Skoči na vsebino

Mazda 6 III USB problem


Priporočeno sporočilo

Ne bo dr?alo, identi?n problem je kot pri USB. Najprej ti bo iz iJajca prebiralo vse komade, ?e jih ma? not 1500 (nepomembno ali je to iPod ali iPhone al karkol da? na usb kabl), ra?unaj na vsaki? 1 minuto ti?ine (ko v?itava) in vsaki? (!) ti bo igral prvi komad.

 

Tudi na tujih forumih s e?e usajajo, tip je vsaki?, ko je pri?gal M6 III ?akal 10 minut, da mu je v?italo iz iPoda 160 vse komade, in vsaki? je moral najprej izbrat playlisto znova, ?e ne mu je igralo prvi komad. To ti govorim, da je problem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bo dr?alo, identi?n problem je kot pri USB. Najprej ti bo iz iJajca prebiralo vse komade, ?e jih ma? not 1500 (nepomembno ali je to iPod ali iPhone al karkol da? na usb kabl), ra?unaj na vsaki? 1 minuto ti?ine (ko v?itava) in vsaki? (!) ti bo igral prvi komad.

 

Tudi na tujih forumih s e?e usajajo, tip je vsaki?, ko je pri?gal M6 III ?akal 10 minut, da mu je v?italo iz iPoda 160 vse komade, in vsaki? je moral najprej izbrat playlisto znova, ?e ne mu je igralo prvi komad. To ti govorim, da je problem.

 

Priznam da nisem probal nove 6ke, a v mislih sem imel AUX iphone kabel kot ga imam sedaj (ne gre preko USBja ampak direktno na AUX)

To prednalaganje komadov pa naj bi bilo zato ker bi druga?e procesor sedel ob uporabi navigacije - torej da je predvajanje ?isto in brez problemov....

 

jajca skratka

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno je, da je ?lamparija softwerska in jo je torej mogo?e odpraviti. Treba je samo zagnati dovolj velik vik in krik.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem opazil ?e eno ?lamparijo. Predvajalnik si zapomni za vsak vir (USB, CD, ...) posebej nivo glasnosti. Tako smo v avtu precej na glas poslu?ali iz USB-ja in nato ?e iz CD-ja ter nato jakost zmanj?ali. Vmes so ostali potniki zaspali, jaz pa sem si spet preklopil na USB in vrgel pokonci vse spe?e potnike, saj je bila jakost predvajanja iz USB-ja taka, kot pred preklopom na CD!

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ko se enkrat tako na?ajba?, si potem naslednji? pozoren. Mi je pa ?udno, da so v avto vgradili precej enih naprednih in dodelanih zadev, na predvajalnik pa kakor da so pozabili.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e niste ugotovil da so MP3 komadi ?udo tehnike, da tega se ne da kar tako predvajat. :hudicek::hudicek::hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ko se enkrat tako na?ajba?, si potem naslednji? pozoren. Mi je pa ?udno, da so v avto vgradili precej enih naprednih in dodelanih zadev, na predvajalnik pa kakor da so pozabili.

 

Naprednih? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naprednih? :)

 

Sedaj je ?isto na nivoju kak?nega VW-ja (kar se ti?e opreme in tudi cene). Ko sem pred osmimi leti kupil prvo, je bila oprema zelo skromna, cenovno pa je bila v rangu enako opremljenega Golfa, ?eprav je bilo pri Golfu mogo?e dobiti ve? opreme. Pri Mazdi takrat npr. ni bilo mogo?e dobiti MP3 predvajalnika, senzorja za brisalce, klju?a in dalinca v enem kosu, ... Zadnji model pa je tako po ceni, kakor tudi po mo?nostih opreme primerljiv s Passatom.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi meni ni dalo miru in sem malce brskal po spletu, ter se igral v avtu, ter pri?el do zanimivih odkritij

bom kar prilepil slikici iz mojega avta

Objavljena slika

Objavljena slika

pod USB sploh ni nobenga softwera

 

Potem pa sem se ?e malo igral s klu?em in predvajanjem skladb.

Avta nisem pri?gal le pritisnil start stikalo toliko, da se je pri?gal radio oz. dodal kontakt (zasvetile so lu?ke na armaturki).

1. grem na USB menu in izberem razvrstitev skladb po avtorju

2. izberem poljubno pesem iz sredine seznama in play

3a. preklopim na radio in nazaj predvaja se naprej kjer se je pred preklopom ustavilo

3b. izklopim radio s tipko na radiu, vklopim nazaj in spet se nadaljuje kjer se je prej kon?alo

4a in 4b. enako naredim ob pri?ganem kontaktu kot pri verziji 3 in za?uda je vedno igralo naprej kjer se je kon?alo - na sredini poslu?ane skladbe

 

Sicer je ta izklop trajal nekje 10/15sekund in je verjetno premalo, da bi se spraznilo napajanje za uporabo USBja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, lahk se mal poglobimo v samodejno ro?no zavoro, aktivni tempomat, ipd... :)

 

Ne razumem, kaj si hotel s tem povedati?

 

@niko: kako pride? do dodatnih informacij, ki si jih prilepil?

