Skoči na vsebino

pokanje v armaturi mazda 3 G120


Priporočeno sporočilo

pozdravljeni,

 

torej imam problem pri mazdi 3 G120 letnik 2015, prevo?enih 65000km, da se ob?asno pojavlja pokanje v levem delu armature. Sli?ati je kot neko pokanje plastike in je na trenutke tudi zelo mote?e. Pokanje se ne pojavlja vsak dan, ko pa se je to ve?inoma ko je vozilo ?e mrzlo. Zanima me ?e je ?e imel kdo podobno te?avo oziroma kdo ve kaj bi to lahko bilo?

 

Hvala za odgovore

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni isto poka, ?e posebi ?e malo bolj agresivno vozim

 

Ni pa ful mote?e, ?e je radio ni skoraj sli?at.

 

Mogo?e je malo tudi odvisno od te?e voznik/sovoznika in ?e se z nogo upira? v sredinsko konzolo. Moja opa?anja :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem ?el danes do servisa in smo se zapeljali en krog.. ampak seveda ravno takrat ?ude?no ni ni? pokalo pa ?e najve?ji naliv je bil da se je ?e te?je sli?alo... tako da ga enkrat ko bo lep?e vreme ?e enkrat peljem tja da se spet zapeljemo... so pa rekli da so imeli podbne te?ave pri mazdah cx-3 in je bila te?ava pri zra?niku tako da je mo?no da je tam problem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem s5 razdrl ta centralni del, malce podlagal, na slepo seveda, ampak nisem zadel. Zgleda pa da je res nekje okoli ekran?ka. Ma ko ma? zdrto, je vse solid, tudi guma je oblo?ena na teh sti?nih delih, tako da ne poka ni?. Ko pa pride skupaj oz , ko se paneli nataknejo na svoje mesto nazaj, pa nekje vsak kvatre po?i. Zdej pa ne vem, al je to plastika sama po sebi, ker se mi ne zdi, da bi se kjerkoli karkoli drgnilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, to je tut  varianta. Mene jezi, ker pri starem avtu je bilo bolj?e narejeno, pa ?eprav je bilo ve? trde plastike. Danes, po slu?bi preden se odpeljem domov, bom ?e enkrat samo tisti panel okoli dipsleja potegnil ven, ?e je to to, potem ga zavijem v vato z vseh strani matr :) 

 

?eprav mislim, da je fora, da se plastika pozimi napne, in to povZro?a pokanje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?eprav mislim, da je fora, da se plastika pozimi napne, in to povZro?a pokanje.

Jaz pa razmi?ljam bolj v tej smeri, da ti pozimi otrdi (plastika mislim, no) in da zato dela hrup, ker ni ve? tako pro?na, kot pri vi?jih temperaturah. Je pa mo?no, d ani plastika kriva ampak recimo tudi kak?no vetrobransko steklo al pa kak kabel malo tol?e po notranji strani armaturke.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem pri svojem avtu prej?nji vikend razdiral armaturo, da bi uti?al ?ri?ka, sem sicer ga, a kaj ko se je ?ez 3 pojavil nov na drugem mestu. Nikoli ve? se ne grem tega. Radio bolj naglas, kot pravi alex. :)

Trenutno nimam ?ri?ka ampak ?e bi ga imel bi dobro zaprl vrata in ?ipe pa postavil na sonce da pogine baraba....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsekakor je nekje nekaj napeto in se drgne. Nekaj po moje ni prav sestavljeno, kak zati? ni noter ali kaj podobnega. V mojem ni ?ri?kov niti kobilic, res je vse na svojem mestu. Tudi v stari mk1 ?e vedno po 15 letih ni? ne poka ne ?kripa.

Po moje je lastnik pred tabo ali pa so na servisu kaj razstavljali armaturko in ni sedlo prav nazaj.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Desno na strani nekje poka, brez obeh panelov. Zdej kaj to je zra?nik je obdan z gumo

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

A si vgrajeval kake aftermarket zvo?nike? ?e ja, potem je mo?no, da ti oni nagajajo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, ni?. Vse kar se je dalo sem dal ven. Zra?nik, predal, lcd... Pa je ?e vedno nekje pri strani pokalo. Rukam, trgam z roko, vse ?vrsto. Na vecini delov je mehka armatura. Pojma nimam. Potem sem posumil steklo, stransko steklo. Dam steklo 2x gor in dol, pokanje utihne.

 

Zjutraj grem probat, ko bo mrzlo vse, kako bo.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.