Skoči na vsebino

?portne vzmeti


Priporočeno sporočilo

Symon, Apcih sporo?ta a ne, sej men se ne mudi tolk, bi pa to do pomladi ?e imel rad porihtan in mislim da bi se dalo kej zment za popust a ne. Cene sem pre?ekiral in za te znamke ki sem jih zgoraj omenjal so cene od 37k pa do 47k

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se spozna? kaj na "?ravfanje" al pa ?e pozna? kerga ko se,menjaj sam...Jaz sem na prej?nem avtu sam+kolega menjal fedre,pa pol ?el samo na optiko pa je blo bolj skonto! :D Aja,pa Eibach vzemi ja! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej povsod vidim da ga hvalijo tko da.....potem pa pride ?e monta?a + optika....to zna bit pa tud ?e ene 20k vse skupi a ne.

 

To pa ja lahko en menja ki je malo mehanika,ce ne pa na ptuj pridi pa ti menjam mam klesce tudi za to sem ze dosti avtov "spusto",pa te eibach vzemi ce med temi izbiras.

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kdo pa bo pokazal papir in mnenje pooblascene osebe, ki je opravila zamenjavo, na LPP-ju, da se naredi homologacija???

 

fanti?i moji...nismo vec v jugi, da se dela vse na hojladri...spomnite se racij policajev pred nekaj meseci...in pa ne se hecat z zivljenjem...dejte tistih par deset jurjev vec pa naj strokovnjak svoje delo opravi...

 

lp

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kdo pa bo pokazal papir in mnenje pooblascene osebe, ki je opravila zamenjavo, na LPP-ju, da se naredi homologacija???

 

fanti?i moji...nismo vec v jugi, da se dela vse na hojladri...spomnite se racij policajev pred nekaj meseci...in pa ne se hecat z zivljenjem...dejte tistih par deset jurjev vec pa naj strokovnjak svoje delo opravi...

 

lp

 

Sem jaz tudi po poklicu mehanik sem si sam menjal pa ni bilo probema,samo kopijo spricevala od sole sem mogo prilozit pa je slo pri RTI maribor drugace pa moj kolega napise racun za menjavo vmeti ma delavnico doma je mehanik,ce mene vprasas je vsak mehanik pooblascena oseba drugace pa tak nebi smeli nic sraufat in ki je tu logika!!! <_<

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

drugace pa moj kolega napise racun za menjavo vmeti ma delavnico doma je mehanik,ce mene vprasas je vsak mehanik pooblascena oseba drugace pa tak nebi smeli nic sraufat in ki je tu logika!!! <_<

 

Tut moj bratranec je mehanik (in ima prijavljeno popoldansko obrt al kako je ?e) in bi mi lahko brez problema montiral napisal ra?un. Optika? Hja saj to bi ?el delati.

?eprav sem nekaj razmi?ljal, da ?e bi bilo vse ostalo OK morda do tehni?nega ne bi niti :policaj: opazili, da je avto spu??en. Saj je serijsko kar preve? visok...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja zgodil se je kak?no slabo uro nazaj, sva ?la z Symonom jest na horsa in ko prideva na rondo tam ena ?rna 323c po?ez stoji in ?e nekaj avtomobilov, po litkah sva spoznala da gre za na?ega kolega in tudi on je sedel na ograji in se dr?al za glavo, res upam da ni bilo kaj huj?ega.

 

Res so?alje za avto pa ?e take na?rte si imel z njim :(:(:(:(

 

LP!

 

 

Pozdrav

 

Marko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z mojim so?aljem se tudi sam pridru?ujem predhodnim!!!!

 

Druga?e pa res upamo da je use kul z nim!

 

Grega mi smo s tabo

:bravo:

 

LP

uro?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja zgodil se je kak?no slabo uro nazaj, sva ?la z Symonom jest na horsa in ko prideva na rondo tam ena ?rna 323c po?ez stoji in ?e nekaj avtomobilov, po litkah sva spoznala da gre za na?ega kolega in tudi on je sedel na ograji in se dr?al za glavo, res upam da ni bilo kaj huj?ega.

Se pridru?ujem so?alju. Res nisva vedela ali naj greva delat tja gu?vo ali ne. :( Grega, upam, da je s tabo vse v redu. Avto pa. :(

Prosim javi se nam. :rozico:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem jo dobro odnesel glede na situacijo....avto pa ne tko da.....se kar preselimo v splo?no debato in tm naprej malo popri?amo.

Hvala vsem za podporo upam da me vse neha bolet ?imprej ?eprav kot so mi napovedali na urgenci. Vel kot bergel in bole?in iz bolni?nice nisem odnesel.

lp, Grega

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.