Skoči na vsebino

Mazda 3 2007 volan in kartica za keyless


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni mazdasi in mazdasice

Dve vprasanji imam

1. Na volanu imam ze precej zguljeno usnje, se posebej na levi strani na sredini kjer vecinoma drzim roko med voznjo, zato me zanima kaj bi bla najboljsa opcija:

A. Zamenjat usnje na volanu ( ce kdo ve kje to delajo, kolko stane priblizno, kolko casa se caka na menjavo usnja)

Ker zdej poleti pa ko mam roke dosti potne volan obarva kozo kr hudo, trenutno imam prevleko gor ampak mi ni to to ni tistega pravega obcutka, vsaj meni osebno ne.

Zazeljeno bi blo ce bi kdo poznal ali vedu kdo se s tem ukvarja na obali.

B. Pogledat po kakem avtoodpadu ce se najde isti volan za mojo mazdo

C. Je mozno da bi nabavil aftermarket volan pa gor na njega nastimal cel sredinski del volana, z vsemi gumbi in trobnjaco.

Razmisljam nekaj v smislu tega

https://www.matsport.si/dodatna-oprema/notranjost/volanski-obroci/i_40418_volanski-obroc-momo-quark-350mm-black-red

Razen ce kdo pozna kako boljso opcijo pa po moznost da je volan z ravnim dnom.

 

2. Za vstop v avto imam kartico, avto se pa vziga na keyless, torej kartica sluzi samo temu da odklenem in zaklenem avto, sem pa opazil da mi kartica trokira dosti, pa tudi sama kartica je v slabem stanju ze, original in rezervna, torej obe kartice sta ze precej slabe, plus zadnje case opazam da se mi lucka za kljuc na stevcih ne ugasa ampak je vedno prizgana in obarvana v rdeco.

Zdej kaj mi predlagate glede tega in cenovno bolj ugodno zadevo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede volana laho da? preoble?t, cene preobla?enja so cca. 100? plus minus. Si pa lahko po ?elji zbere? usnje in ?ive.

Rabljen volan dobi? za cca. 50?,?e dobi? dobro ohranjenega je to najcenej?a re?itev.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.