Skoči na vsebino

Parrot Mazda 5 2008


maxmazda

Priporočeno sporočilo

A nimas ze vgranega prostorcnega kompleta serijsko? Drugace so Parrotove zadeve bile svoj cas odlicna alternativa... je pa tega ze vsaj ene 15 let, ko sem to imel vgrajeno ;)

 

http://www.mobile.si/eqp/parrot-ck3200-ls-color.html

 

http://www.mobile.si/eqp/parrot-ck3100-3300.html

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni. Rad bi si vgradil parrot prostoro?no telefoniranje Parrot... Zanima me, ?e kdo ima in, ?e je zadovoljen? Lep pozdrav Max

Imel in ?e imam nekaj razli?nih Parrot naprav. Najbolje se je obnesla klasi?na CK 3100 izvedba.

 

?e te pa zanima ?e kaj ve? pa kar vpra?aj sem jih ?e kar nekaj zmonitiral.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmh, a to ?e kdo montira?

Avti ?e vsaj 10let imajo tovarni?ka prostoro?na telefoniranja.

No ja, ravno sem nabavil Mazdo 6 letnik 2010 in nima prostoro?nega telefoniranja...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, ravno sem nabavil Mazdo 6 letnik 2010 in nima prostoro?nega telefoniranja...

Hmh, sem mislil da je to standard, jst mam 2008letnik in ima prostoro?no telefoniranje.

Pravtako je imel prej?nji Accord letnik 2008.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmh, sem mislil da je to standard, jst mam 2008letnik in ima prostoro?no telefoniranje.

Pravtako je imel prej?nji Accord letnik 2008.

Verjetno je bilo to takrat odvisno od paketa opreme... Kot vidim ima? ti GT opremo, jaz pa imam TE

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi TE so vse imele prostorocno. Jo imamo doma :). Je avto slucajno uvozen, ker jest sem tudi mislil, da je to standardna oprema. Je ze res, da obstaja se bolj oskubljena verzija k nima meglenk, obvolanskih kontrol, ampak sem pomoje samo enkrat videl tako verzijo pa se to s tujo registersko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi TE so vse imele prostorocno. Jo imamo doma :). Je avto slucajno uvozen, ker jest sem tudi mislil, da je to standardna oprema. Je ze res, da obstaja se bolj oskubljena verzija k nima meglenk, obvolanskih kontrol, ampak sem pomoje samo enkrat videl tako verzijo pa se to s tujo registersko.

Kolikor sem gledal je bil avto kupljen pri Avto ?erbinek, tako da ni bil uvo?en. Je pa 114 kW model, ?e to karkoli vpliva...

Mogo?e celo ni TE model, v prometni pi?e samo karavan 2.0 i...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ?e menja? komplet avtoradio?  Za manj kot 200?, dobi? ?e zelo soliden avtoradio z USB, bluetoothom...

Npr kaj takega https://www.orangeaudio.si/avtoradio-pioneer-mvh-g210bt

Samo za ta radio mora menjat ?e ohi?je;

https://www.ebay.com/itm/Mazda-5-2006-2011-2-DIN-Radioblende-Fach-ISO-Radio-Adapter-Antennen-Stecker/390762563021?hash=item5afb4385cd:g:2C8AAOSwyWZZW6DV + vmesnik za obvolanske kontrole ki pride pri nas mislim da nekaj ?ez 70? +monta?a ?e nisi sam ve?? tak da potem ni ve? tako poceni. Ko sem jaz pred dobrim letom in pol spra?eval okrog za Mazdo 5 2010 letnik je vse skupaj pri nas naneslo nekaj ?ez 600?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.