Skoči na vsebino

lu?i in ?miguci


Priporočeno sporočilo

Sem pred ?asom spra?eval na servisu in dobil ob?utek, da svetovalec ni bil ravno prepri?an v pravilnost odgovora, mojstra pa ni bilo blizu, da bi ga pocukal za rokav.

 

Skratka, Mazda 6, 2016 letnik:

- Ima samodejno vi?insko nastavljive prednje LED lu?i, vendar se mi zdi, da je privzeta nastavitev nekoliko nizka. Je mo?no privzeto vi?ino lu?i prilagoditi/dvigniti?

 

- Dnevne lu?i. Pri nekaterih EU znamkah (Reno, ?koda) opa?am, da imajo novej?i modeli vedno pri?gane sprednje (dnevne) in zadnje lu?i. Je mo?no to urediti tudi na Mazdi - avtomatsko pri?gane zadnje lu?i skupaj z sprednjimi dnevnimi lu?mi (brez, da ro?no prestavim osvetlitev na "pozicijske" lu?i in s tem pri?gem zadnje lu?i in zatemnim sprednje dnevne lu?i)? Predvidevam, da je potrebna samo programska sprememba?

 

- 3x utripanje ?miguca ko "tapne?" ro?ico ?miguca. Je mo?no to samodejno utripanje pove?ati (npr 5x)? Sem se zelo navadil uporabljat to zadevco in je rahlo nadle?no pri ve? rondojih, ko ?miguc opravi 3x utrip, pa ?e nisi na izvozu (100m za izvozom pa policaj z liziko in "informacijo", da ne uporablja? smernikov...).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. Z vijakom

2. Se ne da

3. 3x utrip je bolj za avtocesto na rondojih se iporablja smernik - tako da rocko vkljucis :). Se pa ne da na 5x

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi mene zanima nekaj v zvezi z lu?mi. Ali bi pisale na mojo 2003 ?estico tiste novej?e, sklepam da od facelift, ki imajo znotraj ?rno obarvano plastiko?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avtorju teme: katero stopnjo opreme ima?? Jaz sem na svoji attraction z LED opa?al, da ob preklopu na dolg snop diode za kratke svetijo enako, o?itno pa se dodatno pri?ge ?e nekaj diod za dolg snop. Ta snop seveda sveti dlje, a opazno ?ibkeje. Na cesti??u se je zelo o?itno videla razlika do kod se?e kratek snop, od neke to?ke naprej je bil dolg snop, svetloba pa recimo vsaj 1/3 ?ibkej?a.

 

Glede opreme spra?ujem zato, ker ima revolution oz. izvedenke za nem?ki trg, ki temeljijo na sports line opremi (na? revolution) adaptiven LED, tam morda tega problema ni, saj je tudi skupno ?tevilo diod ve?je.

 

Alex: si ti morda testiral oz. zaznal to, kar sem pisal zgoraj, tvoja verjetno ima adaptiven LED?

 

Pri 3. gen 2013 letniku s xenon to ni bilo zaznavno, so pa seveda xenon kratke svetile malce ?ibkeje, zato pa se je ob preklopu na dolge naredil dan, snop pa je bil enakomeren, saj se je le?a samo obrnila. Drug princip delovanja torej...

 

Se opravi?ujem za malce off-topica.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, moja ima adaptive light. Nisem opazil, da bi ob vklopljenih dolgih bila linija kratkih lu?i kaj opazna. Nisem pa siguren.Ob dolgih se sicer naredi dan. Opazil pa sem to, da se snop kratkih pri hitrosti nad 90 km/uro malenkost dvigne in vidi? dlje, kar je dobro. Moram pa res ?e enkrat preveriti, kako je ob vklopu dolgih lu?i.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi mene zanima nekaj v zvezi z lu?mi. Ali bi pisale na mojo 2003 ?estico tiste novej?e, sklepam da od facelift, ki imajo znotraj ?rno obarvano plastiko?

Ja

 

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.