Skoči na vsebino

Ne potegne kot bi moral


Priporočeno sporočilo

Nevem kaj tocno bi lohka blo, potegne zelo z zamikomikom. Rabi ene 3-5sekund ucasih pa ne do 2500rpm, ko ni popolnoma segret, pol ko ga mal bol prtisnes se zadeva precej omili. Ti podatki so ob polnem plinu. 2k-3k rpm. Tlak na comon rail je ok?03eed838660f0e378a59fa4f4a8a7319.jpg

 

Poslano z mojega LM-G710 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dpf potem ni druge, upas lahko da je samo lambda. Sprozi sam doma regeneracijo rocno, ampak pri teh km to ni cudez

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni samo to, treba se preprogramirat. 250? tunerc NM ce si z unih koncev ali Pelko Medvode (ne vem ceno)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ze sam ce je ok ravna cev za turbino pr nas mi en nardi za 220?. On je reku d nej katalizator not pustim.

 

 

Poslano z mojega LM-G710 z uporabo Tapatalk

o ?em ti to? A ti ve? kje je DPF?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kat in dpf sta v istem loncu na podnu.

 

Poslano z mojega LM-G710 z uporabo Tapatalk

100% ne bo? p?el ?ez tehni?nega, druga?e se to dela, odpre in zapre da se to 'ne vidi' ?e bo? dal pa tam pipco......pa ?e enkrat ne gre se samo za HW, bistven je SW

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko pri njemu stane dpf off? Pa se lohka da. Komplet s kat stran? Najlazje je sam ravno cev potegnt.

 

Poslano z mojega LM-G710 z uporabo Tapatalk

V spominu imam med 250 in 300?, ?e se ne motim. Da ga fizi?no odstsrani in re-programira, da ne bo te?av.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ga poklical pa je rekel da naj najprej dam prisilno regeneracijo 2x ce ne bo ok se pa lahko pa pri njemu oglasim. Tko da sm sprozu prisilno regeneracijo. A lohka potem naredim se ene 100km z avtom. Potem bom pa olje pa filter menjal?

Poslano z mojega LM-G710 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nevem kaj tocno bi lohka blo, potegne zelo z zamikomikom. Rabi ene 3-5sekund ucasih pa ne do 2500rpm, ko ni popolnoma segret, pol ko ga mal bol prtisnes se zadeva precej omili. Ti podatki so ob polnem plinu. 2k-3k rpm. Tlak na comon rail je ok?03eed838660f0e378a59fa4f4a8a7319.jpg

 

Poslano z mojega LM-G710 z uporabo Tapatalk

Katera aplikacija je to? Sam imam trenutno Torque, pa mi ne deluje dobro (lahko pa da nimam ustreznega OBD-ja).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Forscan lite 5? je aplikacija z demo se pa ce je adapter ok. Jz sm za telefon adapter kupu iz usb C na usb navaden, tko d mam prek kabla na telefon povezan deluje super. Drgac ce je za kj vec pugledat pa raj prek kompa pugledam.

 

Poslano z mojega LM-G710 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Forscan lite 5? je aplikacija z demo se pa ce je adapter ok. Jz sm za telefon adapter kupu iz usb C na usb navaden, tko d mam prek kabla na telefon povezan deluje super. Drgac ce je za kj vec pugledat pa raj prek kompa pugledam.

 

Poslano z mojega LM-G710 z uporabo Tapatalk

OK, hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 regeneracije so koncane bomo vidl na kok km mi bo zdj regeneracijo delov. Motor ima spet globok gas ob pospesevanju. Podloske za injektorje imam tud narocene. A cedilo v karterju se da s kako kamero pugledat?

 

Poslano z mojega LM-G710 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na kilometre avta, bi znal biti DPF pri koncu, ?e je ?e prvi.

Pred kolk km ti je naredil zadnjo regeneracijo? Na kolk % je zabasan DPF??

Preveri PIDe s forscanom.

Drga? pa lahko zajebava tudi senzor pritiska, to lahko preveri? kolk ti ka?e, PID je DPF_DP.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Olje Mazda Dexelia Ultra DPF 5W30 je ok?

Poslano z mojega LM-G710 z uporabo Tapatalk

Niti ni... je veliko bolj?ih olj na trgu. Recimo eno od teh je Mobil. Je eno izmed olj, pri katerem se ne uporablja recikliranih olj.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.