Skoči na vsebino

Kupiti rabljeno Mazdo 6 karavan do 22k??


LukaL

Priporočeno sporočilo

Alex katera barva pa ni za penzioniste ??.aja Soul Red sigurno

Rde?a.... bela, ?rna

10 points. :)

 

Meni so temno sive 17 col novega dizajna super, ampak na alex red res ne pa?ejo, dr?i. :P

Na splo?no mazdine feltne niso glih nek pojem dizajna in lepote. ?e najlep?e so te, ki jih imano ve?ina tu gor. Te ta zadnje so pa kr neki.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, zadeva mi je malo bolj jasna...moram pa tudi povedati, da mi je kristalno jasno, da bo (?e bo) kaj crknilo zadeva dra?ja....pa? osebno sem mnenja, da Mazda 6 je pa? avto vi?jega razreda in da za to pa? pla?a? dolo?eno ceno (za razliko od sedanjega vozila).

Zadeve se bom verjetno lotil kar natan?no, malce spremjal trg v SLO in v DE, potem pa v akcijo...;)

 

Hvala za nasvete, ?e pa se kdo ?e ?esa spomni, pa kar na dan z besedo 

 

lp Luka

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz si ?e 14 dni lastim 6tico, uvo?eno iz Italije. 2.2D CD175 AVT. 160k prevo?enih

Avto se pelje, da za sabo me?e asfalt iz ceste.

Glede servisov je pa tako.. niso pregre?no dragi..

Jaz sem pri AS Skorn?ek menjal akumulator, disk plo??ice ter naredil mali servis in kompleten pregled vozila. vse skupaj je naneslo na 645?. Je pa res, da je ?e samo akumulator 240?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@gregc88 ja, to so original mazda deli ... kot pi?e 323BA dobi? oboje, ne samo akumolator, ceneje, ?e kupi? aftermarket. Js sm tudi dal 380 za diske pa plo??ice + delo, ker sm hotu probat, ?e je mazda roba res to kar se pi?e, in ja na ?alost je, po 3k km se ?e za?enjajo la?ji tresljaji pri intenzivnem bremzanju. Pa ?e to, ?ele takrat so me nau?ili, da v mazdino elektronsko knjigico pi?ejo samo redne servise .... in ne ostalih del, kot je bla moja predstava in razlog zakaj to menjat na mazdinem servisu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Amazon, s tem da je bilo naknadno ?e dodatnih 50 EUR popusta zaradi malenkost po?enega ohi?ja, torej sem za aku dal 70 eur. ?ista sre?a. Bencinarke imajo 60 Ah in 680 zagonskega toka, dizel verjetno ve?, zato razlika v ceni?

Dizel ima tak " mo?ki" akomulator 95 ah in zato stane skoraj dvakrat ve?. Ta 60 ah je bolj za kake elektri?ne bicikle, zato tudi taka cena. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da original od mazde za dizla ni 95ah sploh. Sej bi nekje v knji?ici moralo pisat,.. ?e se pravilno spomnim je 80ah ali 85ah

Kako da ne, ?e se prodajajo kao original za skayactiv dizle?

Tudinprva gen. dizel je imela tako mo?en akomulator.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekje na forumu je bil neko? izrezek iz knji?ice za mo? akomulatora ne spomnim se ve?, mogo?e se tudi motim

 

 

Samo kao zanimivost prijatelj ima v ?kodi octaviji RS dizl 2015.. 65ah :D

bicikl... :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avstrijski autodoc najde za 150 dizla v M6 GJ celo to opcijo: https://www.auto-doc.at/bosch/1145189 Torej steroidna varianta s celo 110 Ah, cena pa je ?e vedno prijazna. Ne vem sicer ali taka dimenzija sploh pa?e v predviden prostor... 39 cm dol?ine namre?, vi?ina in ?irina sta standardni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avstrijski autodoc najde za 150 dizla v M6 GJ celo to opcijo: https://www.auto-doc.at/bosch/1145189 Torej steroidna varianta s celo 110 Ah, cena pa je ?e vedno prijazna. Ne vem sicer ali taka dimenzija sploh pa?e v predviden prostor... 39 cm dol?ine namre?, vi?ina in ?irina sta standardni.

To je pa res dobra cena, samo ?e gre not.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js mislim da ni, ker ?e bi bla EFB oz. AGM bi zihar pisal zram, drga? pa tlele od boscha:
https://aa-boschap-tw.resource.bosch.com/media/parts/service_parts__auto_parts/batteries/batterien_pop-up_s5efb_s6agm_en_800_640.jpg
 

 

In po brskanju direkt po bosch katalogu in z njihovo ean ?tevilko, sem pr?u na to, da je ta PowerFrame tehnologija, torej ni glih za start stop.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.