Skoči na vsebino

Gumijasti tepihi


J.J.

Priporočeno sporočilo

Zdravo vsem.

 

Je kdo ?e mogo?e na?el, kje bi lahko naro?il in kupil samo voznikov gumijasti tepih za Mazdo 5? Povsod majo samo komplete. Ali pa mogo?e kdo ve, kje zvulka nizirati to malo luknjico, ki mi je nastala?

 

Lp Janez

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oprosti, sej no?em bit nesramen, ampak a 30? za komplet ti je predrago? C'mon to ni nakup, ki ga dela? vsak mesec ampak 1x na kaj pa vem 5-7 let.

 

https://www.withcar.si/ponudba/gumi-tepihi/mazda/tepihi-za-mazda-5-2005-do-2009

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oprosti, sej no?em bit nesramen, ampak a 30? za komplet ti je predrago? C'mon to ni nakup, ki ga dela? vsak mesec ampak 1x na kaj pa vem 5-7 let.

 

https://www.withcar.si/ponudba/gumi-tepihi/mazda/tepihi-za-mazda-5-2005-do-2009

Sem jih kupil pri with carju in so mi drzali 2 leti, zdj se je na peti preluknjal. Ni tok zarad ?, bl se mi zdi butast stran metat ostale 3, k so se cist ok
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem jih kupil pri with carju in so mi drzali 2 leti, zdj se je na peti preluknjal. Ni tok zarad ?, bl se mi zdi butast stran metat ostale 3, k so se cist ok

Jaz isto razmisljam; ostali 4je so nedotaknjeni, voznikov se mi pa na peti preluknja. Na xsari imam ze 10to leto istega; neki no-name pa ?e prej je 1leto bil v lancii.

 

Zdaj bom delezen zgrazanja , ampak.... v prejsnjih avtih sem (ker znam biti ?krtica) dal namesto strganega voznikovega, na glavo obrnjenega sovoznikovega , ki je ravno lepo pasal in se ni premikal med voznjo...

 

Ne vidim razloga zakaj po nepotrebnem dati 30eur....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Namesto visokih petk obuj teniske in se ne bo poznalo na tepihih, hehehe.

Pri meni se pozna na sovoznikovi strani k ?ena s petkami sedi, na moji strani pa je ko nov, mam pa od Withcara tepihe.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.