Skoči na vsebino

Menjava ohi?ja klju?a - CX-3


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni foruma?i,

 

zanima me, ali je kdo ?e menjal ohi?je klju?a pri CX-3, je kitajska varianta iz ali/ebay ok, je sploh kaj razlike v kvaliteti s originalom? Klju? deluje, ampak je plastika po?ena - torej rabim samo ohi?je. Nisem se ?e pozanimal na servisu, koliko sploh pride original. 

 

 

Also moja prva objava na tem forumu, od letos januarja ponosen lastnik Mazde CX-3.  :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja so vredu tudi kitajska ohi?ja in klju?i iz AliXa

Jst sem za M6 nabavil komplet cel klju? z elektroniko in imobilezer ?ip in dela vse super, ohi?je zgleda enako trpe?no kot original (klju? padel ?e parkrat po tleh).

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni foruma?i,

 

zanima me, ali je kdo ?e menjal ohi?je klju?a pri CX-3, je kitajska varianta iz ali/ebay ok, je sploh kaj razlike v kvaliteti s originalom? Klju? deluje, ampak je plastika po?ena - torej rabim samo ohi?je. Nisem se ?e pozanimal na servisu, koliko sploh pride original. 

 

 

Also moja prva objava na tem forumu, od letos januarja ponosen lastnik Mazde CX-3.  :jupiii:

Dobrodo?el na Mazda forumu in sre?no vo?njo z mnogo u?itki zoom zoom.....
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aless a mi posljes link od prodajalca. Jest sem se isto zanimal za drugo generacijo, ampak imajo vse kitajske replike drugacen dizajn in notri ne pase original vezje (cip). Opcija bi bila da naredim kar si ti in nabavim komplet z elektroniko in imobilizerjem in ga potem sam skodiram. Ce se ne motim lahko sam skodiram nov (tretji) kljuc, ce imam dva originalna kljuca? Na uradnemu servisu nemorem kupiti samo ohisja ampak cel zgornji del kljuca k pa pride... Prevec :D

Naredil bi pa novega ker sem ta kljuc ze dobil v bogem stanju in je povsod luft.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest rabim 3 button.

Saj ma ta isti prodajalec tudi 3button. Glej samo da ima? 433mhz in isti proizvajalec pri meni je VDO, ma? pa tudo Mitsubishi, odpri zvoj klju? in poglej noter kaj pi?e pa poi??e? pri tem prodajalcu ustrezen klju?.

Od tega proizvajalca klju?i preverjeno delujejo

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha ales, kot da bi mi vesolje hotelo nekaj sporociti. Ko sem razdiral kljuc se je tisti mali zobcek odlomil in sedaj komaj skupaj drzi :D. Je ze narocen. A imas slucajno kje navodila pri sebi za programiranje. Za centralno se spomim, da je potrebno neki 3x vrata odpred in zapret. za kljuc pa 3x na acc pozicijo in potem nov (fake) kljuc. Vsaj nekaj v tem smislu je bilo pri prvi generaciji.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aless a mi posljes link od prodajalca. Jest sem se isto zanimal za drugo generacijo, ampak imajo vse kitajske replike drugacen dizajn in notri ne pase original vezje (cip). Opcija bi bila da naredim kar si ti in nabavim komplet z elektroniko in imobilizerjem in ga potem sam skodiram. Ce se ne motim lahko sam skodiram nov (tretji) kljuc, ce imam dva originalna kljuca? Na uradnemu servisu nemorem kupiti samo ohisja ampak cel zgornji del kljuca k pa pride... Prevec :D

Naredil bi pa novega ker sem ta kljuc ze dobil v bogem stanju in je povsod luft.

 

kakor sem gledal, ima? 2 tipa klju?a, da je baterija na sredini ali pa da je baterija "pri vrhu"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.