Skoči na vsebino

12 V vti?nice ne delajo


Priporočeno sporočilo

Danes sem hotel priklopiti 12V hladilnik zadaj v prtlja?niku, a ni delal. Tudi v ostalih vti?nicah po avtu ni deloval. Za se prepri?at, ?e hladilnik sploh deluje, sem ga priklopil ?e v staro 6-ko.Tam dela, se pravi, da je problem najbr? v kaki varovalki. A ima kdo pojma, kje bi bila v 6-ki,FL varovalka za vti?nice?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da probavas s kontaktom, ker ce se prav spomnim, vticnice niso stalno pod napetostjo... vsaj tiste v kabini so take...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap 9 bo prava, vsaj pri prvi in drugi generaciji je tako. Se mi pa zdi, da pise CIGAR ( pri tretji generaciji ocitno drugace). Na hrbtni strani plasticnega pokrova imas diagram. Bi pa morala biti klasicna 15A.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Thx.Bom preveril. Sem pa nekaj bral en enak primer na forumu in je ugotovil, da potrebuje globlji vti?, ker naj ne bi bil standarden. Ali je to mo?no?

Upam, da probavas s kontaktom, ker ce se prav spomnim, vticnice niso stalno pod napetostjo... vsaj tiste v kabini so take...

Ja, to vem.:)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, danes sem kon?no imel malo ?asa in sem zmeril napetost v vti?nicah... 13,5V.Wtf?

In ja, je res bolj globoka vti?nica kot na stari 6-ki. Sem Zamenjal vtika? in glej ga zlomka- deluje.:)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.