Skoči na vsebino

Dobrodošli na Mazda forum Slovenija!

Prijavi se ali se registriraj za dostop do vseh funkcij foruma. Z registracijo bo omogočeno sodelovanje v debatah, deljenje svojih izkušenj in uporaba zasebnih sporočil z ostalimi uporabniki foruma.

Close
Slika

Mazda 3 MPS

MPS Mazda

• Please log in to reply
V tej temi je 1 odgovor

#1 Odsoten   3MPS

3MPS

No-Vinko

• Člani
  • Izpostavljeno
    • ID uporabnika: 10063
  • 1 Sporočil:
  • Model avtomobila: Mazda 3 MPS bk
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 19 January 2020 - 20:36

S težkim srcem prodajam svojo MPS-ko.
176000 prevoženih.
Letnik 2009, torej model s črno notranjostjo in ne tisto sivo, ki jo vidimo pri vseh :P

Avto večino svojega življenja vožen na primorskem, kjer je bil kupljen od prvega lastnika, zadnje 2 leti pa pozimi ni bil vožen oz. se je zapeljal kakšen krog po mestu, da ni stal celo zimo, tak da je avto na letnih gumah.

Ni rjava, se pa najde kakšna praska in buška, ker ne glede na to, kje parkiraš, se najde nekdo, ki ne zna odpirat vrat in mu je vseeno za tujo lastnino.

V moji lasti je avto naredu 30kkm brez kakršnegakoli večjega problema in izrednega vzdrževanja. Servisi delani na 10kkm. Avto je bil vedno segret pred pretiranim teranjem. Tudi ohlajal sem ga, kot se spodobi.

Spije cca. liter olja na 10kkm, po prebranih mnogih forumih in pogovorih z ostalimi lastniki MPS-k, naj to ne bi bilo nič abnormalnega.

Lani je bil obnovljena turbina pri CSS.
Prav tako lani menjan katalizator.

Tehnični poteče aprila.

Cena. Hja, glede na ceno ostalih 2007 MPS, ki se prodajajo pri nas, sem postavil ceno na 10000€. Ni zadnja, samo se ne mislim preveč pogajat :D
Ogled v Velenju!

Več info na mail: tilen.popek95@gmail.com
ali telefon: 070430902

Pripete datoteke

#2 Odsoten   Gelipter

Gelipter

Aci - družinski gelipter

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 7434
  • 3003 Sporočil:
  • Spol:Moški
  • Zanima me:Mazdeeeeeee in lepe Mazdurineee
  • Model avtomobila: Mazdurina CX5 Sky City bencin
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 19 January 2020 - 21:47

Ej...lepa Mazdurina.. dobro jo prodaj ..zoom zoom lp
  • uporabniku 3MPS je všeč

Also tagged with one or more of these keywords: MPS, Mazda

0 uporabnikov pregleduje to temo