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, lahk se mal poglobimo v samodejno ro?no zavoro, aktivni tempomat, ipd... :)

 

 

Kaj pa manjka aktivnemu tempomatu? >>

 

Pa Hill launch assistant ima tudi >>

... ali kaj naj bi razumeli pod "samodejno rocno zavoro"?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker sem sam glede avtov ostal nekje v 80tih ali zacetek 90tih, ko berem stvari kot "aktivni tempomat ni tko dobr", "usb predvajalnik ne dela kot mora", "hill holder" itd, se mi ful smeje pa si mislim wtf, kaj se je zgodilo s stvarmi kot so odzivnost avta, zvok motorja, polozaj za volanom...

 

pa se mi zdite, da vi vozniki, ki dajete ful na te neumne gadgete, niste cist normalni in ste ratali totalni lenuhi in nepozorni vozniki...sploh pa ce se te bedarije uporabljajo na pot do sluzbe, ki je like 30km v eno smer

 

ce hoces, da avto pelje namest tebe verjetno pride abonma s taksijem do take mizerne razdalje ceneje kot pa 30.000 eur gadget, kermu usb ne dela prav...

 

verjetno se noben ne bo strinjal z mano sam kaj me briga...meni je pomembno, da jaz kontroliram avto ne pa obratno...in takih je danes zelo malo oz. 0

 

:cheers:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker sem sam glede avtov ostal nekje v 80tih ali zacetek 90tih, ko berem stvari kot "aktivni tempomat ni tko dobr", "usb predvajalnik ne dela kot mora", "hill holder" itd, se mi ful smeje pa si mislim wtf, kaj se je zgodilo s stvarmi kot so odzivnost avta, zvok motorja, polozaj za volanom...

 

pa se mi zdite, da vi vozniki, ki dajete ful na te neumne gadgete, niste cist normalni in ste ratali totalni lenuhi in nepozorni vozniki...sploh pa ce se te bedarije uporabljajo na pot do sluzbe, ki je like 30km v eno smer

 

ce hoces, da avto pelje namest tebe verjetno pride abonma s taksijem do take mizerne razdalje ceneje kot pa 30.000 eur gadget, kermu usb ne dela prav...

 

verjetno se noben ne bo strinjal z mano sam kaj me briga...meni je pomembno, da jaz kontroliram avto ne pa obratno...in takih je danes zelo malo oz. 0

 

:cheers:

 

?e bi sedela bejba v ?trumpantlih poleg bi ?e kako rabil radarski tempomat :rozico:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem pa sem se ?e malo igral s klu?em in predvajanjem skladb.

Avta nisem pri?gal le pritisnil start stikalo toliko, da se je pri?gal radio oz. dodal kontakt (zasvetile so lu?ke na armaturki).

1. grem na USB menu in izberem razvrstitev skladb po avtorju

2. izberem poljubno pesem iz sredine seznama in play

3a. preklopim na radio in nazaj predvaja se naprej kjer se je pred preklopom ustavilo

3b. izklopim radio s tipko na radiu, vklopim nazaj in spet se nadaljuje kjer se je prej kon?alo

4a in 4b. enako naredim ob pri?ganem kontaktu kot pri verziji 3 in za?uda je vedno igralo naprej kjer se je kon?alo - na sredini poslu?ane skladbe

 

Sicer je ta izklop trajal nekje 10/15sekund in je verjetno premalo, da bi se spraznilo napajanje za uporabo USBja.

 

Do tu je ?e zelo prav, ampak no?emo izbirat muzke po avtorju, ?e posebej, ker ima zelo mali del MP3-jev ID3 tage urejene. Ko si ti nalo?i? na 16 GB klju? doma muzko si bo? dal verjetno ene 20 - 30 kompilacij, ki ma? urejene po folderjih in tako tud ho?emo da igra. Probaj dat not kaj ve? folderjev, pa vmes zaklen avto, ko da gre? v trgovino in pridi nazaj, pa bo? videl.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, lahk se mal poglobimo v samodejno ro?no zavoro, aktivni tempomat, ipd... :)

 

Elektri?na ro?na je taka bedarija, da je ni ve?je. Imam na slu?benem avtu in to je cel kup enega razmi?ljanja, kaj mora? pritisniti v kak?nem vrstnem redu, da jo sprosti? pol mam pa take scene, da ho?em startat (bi morala samodejno spustit) pa ne spusti in zgledam k debil k ne znam avta vozit. Hvala bogu, da vsaj tukaj niso popustili bebastemu trendu. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri AT menjalniku pozicija P zadr?i avto v kar konkretnem klancu. Sem imel ?ez praznike kar nekaj takih primerov. Ko pa prestavi? v D pa vse ostalo naredi avtomatika. Sploh ne vem, ?e sem ro?no na novem avtu ?e kdaj uporabil.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri AT menjalniku pozicija P zadr?i avto v kar konkretnem klancu. Sem imel ?ez praznike kar nekaj takih primerov. Ko pa prestavi? v D pa vse ostalo naredi avtomatika. Sploh ne vem, ?e sem ro?no na novem avtu ?e kdaj uporabil.

 

Hill holder je ze v moji in rocna odpade na najhujsih klancih (speljevanje) ni slaba zadeva ker hrani sklopko.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.