Skoči na vsebino

Mazda 6 security code


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,prosil bi za pomo?..

Imam mazdo 6, l2008, z navigacijo,blueototh itd itd.

Ob zamenjavi akumulatorja, se mi sedaj radio ne za?ene ve?, ampak mi na ekranu napi?e A program cannot be read in ne gre naprej.

Tudi bluetooth mi ne dela, oziroma na volanu ko pritisnem tipko mi re?e da naj povem security code, ki pa jo seveda nimam,pravo tako tudi nimam navigacijskega dvd ja.

Je kak?na re?itev za reset kode?Kombinacija tipk..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa imas originalni radio ali kaksen aftermarket? Se ne spomnim, da bi bila kaksna koda...
 

Tole je original radio z navigacijo iz sestice 2008...

 

post-10-0-74018400-1573916315_thumb.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si probal dat ven CD z navigacijo... ker nekdo je oisal, da je lahko problem tudi v tem...

 

https://www.mazda6club.com/threads/nav-system-bricked-after-battery-replacement.337098/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali poleg avta nisi dobil skatlico s kompletom DVDjev za razlicne regije? Jaz se soomnim, da je bilo ori moji to zraven. Takrat Slovenije sicer se ni bilo... sem pa dobil DVD in je potem delovalo... Zal sem vse takrat dal naprej, ko sem avto prodal... Mogoce se ima kdo tisti kopirani DVD... Ajvar mogoce?
 

Se dodatno vprasanje... si vprasal na pooblascenem servisu?  
 

Glede kode za BT... Ta je ponavadi neka genericna ... 0000 ali 000000 ali 1234 ... nevem vec tocno... je ze nekaj let tega, ko sem imel ta model...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri klasicnem radiu ni nobene kode za BT kolikor se spomnim. Izberes samo pairing option in nato na telefonu izberes my mazda, potem te pa avto vprasa is this you device in reces YES. Ima kao voice comand. Drgac ima pa posebi BT modul, kateri upravlja z BT... vsaj tiste s klasicnem radijem imajo tako.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imas slucajno modro sestico? Ker ta, ki sem mu prodal, je takrat, ko jo je prodajal naprej, omenil, da mu je crknil DVD pogon za navigacijo... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda da dvd pogon ne dela,ko vstavi? dvd ga po?ere noter,3x nekaj za?krta in ga vr?e ven.Popravlja to kdo?

Jest,?rno imam,kupil od fanta v Celju.

Scr3am ne morem v ta meni hehe,ker ko stisnem bluetooth tipko ma volanu hoce od mene security code...ce bi lahko pri?el mimo tega bi tako bilo enostavno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil danes pri Selmarju..lahko recem samo katastrofa.

Obnasali kot da sem lopov..je rekel kako da nimam kode,da je lahko radio ukraden.

Potem niso imeli pojma sploh kak radio je to.

Potem gre nekaj gledat nekam,pa pride nazaj da bi pritisnal kombinacijo dveh gumbov za reset kode bluetooth.Zgleda da je pogledal ma Youtubu hehe,oa se to je slabo pogledal,ker je kombinacija za on navaden radio brez navigacije.Pocutil sem se grozno,odnos res nikakersen,njihovo zna je se slabse.Tako da sem se poslovil res z grenkim priokusom.

Potem sem sel pa k enemu privatniku,ime firme napisem drugic.Mi razlozi,da bo to uredil,da mora dobit software in ga na novo nalozit po posebnem postopku,potem mi pa bo popravil se DVD pogon.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Verjetno smo ga že videli a vseeno je potrebno paziti če bo spet sneg Bei Facebook anmelden WWW.FACEBOOK.COM Melde dich bei Facebook an, um dich mit deinen Freunden, deiner Familie und Personen, die du kennst, zu verbinden und Inhalte zu teilen. Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.