju in se bo zadeva uredila, kar seveda ni bilo res, sem ?el kontrolirat olje, ki je bilo menjano na servisu in je bilo pod min!? Tako da sem ?ist slu?ajno opazil utrgan jermen, kateri je bil ?ist napokan in tega niso opazili na servisu so pa rekli da se to ne mora utrgat samo od sebe?? Ko so stvar zamenjal so izgleda dolili tudi olje, ker sem jih vpra?al zakaj je pod min, izginile so tudi te?ave z i elopom, tako da ja raj?i vzamem servis pod kozolcem kot pa da me nekdo nat...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa glede na vae to in strgan jermen bi rekel da je tudi sestavljeno vse skupaj na hojladri. Da je jermen utrgalo je nekaj moralo zablokirati...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

. Avto je bil na original servisu, teden dni po tistem mi je ?el mikro jermen, pred tem mi je sistem javljal napako i elop sistema in so mi na servisu svetovali naj menjam akumulator ker je kao v slabem stanju in se bo zadeva uredila, kar seveda ni bilo res, sem ?el kontrolirat olje, ki je bilo menjano na servisu in je bilo pod min!? Tako da sem ?ist slu?ajno opazil utrgan jermen, kateri je bil ?ist napokan in tega niso opazili na servisu so pa rekli da se to ne mora utrgat samo od sebe?? Ko so stvar zamenjal so izgleda dolili tudi olje, ker sem jih vpra?al zakaj je pod min, izginile so tudi te?ave z i elopom, tako da ja raj?i vzamem servis pod kozolcem kot pa da me nekdo nat...

In zdaj si dobil racun....slike so potem od kje? In od kdaj??

Torej po servisu na uradnem?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa glede na vae to in strgan jermen bi rekel da je tudi sestavljeno vse skupaj na hojladri. Da je jermen utrgalo je nekaj moralo zablokirati...

ja verjetno ne vem, to bi moral mehanik vedet, po mojem je bil prvi in dotrajan, tako da bi moral biti preventivno zamenjan, namesto tega je majster izjavil da se to ne more samo od sebe utrgat, kot bi hotel povedat da sem si ga namerno sam utrgal in povzro?il stro?ke in ?kodo nvm

Kater servis je to?

avtocenter Leposa MS
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To smrdi po grozni ?lampariji, ?e je to poobla??eni serviser bi mu morali odvzeti licenco.

?e vedno ne vemo ali so slike iz poobla??enega ali kasneje izpod kozolca???? Ter nenazadnje kdaj ga je kupil

Jaz ?e vedno ne znam povezati pol razdrtega motorja z jermenom...................

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedno ne vemo ali so slike iz poobla??enega ali kasneje izpod kozolca???? Ter nenazadnje kdaj ga je kupil

Jaz ?e vedno ne znam povezati pol razdrtega motorja z jermenom...................

Glede na to, da je napisal za kateri servis gre, te?ko govorimo o poobla??enem Mazda servisu... Se pa strinjam, da je zgodba nenavadna in precej nejasna.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedno ne vemo ali so slike iz poobla??enega ali kasneje izpod kozolca???? Ter nenazadnje kdaj ga je kupil

Jaz ?e vedno ne znam povezati pol razdrtega motorja z jermenom...................

Avto je bil kupljen lani Novembra pri kmag Maribor uvo?en iz Danske. Jermen je bil slikan lani decembra teden dni po opravljenem servisu pri poobla??encu, du?ilna loputa in ?i??enje saj je bila druga napaka, ki se je pojavila pred dvema mesecema, katero smo sanirali pri va?kem mehaniku-majster im sp. da ne bo pomote. Sedaj smo morali ?e tretji? klicat asistenco, ker spet pi?e da je motor v okvari, bomo videli jutri kaj je tokrat....
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto je bil kupljen lani Novembra pri kmag Maribor uvo?en iz Danske. Jermen je bil slikan lani decembra teden dni po opravljenem servisu pri poobla??encu, du?ilna loputa in ?i??enje saj je bila druga napaka, ki se je pojavila pred dvema mesecema, katero smo sanirali pri va?kem mehaniku-majster im sp. da ne bo pomote. Sedaj smo morali ?e tretji? klicat asistenco, ker spet pi?e da je motor v okvari, bomo videli jutri kaj je tokrat....

Potem sem pravilno ugibal  :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da je napisal za kateri servis gre, te?ko govorimo o poobla??enem Mazda servisu... Se pa strinjam, da je zgodba nenavadna in precej nejasna.

avtocenter Leposa je poobla??en za popravila vozil mazda, volvo in kia, prej so prodajali mazde sedaj pa kio
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

avtocenter Leposa je poobla??en za popravila vozil mazda, volvo in kia, prej so prodajali mazde sedaj pa kio

OK, ima? prav. Tak?en avto bi jaz najraje vrnil nazaj prodajalcu, ki ga je uvozil in verjetno prodal kot popolnoma korekten avto (je pa la?je re?i kot storiti). 

Je pa verjetno tudi korektno, da pri tak?nih objavah razlo?imo celotno zgodovino avtomobila, da ne me?emo po nepotrebnem slabe lu?i na znamko Mazda (ki v tem primeru po mojem mnenju ni ni? kriva).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK, ima? prav. Tak?en avto bi jaz najraje vrnil nazaj prodajalcu, ki ga je uvozil in verjetno prodal kot popolnoma korekten avto (je pa la?je re?i kot storiti). 

Je pa verjetno tudi korektno, da pri tak?nih objavah razlo?imo celotno zgodovino avtomobila, da ne me?emo po nepotrebnem slabe lu?i na znamko Mazda (ki v tem primeru po mojem mnenju ni ni? kriva).

zgodovina je bila preverjena, avto je imel narejene vse predpisane servise,zaradi domnevne kvalitete smo se tudi odlo?ili za nakup mazde, moram re?i da je avto zelo lep kakor zunaj tako znotraj, mo?an motor..., samo toliko te?av nisem imel niti z Volkswagnom, kakor tudi ne z renojem
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.