Skoči na vsebino

Mazda5 menjava diskov


Priporočeno sporočilo

Ja res zanimiv primer...zaviral sem normalno..enkrat na polno ..nujno...na mazda servisu so naredili kot treba...so rekli..zdaj ?e malo testiram..vidimo kako boooo...?e ne zamenjava...diski -plo??ice..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...res je..po?akam do jutri ?e bo ?lo pod GARANCIJO..javi kolega ...?e ne pa v nabavo novih zavornih disk.+ plo??ice

ATE..sigurno .lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem mel prej EBC na M3 in ?e prej na Hondi pa so top!

Standardni EBC program Ultimax je isti rang kot ATE, s tem da ima EBC ?portni program ki je ?e bolj?i, plo??ice RedStuff, YellowStuff, ?portni diski dvodelni diski..... dost vozijo tudi na bolj hudih avtih ala Evo in Impreza STI.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem mel prej EBC na M3 in ?e prej na Hondi pa so top!

Standardni EBC program Ultimax je isti rang kot ATE, s tem da ima EBC ?portni program ki je ?e bolj?i, plo??ice RedStuff, YellowStuff, ?portni diski dvodelni diski..... dost vozijo tudi na bolj hudih avtih ala Evo in Impreza STI.

Jaz sem jih imel tudi na p306 gti. Pozneje sem pre?altal na ferodo 2500.Tudi vrhunske ?portne plo??ice. Je pa res, da takoj prvi?, ko so ?e hladne malo slab?e primejo. Ko se segrejejo so top. Je pa tudi res, da mora? imeti gor primerne diske za te plo??ice. Original bi po moje zvilo po 250 kilometrih in prvem de?ju.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neverjetno, da tega ne uredijo. OEM roba je o?itno ?e vedno sranje, sam ne poznam nobene druge znamke, ki bi imela toliko te?av z zavorami. Morda bo pri novi 3 kaj bolje, tam so plo??ice ATE, upam da so tudi diski.

Kaj na 3kah so tudi problemi z zavorami? Pri koliko kilometrih pa? In z katerimi zamenjat? Ate? Imam namre? 18 letnik. Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.