Skoči na vsebino

A COSMOS podjetje


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Temo o kupovanju novega avtomobila sem z veseljem spremljal, sploh zato, ker je avtor imel podobne ?elje in te?ave kot jaz ko sem kupoval novo vozilo. Razlika je le v tem, da nisem ostal na Mazdi.

 

Boys, ?estitke za nakup in sre?no vo?njo.

Koliko ?asa si ti ?akal svoje vozilo, ?e lahko napi?e??

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V 3ki (BMWjevi) se nas vozi 5 sodelavcev ob?asno v slu?bo. Ko sedim zadaj pridem ven celi polomljen. 

A vsak ve koliko prostora potrebuje, po moje ga je kot v novi mazdi 3.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole dvoje je na dvori??u:
post-7744-0-49219700-1574765003_thumb.jpg

Volvo s90 je 140kW (2017 letnik), BMW pa 134 kW (zamenjava za M3). BMW je bil iz zaloge, cena pa minus dobrih 20% od cene po ceniku, ?lo se je pa za model v odhajanju, je bil pa to?no tak kot sem si ga ?elel :).

BMW3 pa? ni za vozit 5 odraslih, dejstvo je da je premajhen za 5. Kdor rabi za 5 si kupi kaj drugega. Za 2 odrasla plus enega otroka je pa odli?en. Vsak zase mora vedeti kaj potrebuje oz. sprejeti kak kompromis. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Piu bi....  :jupiii: in to 52  :P  :jezicek:

Pazi foro, grem na pumpo in natankam polno... 52 litrov. Aha, to pomen tale tablca.

Super lepa, ?e zimski komplet je v barvi avta! :jupiii:

 

Naj ti dobro slu?i!

 

Tud za zimski komplet nisem mogel re?i ne, ker sem ga dobil res ugodno. Tako, da je komplet vse novo, ?eprav sem si vseeno ?elel, da bi ga najprej videl na 19-kah. Bo pa spomladi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tnx vsem za vzpodbudne besede in predvsem za dvigovanje morale, ki je pri meni nihala kot plima in oseka v Piranskem zalivu. Mi je bilo res la?je, da sem malo potarnal in razlo?il frustracije oziroma strahove, ampak kot pravijo "konec dober, vse dobro".

 

Seveda pa obljuba dela dolg, in povabilo na rundo velja... se moramo samo zmenit kdaj bi to izpolnili in kje...

 

Aja, pa ?e prva predstavitev v tej temi.

http://www.mazda-si.net/topic/15426-mazda-6-tretji%C4%8D/

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, lahko bi organiziral tako kot je bilo v?asih tradicionalno sre?anje 1.nedeljo v mesecu v BTC, pri Mazda poobla??enem servisu. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.